Jste zde

Jak zaujmout ženu

Jak zaujmout ženu

Tajemné jsou cesty, které vedou k pochopení ženské mysli. Je to složitější, než by se nám mohlo zdát. Ženská mysl je pro muže velkou záhadou. Muži mnohdy těžko sami sobě. Jak se pak mají dostat k srdci ženě, aby ji získal? Chcete-li získat ženu pak je před vámi docela nesnadný úkol. Květiny, příjemná restaurace, snažit se na ni udělal dojem (co to dá práce!). A všechno děláte jen ve snaze přiblížit se k jejímu srdci. Ženy se chovají odlišně v porovnání s muži.

Ženská mysl je komplikovaná a pochopit ji je nutné a moudré. Takže, jedna ověřená rada: mužská sexuální potřeba je obecně důvodem pro zklamání žen. Ženy mají milostný rituál svádění, jehož formu si v představách vytvořily samy. Až do ulovení, o formě svádění většinou rozhodují ženy, zatímco muži kolem nich krouží v příjemném očekávání vyslovení "ano". Bez ohledu na to, jak se hodnoty od sexuální revoluce 60. let 20. století změnily, budou to mít ženy vždy těžší jak muži. Ženy jsou rozumné a jedinečné a tak očekávají podobné vlastnosti u mužů, kteří se ovšem především snaží, aby je získali. Proto, aby dosáhli svých cílů, musí muži hrát hru na svádění podle pravidel žen. Jít přímo k věci - v tom případě ukojit sexuální potřebu, nemá nic společného se sváděním a získáváním. To je důvod, proč se doporučuje nespěchat.

Krása u muže pro ženy nemá tak velký význam, jaký mu muži přisuzují. Samozřejmě že ženy přitahují hezcí muži, ale pokud krása není doprovázena s morálními hodnotami, nemá, pokud žena opravdu hledá muže na vztah, takovou hodnotu. Mnohem důležitější je pro ženy to, zda je muž citlivý, inteligentní, má smysl pro humor, než to, jak je fyzicky dokonalý. Není to obecným pravidlem, ale inteligence, smysl pro humor nebo jemnost (nejlépe všechno dohromady) může být výhodou pro ty, kteří nejsou tak krásní. Ne tak dokonalý, ale chytrý muž může dokonale dosáhnout svého cíle ženu zaujmout a získat. Navíc, krása je velice subjektivní záležitost, která se liší od člověka k člověku. Ženy mají rády muže, kteří dovedou rozesmát a muže, kteří mají tuto schopnost, považují za inteligentní. Nemusíte být přímo klaun (to by je odradilo), ale když se Vám na ženině tváři podaří vykouzlit úsměv, pak to bývá pokrok v získání její pozornosti a náklonnosti. Smích a upřímné nenucené úsměvy dokáží náladu posunout směrem k uvolněné atmosféře, což otevírá cestu k dalšímu poznávání. To vše může být pro ženy významná kombinace vlastností a podnětů, která povede k tomu, že se muž pro ženu stane zajímavým.

A co když dojde na vzájemné svádění. Otázkou však je, kdo ve vzájemném vztahu svádí koho? Je možné, že zatímco muž má pocit, že je ten, kdo svádí ženu, ve skutečnosti je to ona, která ho obratně již svedla. Muž se snaží získat ženu a ona ho již beznadějně ulovila! Takže někdy to může být všechno trochu jinak, než si myslíme. Ať už to dopadne jakkoli, nikdy to není úplně zbytečně vynaložená snaha. Minimálně získáte další zkušenost pro příště. A i když to nedopadne, důležitá je snaha.

 

Pro zasmání

"Včera večer jsem pozval jednu dívku do kina. Pak jsme šli na večeři, pak jsme si šli zatancovat, pak ještě na zmrzlinu, a pak jsem ji taxíkem odvezl domů. Myslíš, že ji už mohu požádat o ruku?"
"Ale proč bys to dělal, beztak jsi už pro ni udělal až dost!"

Literatura a zdroje

Štítky: