Jste zde

Masáže ve skupině - dvojice na jednom stole

Masáže ve skupině - dvojice na jednom stole

Hlavní téma:"Masáže ve skupině" .
Pokračování tématu "Masáže ve skupině - pro "pokročilé"".

Na úvod si dovolím připomenout, že není vhodné nikam spěchat. Než se rozhodnete tyto, jednoznačně pokročilé masáže zařadit do své vlastní nabídky společných masáží, je rozumné se je nejdříve společně učit a naučit. Výukou masáží ve skupině se zabývá článek "Společná výuka technik ve skupině". Společně se učit jakékoli masáže se vám rozhodně vyplatí. Získáte představu jako postupovat a také zjistíte, zda jste už k tak intimním masážím společně dospěli.

Jen málokdy jsou k dispozici dva masážní stoly. Ještě méně je pravděpodobné, že by masérna nebo místnost ve které se masáže na masážním stole provádí byla tak prostorná, že by umístění dvou masážních stolů bylo vůbec možné. V zásadě však nic nebrání tomu, aby na jednom masážním stole probíhala masáž dvou lidí současně. Jen se musí vědět jak na to...

Nejdůležitější je mít k dispozici kvalitní masážní stůl, která má takovou nosnost a zajištění, že zvládne zátěž okolo 250 kg. Takové masážní stoly ovšem nekoupíte "v akci", musíte si za zvýšenou nosnost a tedy i podstatně vyšší kvalitu provedení připlatit. Kupodivu to není až tak o mnoho, jak by se mohlo čekat. Kvalita masážního stolu závisí především na konstrukci stolu a na tom, že použité materiály jsou opravdu kvalitní a nešizené. Takových výrobců je v ČR několik a jejich stoly jsou kvalitní už na první pohled a navíc se za zvýšenou nosnost "nestydí". Odměnou pro Vás bude kvalitní masážní stůl "na celý život"...

Samozřejmě by se nabízela i varianta, kdy dva masážní stoly postavíte za sebe a každý masírovaný bude mít svůj vlastní stůl jen pro sebe. Za chvíli však zjistíte, že "to není ono"... Pokud byste chtěli variantu dvou stolů za sebou vyzkoušet, postavte je za sebe na délku a k sobě je co nejbezpečněji připojte. Jejich pevné spojení je důležité proto, aby se od sebe stoly při masáži neoddalovaly a aby tvořily jeden dlouhý masážní stůl.

Masáže dvojice na jednom stole se mohou provádět v několika variantách:

  • současná masáž dvou žen provedená dvěma muži
  • současná masáž dvou mužů dvěma ženami
  • současná masáž muže a ženy ženou a mužem (spíše jako experiment)

Současná masáž dvou žen

Budeme se zabývat variantou, kdy bude stačit jen jeden masážní stůl pro masáž dvou lidí najednou. Jak už jsem uvedl, musí být použit stůl, který má výrazně zvýšenou nosnost a je opravdu kvalitní konstrukce. Nejdříve si popíšeme jak by mohla probíhat současná tantrická masáž dvou žen.

Na stůl se položí první žena hlavou směrem ke kraji stolu. Nohy doširoka rozevře a položí na stůl nebo je spustí přes okraje stolu, stehny přitom bude na masážním stole. Druhá žena si lehne opačně a svoje doširoka rozevřené nohy přeloží přes stehna první ženy. Důležité je, aby byly pohlavím co nejblíže k sobě. Roznožení nohou obou žen musí být pohodlné, ale co největší. To zajistí už to, že stehny jsou na stole a od kolen dolů mají nohy spuštěné po stranách stolů. Jejich pohlaví bude jen několik málo centimetrů od sebe. Aby si nohy vzájemně příliš nepřetěžovaly, je možné nohy druhé ženy mírně vypodložit pohankovými polštářky. Tlak nohou druhé ženy na stehna první ženy pak bude mírnější a nohy si vzájemně nepřetíží. Ženy si zaslouží, aby se jim leželo co nejpohodlněji, proto jim podložte hlavy polštářky.

Takovéto uspořádání masírovaných žen na jednom masážním stole má jednu zásadní výhodu - maséři mohou zpočátku masírovat každý svou ženu a později mohou masáž plynule přenášet z jedné ženy na druhou. Minimální vzdálenost pohlaví obou žen dovoluje i techniky masáže, které by jinak realizovat ani nešly. Jeden muž se například může věnovat masáži pohlaví obou žen současně a druhý muž se může věnovat masáži těla jedné a pak druhé ženy. Těch možností je samozřejmě více, ale taková provázanost těl masírovaných žen je výjimečná právě pro tuto polohu.

Masáž tohoto typu, kdy jsou ženy v úzkém fyzickém kontaktu, je pro všechny nesmírně vzrušující. U mužů je to jasné, ale hodně jiné (a vzrušující) je to i pro ženy. Každá totiž vnímá i to, co prožívá ta druhá. Nejsilněji se to nejspíš projeví při masáži pohlaví, kdy obě ženy mohou být současně masírovány oběma muži nebo jen jedním. Navzájem vnímají doteky od mužů, vlnky vzrušení i okamžiky vyvrcholení. To přináší nové prožitky i nové podněty vzrušení.

Masáž tohoto provedení není zdaleka tak náročná na preciznost provedení, jaká je vyžadovaná při současné masáži dvou žen dvěma muži se střídáním mužů při masírovaní žen.

Dá se spíš považovat za masáž která je jiná než ostatní tantrické masáže. Vhodné je dodržovat zásady tantrických masáží, ale ne vždy to bude možné. Takovouto masáž považujte spíše za velmi příjemnou a vzrušující masáž, do které se mohou zapojit všichni tři nebo čtyři partneři ve skupině.

Masáž tohoto typu se dá provádět i jako masáž ve trojici, kdy jeden masér současně velmi podobnými technikami masíruje dvě ženy najednou.

Současná masáž dvou mužů

Pokud by se do stejné polohy na masážním stole položili muži, byla by situace naprosto stejná. Muži se však nesmí obávat vzájemného kontaktu genitálií, protože svými penisy a šourky mohou být v některých okamžicích ve vzájemném kontaktu. Každá žena může masírovat svého muže nebo může technikami masáže plynule přecházet z jednoho na druhého. Muži budou nejspíš vzrušení a to dovolí i současnou masáž a současnou stimulaci jejich pohlaví jednou ženou. Podle erotických představ a momentálních nápadů pak mohou ženy použít i techniky tření penisu o penis (frot), které jsou za jiných situací považovány za sexuální praktiku homosexuálních mužů. Tato technika je popsána v článku "FROT - při skupinovém sexu". Za situace, kdy takovou techniku provádí žena, to však takto chápat neleze. Možná takovéto "dvojité" sexuální techniky budou pro všechny novým zajímavým zpestřením jejich společných aktivit. Podobně je možné provádět střídavou felaci obou mužů nebo i současnou felaci obou mužů jednou ženou. I když takový názor možná někoho pohorší, je taková současná manuální nebo orální stimulace dvou mužů najednou, erotickou představou nejedné ženy...

Téma pokračuje článkem "Masáže ve skupině - masáž dvojice na dvou stolech".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje