Jste zde

Plastické operace vulvy

Plastické operace vulvy

Hlavní téma: "Co by měl vědět muž o ženě".

Kult dokonalého těla v dnešní době negativně ovlivňuje sebevědomí jak mužů, tak i žen. Plastika prsou, moderně nazývaná "modelování prsou" se už pomalu stává samozřejmou generální opravou těla "moderní" ženy.  Plastické operace prsou řada žen považuje za "normální" a vyžadují je především z "estetických" důvodů. "Pokrok nezastavíš", plastika prsou přesává stačit a tak se západním světem začíná šířit vlna plastických operací vulvy. Důvodem je, že některé ženy touží po úpravě vzhledu a "dokonalosti" i v těchto partiích.

Dnešním hitem plastických úprav ženského těla je

  • zvětšování nebo zmenšování malých stydkých pysků
  • zvětšování nebo zmenšování velkých stydkých pysků
  • augmentace (zvětšování) oblasti bodu G.

Labioplastika - úprava zevních pohlavních orgánů ženy

Některým ženám může tvar jejich vulvy, ale hlavně výrazně zvětšené velké nebo malé stydké pysky přinášet zdravotní komplikace. Na základě doporučení lékaře je v těchto případech možné provést kosmetickou plastickou operaci, po které se jejich zdravotní problémy zmírní nebo úplně odstraní. Takovýto kosmetický zásah je pak potřebný, odůvodnitelný a přináší ženě úlevu fyzickou nebo i psychickou. Zákrok opatří mezi plastická operace a provádí se spíše ze zdravotního, než estetického důvodu. Bližší informace naleznete v článku labioplastika.

Augmentace G-bodu - zvětšení oblasti bodu G (augmentace)

Augmentace G-bodu představuje zvětšení předpokládané oblasti bodu G. Do této části klenby pochvy se injekčně vpraví buď kyselina hyaluronová nebo vlastní tuk ženy. Předpokládá se, že při zvětšení oblasti bodu G se zvýší možnost lepší stimulace této oblasti při sexu a sexuálních aktivitách. Cílem zákroku je tedy ženě poskytnout šanci na větší požitek ze sexu... Zda to opravdu funguje vám musí sdělit ženy, které si takovýto zákrok, za nemalé prostředky, nechaly provést. Už dopředu je tedy jasné, že to "funguje".


Můj názor na plastické operace je ten, že se jedná o ženy s malým sebevědomím, které si vůbec neuvědomují, že právě pro svoji jedinečnost jsou pro jejich muže zajímavé a vzrušující. Ženy by se měly snažit přijmout své tělo takové jaké je a využít jeho přednosti ke zvýšení svého sebevědomí. Ani dokonalé tělu ženu neuchrání před tím, aby se jim muž nepodíval na sousedku ... V jedinečnosti je krása a k čemu by byla jednotná dokonalost silikonových prsou a stejného přirození?.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)