Jste zde

Sex ve třech - "miminka"

Sex ve třech - "miminka"

Hlavní téma: "Sex ve třech".
Volné pokračování článku "Sex ve třech - "ramínka"".

Tato sexuální praktika sexu ve třech patří mezi ty, které se dají považovat za jemné techniky a mazlení. Vzhledem k tomu, že "maminka" je žena a "miminka" muži, týká se především trojice (MFM), tedy "klasická trojice" složené z heterosexuálních lidí, kdy hlavní pozornost od obou mužských účastníků je věnována ženě. Může probíhat i ve variantě (FFM), ale běžné to není.

Většina lidí si představuje, že sex ve třech musí být něco divokého, aby to byl ten pravý sex... Tak tato technika rozhodně mezi ty divoké nepatří. Jedná se o techniku, která je svým způsobem jemná, něžná a přitom pro ženu i oba muže nesmírně příjemná a vzrušující.

Žena se položí na záda a muži na bok po její pravé a levé straně. Svými těly se muži k ženě přitisknou k jejímu tělu a hlavu položí na její hruď. Žena je oba obejme a přitiskne k sobě. Pokud by se na takovou scénu díval někdo další, nejspíš by ho napadlo, že žena k sobě tiskne dvě "miminka". Poloze, kdy dva muži leží ženě hlavou na ramenech se říká "ramínka" a je ideální výchozí nebo závěrečnou polohou pro "miminka".

A co mají miminka nejraději? No přece prsa...

Jinak tomu není ani u techniky laskání, kterou popisuji. Každý muž se přitiskne tváří na ženino prso a v první fázi jen vnímá jeho vůni, teplo, hebkost pokožky, měkkost... Ústa má jen kousek od dvorce a bradavky... Láskyplně a něžně může volnou rukou prs uchopit, lehce ho stisknout, sevřít v dlani, plošně se ho dotýkat nebo jemně stimulovat bradavku a dvorce. Rozhodně není kam spěchat - tato technika nepatří mezi techniky které mají za cíl ženě rychle navodit vysoké vzrušení. Naopak, cílem je ji velmi něžně, jemně a pomalu vzrušit až k nevšedním prožitkům, které současné laskání obou prsou umí navodit!

Připomínám, že některé ženy mají v období, dokud nejsou dostatečně vzrušené, problém s vysokou citlivostí dvorců a bradavek prsou. Proto je potřeba se zpočátku těmto částem prsou důsledně vyhýbat.

V úvodní části je vzrušující a nesmírně příjemné už to, že se muži k ženě tulí a že mají hlavy na její hrudi a na prsou. Pomalé hlazení je opravdu příjemné a dokáže ženu připravit na další druhy stimulace, kterými technika pokračuje.

Řadu mužů napadne, že nyní je ideální chvíle pro orální stimulaci prsou. Tak to rozhodně NE! Technika "miminka" má svá pravidla a pokud se něco uspíší, nic tím nezískáte. I na orální stimulaci prsou samozřejmě dojde - vždyť je to pro miminka ta nejpřirozenější aktivita. Ale nyní jsme na začátku a tak je potřeba nejdříve ženu připravit a hlazením jí vyjádřit vděčnost za její přízeň...

Je to ideální doba pro to, aby si oba muži připomněli, jak vypadá "ideální" technika hlazení a stimulace ženských prsou.

Každý z mužů se věnuje tomu "svému" prsu, které má na své straně. Pokud se muži budou snažit o synchronizaci technik, bude to pro ženu příjemnější, než když každý bude dělat to, co ho napadne. Není problém se dohodnout, že jeden muž techniku předvede, povede a později naznačí, že přijde změna. Je velmi pravděpodobné, že žena bude zažívat vlny vzrušení. Každá změna techniky jí poskytne jiné pocity a jiné vzrušení. Současná stimulace ženských prsou je výjimečná v tom, že každá technika je na každém prsu prováděna naplno jiným mužem, tedy trochu jinak. Pocity proto na levém a pravém prsu nebudou stejné, ale žena může klidně zažívat jednou vlnku vzrušení od podnětu na jednom prsu a pak na druhém. Někdy se podněty spojí a zažije vlnu ...

Muži však nesmí soupeřit!!! Naopak musí spolupracovat!!!. Nejde o to, kdo z nich je lepší, ale o to, co společně ženě dokáží poskytnout!!!

Následuje současná stimulace prsů rukou a ústy
Dvorce prsu a jejich bradavky jsou poměrně citlivé, takže pokud je budete dráždit prsty příliš dlouho, může být dráždění už příliš silné. Nastává ideální chvíle pro zapojení úst do stimulace prsou. Sáním bradavky "vytáhněte" z jejich dvorců, laskejte je jazykem kolem dokola, svírejte je mezi rty... Přitom si pozorně všímejte reakcí ženy a techniky jim včas přizpůsobte. Příliš velká intenzita stimulace může být nepříjemná až bolestivá. Těmito technikami se podrobněji zabývají články "Ženská prsa - stimulace prsou rukou a ústy" a "Ženská prsa - orální stimulace prsou".

Žena při současné stimulaci obou prsou začne prožívat nezvykle mnoho příjemných pocitů. Už to, že se nejedná o chvilkovou "zábavu", ale o dlouhé laskání prsou dvěma muži současně je zárukou, že její vzrušení se s velkou pravděpodobností posune za hranici toho, co doposud znala. Při "klasickém sexu" se muž věnuje ústy jednomu prsu a někdy hladí to druhé rukou. U "miminek" jsou "k dispozici" dvě ústa a dvakrát tolik rukou... Zásadní rozdíl však je v tom, že tato technika někdy trvá 1/2 hodiny a déle, a to je doba, kterou většina mužů stimulaci prsou své ženy při milování prostě nevěnuje... Podněty se sčítají, vzrušení ženy narůstá a může se stát, že žena prožije tak silné vlny vzrušení, že je sama může hodnotit jako orgasmus při stimulaci prsou a bradavek. Tento druh orgasmu v průběhu života zažije jen velmi malá skupina žen. Možná to ani není "klasický" orgasmus, ale jen vlny mimořádně silného vzrušení, které je navozeno právě stimulací prsou, jejich dvorců a bradavek. Současná stimulace obou prsou šanci na vysoké vzrušení ženy mnohonásobně zvyšuje.

Technika "miminka" často přechází do relaxační polohy "ramínka" ve které budou všichni odpočívat. Mohou však následovat jakékoli další techniky sexu ve třech.

 

Erotické "Kojení miminek" - něžná tantrická technika

Budeme se zabývat tantrickou technikou, něžnou tantrickou technikou, která, je-li prováděna nezištně a s láskou, má rozhodně blíže k tantrické meditaci, než k technice skupinového sexu. Jedná se samozřejmě o sexuální techniku, při které jsou prsa ženy stimulována líbáním, hlazením, sáním, jemným kousáním, nápaditým drážděním a třením pomocí prstů a rukou, dvěma partnery současně. Součástí laskání je i stimulace dvorců a bradavek sáním i dalšími formami dráždění. Vše proto, aby to ženě, ale i ostatním, přinášelo příjemné pocity a sexuální vzrušení.

Možná si říkáte, "co je na tom tak zvláštního, vždyť to ženě při sexu dělám"..."k čemu by u toho mé ženě byl potřeba další muž?" Tak to, jaký je rozdíl ve stimulaci prsou jedním mužem nebo dvěma současně, nejspíš musíte zjistit sami... Jakákoli sdílená informace tohoto druhu nejspíš nebude dostatečně výstižná...

Hodně vám asi napoví, když zjistíte, jak se takové "kojení miminek" vlastně dělá...

Musím upozornit na to, že se jedná o sexuální aktivitu skupinového sexu, která je samozřejmě spojena s tím, že všichni účastníci trojice jsou k podobné aktivitě svolní. A jako vždy následuje upozornění, že na to, zda se skupinového sexu opravdu chcete účastnit, se můžete a musíte zeptat pouze sami sebe. Na tuto otázku za vás nemůže nikdo jiný odpovědět. Až v tom budete mít jasno, pak se teprve ptejte své partnerky nebo partnera. A nakonec si také musíte ujasnit snad nejdůležitější otázku a tou je, "s kým vlastně chci sdílet partnera či partnerku?" nebo "co je to za lidi, se kterými chci mít sex...?"

"Kojení miminek" je jedna ze sexuálních technik, která patří mezi ty, kdy se dva partneři společně věnují tomu třetímu. V tomto případě ženě. Ta pak přijímá něžnosti a laskání od dvou mužů současně. Žena je při této technice výhradně pasivní. Soustředí se pouze na pocity, které jí partneři současně poskytují. Nic dalšího, než přijímání něžností a pocitů se od ní ani neočekává.

Muži jsou v aktivní roli. Ale jejich role je v tomto případě zaměřena pouze na něžnosti, stimulace a laskání prsou ženy a to současně. Nic jiného nedělají, než se věnují jen hlazení prsou a maximálně trupu těla ženy. Cílem není ženu stimulovat na celém těle nebo na pohlaví. Oba muži se snaží ženě dopřát maximum pocitů něžnou a vynalézavou stimulací jejích prsou. Opakuji, že stimulaci a laskání oba provádí současně a po delší dobu. Možná je pro ženu nejsilnějším pocitem právě to, že ona jen přijímá a oba muži jí jen společně dávají.

"Kojení miminek" by mělo trvat půl hodiny i déle!!!. Teprve při tak dlouhém laskání obou prsou současně se žena dostává do opravdu vysokého vzrušení a mimořádně silných vln prožitků...

"Kojení miminek" se dá provádět ve dvou variantách

  • Žena leží na zádech a muži leží na boku vedle ní zleva a zprava. Hlavu položí ženě na ramena a prsy mají blízko svých úst...
  • Muži leží vedle sebe na zádech a hlavy mají co nejblíž k sobě, žena se prsy nakloní nad jejich ústa...

 

"Kojení miminek", kdy žena leží na zádech

Žena leží na zádech a muži leží vedle ní na boku zleva a zprava. Hlavy mají položeny na jejích prsou nebo na ramenech. Žena je oba současně objímá. Tato varianta je pro ženu velmi pohodlná a opravdu příjemná. To, že oba muže má oboustranně vedle svého těla a že je oba současně objímá, je pro ni velmi silný emoční zážitek.

Takové setkání začíná tak, že si žena pohodlně lehne a oba muži si lehnou vedle ní. Ona je něžně obejme a oni se pootočí na bok tváří směrem k ní. Hlavy jemně položí na její ramena. K dispozici jim zůstane jen jedna ruka, protože na jedné ruce na boku leží a druhou mají volnou. To úplně stačí... Nemá smysl snažit se zapojit i druhou ruku, kterou mají pod tělem, když leží na boku. Žena je jen objímá a oni ji za to něžně hladí na bříšku, pod prsy a nakonec i na prsou a hrudi. Muži na sebe vzájemně vidí. To je pro muže opravdu nezvyklá situace, kdy oba mají tak blízko k prsům ženy, těsně se jí plochou těla po stranách dotýkají a ona je objímá a oba současně tiskne k sobě...

Jak dlouho budou ženu jen hladit záleží jen na nich. Rozhodně by však neměli spěchat. Není kam... Právě ty okamžiky, kdy ženu jen hladí po těle i na prsou, jsou nesmírně intimní. Jak pro ženu, tak i pro muže!!! Neměli by zapomínat ani na pomalé a něžné hlazení hlavy, tváří, ramen a krku. Po chvíli zcela jistě přidají i hlazení prsou... Tato klidná, něžná fáze může trvat klidně i čtvrt hodiny. Žena rozhodně nebude protestovat...

Další fází je laskání dvorců a bradavek. Opravdu s tím není nutné spěchat. Od hlazení prsou ke stimulaci jejich dvorců a bradavek přejděte a ž tehdy, když bude žena dostatečně vzrušená a na takovouto intenzivnější stimulaci bradavek připravená. teprve pak je možné se jim začít věnovat. Zpočátku bude stačit, když se hlazení přesune z plochy prsou na jejich dvorce a pak na bradavky. Tato laskání by mělo být provedeno ;synchronně, tedy alespoň tak synchronně, aby byly stimulovány oba prsy na dvorcích podobně a hlavně současně. Této technice je vhodné věnovat alespoň 5 minut.

Základem další techniky je sání podobné kojení. Těch způsobů je více a každý muž si určitě najde svůj vlastní. Důležité je, aby se sání neomezovalo jen na vlastní bradavku, ale pokrývalo i dvorce a případně další části prsu. Současně se sáním je možné prs hladit a laskat všemi možnými způsoby. Muži mají k dispozici jen jednu ruku. To ale neznamená, že si v hlazení prsou nemohou vypomáhat. Vznikají tak zajímavé kombinace stimulací a tedy i pocitů vzrušení, které u ženy vyvolají.

Například jeden muž může hluboce sát prsní dvorec a uvnitř úst pomaličku a něžně objíždět jazykem bradavku. Druhou rukou může hladit prs u kolegy, který bude druhý muž svírat v dlani a špičkou jazyka objíždět jeho dvorec a bradavku... Fantazii a spolupráci se meze nekladou... Hrajte si, vymýšlejte, nespěchejte. Někdy i deset minut může být málo...

Současné a vzájemné kombinace stimulací ústy a stimulace rukou žena vnímá jako nesmírně vzrušující. Často se dostavují vysoké vlny vzrušení, které jsou mnohdy vyšší a delší, než žena kdy poznala. Pokud se do nich zcela ponoří a nechá se jimi unášet, může její vzrušení dosahovat opravdu vysoko. Někdy tak vysoko, že žena má pocit, že každou chvíli prožije vyvrcholení... Ale i když ho neprožije, bude to pro ni nový a hodně překvapující zážitek. Jen upozorňuji, že skutečný orgasmus, který by žena prožila opravdu jen díky stimulaci prsou, prožije jen velmi, velmi malý počet žen. Zato opravdu vysoké vzrušení ze současné stimulace prsou může prožít v nějaké hladině skoro každá...


 

"Kojení miminek", kdy muži leží na zádech s hlavami i sebe

Tato varianta je pro ženu náročnější, pro muže odpočinkovější, ale celkově pro ženu intenzivnější, než první. Vše by se mělo provádět pomalu, s posvátnou vzájemnou úctou a respektem a především s obdivem a něžností, které ženě náleží.

Muži leží vedle sebe na zádech a hlavy mají co nejblíž k sobě. Jejich těla jsou položena vedle sebe do V. Obě ruce mají volné. Právě do té mezery mezi jejich těly si žena klekne a nakloní se nad hlavy obou mužů. Rukama se opře tak, aby její ruce pohodlně opíraly o podložku vedle jejich hlavy. Váha jejího trupu pak spočívá na kolenou a na rukách. Prsa jí visí dolů a ona se nakloní tak, aby byly nad ústy obou mužů. To, že muži mají hlavy blízko u sebe jim dovoluje přijmout bradavku prsu přímo do úst. Každý z mužů pak má "své prso" prakticky v ústech. Pomocí volných rukou mohou ženě prso hladit, objímat, třít nebo tisknout do dlaní. Ústy pak sají dvorce a bradavky. Každý muž ten "svůj dvorec" a "svou bradavku". Tato varianta je pro ženu sice náročnější, ale pro většinu žen je překvapivě intenzivnější. Muži musí spolupracovat a nesmí spěchat... A už vůbec mezi sebou nesmí soutěžit, kdo to umí lépe. Prostě OBA současně ženu laskají a to tak, jak každý z nich umí nejlépe...

Tato technika mužům umožňuje aby každý hladil a laskal to "své" prso, ale také dovoluje občas prso "vyndat z úst" a stimulovat jeho dvorec a bradavku prsty. Muži se na sebe nemusí nijak vázat, každý může tomu "svému prsu" věnovat takovou pozornost, jakou chce. Jeden pak klidně může prso hladit a sát ústy a současně druhý může prso hladit a stimulovat bradavku mezi prsty. Těch možností je mnoho.

Muži mohou zůstat také naprostém klidu a nechá si do úst prs spouštět a pohybovat jím v rytmu, který udává žena. Lehounce rozhoupaný prs je stimulovaný už dotekem o rty a jazyk. Když muži přidají dráždění dvorců jazykem, případně se občas k prsu přisají, bude stimulace ústy dokonalá. Žena rozhoduje o tom, co muži mohou a co ne... Stačí, když se více předkloní a bradavky zasune nebo naopak prsy zvedne... Je to taková hra, ale moc hezká.

Velmi silné okamžiky žena prožívá ve chvílích, kdy oba muži provádí stejnou stimulaci společně ve stejné intenzitě, ale v jiných okamžicích se naopak jejich techniky změní a každý dělá nějakou jinou. Střídání pocitů a obrovské množství vjemů mají na vzrušení ženy velmi silný vliv. Ta pak prožívá se svými prsy okamžiky, které většinou nikdy dříve nepoznala.

Skoro by se dalo prohlásit, že něco podobného snad ani nepřipomíná aktivity skupinového sexu. Je to velmi klidná a něžná technika stimulace ženy, kdy veškerá něžná pozornost mužů je věnována pouze jí  jejím prsům... Přesto se jedná o sexuální aktivitu skupinového sexu, který ovšem nemusí mít jen samé kladné stránky....

Musíme si ještě vysvětlit zásadní rozdíl obou variant

Pokud je ženský prs v poloze, kdy leží na těle ženy nebo je tělem nějak podepíraný, povrchové napětí kůže se snižuje.

  • Nejslabší je v poloze, kdy žena leží na zádech a její prsa se gravitací tak nějak "rozjedou do stran". To platí i u menších a pevnějších prsou, speciálně je to dokonale poznat u prsou velkých a méně pevných.
  • Větší napětí povrchu kůže nastává, když žena stojí nebo je v polo-lehu. Prsa se částečně opírají o hrudník a pnutí v nich je větší, ale ne největší.
  • Zbývá varianta, kdy je žena skloněná nad mužem a její prsa gravitací "visí" směrem dolů... To je přesně ta situace, kterou popisují básníci v milostných básních, kdy hovoří o plných hroznech vína a podobně... Prostě ženské prsy visí a gravitací jsou protahovány směrem dolů. Vyniká jejich tvar, velikost, i ženskost...

Čím větší je povrchové napětí kůže prsů, tím více se napínají nervová vlákna, která jsou na povrch prsou vyvedena. Čím větší je napětí nervových vláken, tím jsou citlivější a vnímavější. Proto ženu laskání visících prsou vzrušuje víc, než laskání prsou v poloze, kdy leží na zádech a její prsa jsou bez napětí. To je velmi zásadní rozdíl!!!

V poloze, kdy ženě prsa visí, je mnohem více vnímá a jakákoli jejich stimulace jí přináší více vzrušujících pocitů! Je dobré o tom vědět a ještě lepší je umět toho využít!!!


Na závěr, jako vždy u skupinového sexu připomínám, že tento článek rozhodně nemá za cíl propagovat tuto skupinovou sexuální aktivitu. Je však řada lidí, kteří hledají informace o skupinovém sexu a především o sexu ve třech", sexu ve čtyřech (výměně manželek). Pokud je nenajdou v "rozumném souhrnu", neznamená to, že tuto společnou sexuální aktivitu zavrhnou. Spíš se stane to, že ji vyzkouší bez toho, že by o ní nejdříve něco věděli a především, že by uvažovali o tom, co může znamenat pro jejich vztah nebo pro ně...


Zda do sexu ve třech jít, či ne, na to se můžete a musíte zeptat pouze sami sebe.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje: