Jste zde

Erotická hra "Kostky"

Erotická hra "Kostky"

Volné pokračovaní článku "Hry s erotickým podtextem - erotické hry".

Variant her KOSTKY může být celá řada. Stejně tak se mohu vytvářet vlastní pravidla, která mohou být přesně podle potřeb a přání lidí, kteří hru chtějí hrát. Jen pro připomenutí, hra KOSTKY je nejen jednoduchá a známá, ale také velmi stará! Většinou se hrála o peníze. Ta s erotickým podtextem se o peníze nehraje, zato se hraje o fanty...

Jako u všech her, při kterých se mají odkládat části oděvu, měli by mít všichni hráči stejný počet "fantů". Pokud se hráči domluví, pak například muži mohou mít částí oděvů méně. Tím budou zvýhodněny ženy a hra pro ně může být zajímavější.

Varianta hry KOSTKY se 6-ti kostkami

Hra se dá hrát v páru i ve větší skupině. Pokud se jedná o například manželské páry, pak ve hře může hrát každý hráč sám za sebe nebo muži proti ženám. Právě ve variantě, kdy hrají muži proti ženám je možné použít znevýhodnění mužů, kteří na sobě mají menší počet kousků oděvu, než ženy.

Hra je naprosto jednoduchá. Stačí k ní průhledná nebo neprůhledná plastová sklenička, do které se umístí 6 kusů stejně velkých hracích kostek, například ze hry "Člověče nezlob se". V hračkářství se však bez problémů dají zakoupit kostky samostatně a tak nemusíte dětem vybrat kostky z jejich oblíbených her.

Hra začíná rozlosováním pořadí ve kterém budou kostky hrát. K tomu se samozřejmě kostky ideálně hodí. Každý hráč má jeden hod a výsledný počet bodů, který hodí, dává možnost hráče seřadit od nejvyšší hodnoty po nejnižší. V takovémto pořadí pak budou hru o fanty hrát.

Hráči mají jediný úkol - zamíchat kostkami ve skleničce tak, aby se kostky přesvědčivě promíchaly a poté skleničku převrátit dnem vzhůru na stůl. Kostky musí zůstat pod převrácenou skleničkou. Pak skleničku sejme a hodnotu kostek bude možné spočítat. Každý tak získá nějaký počet bodů, které jsou výsledkem součtu bodů jednotlivých kostek. Pokud byla hozena kostka s počtem 6, pak se do součtu nemusí počítat a hráč si ji může (ale nemusí) ponechat do další hry. Odebrat kostku je výhodou, může však být i rizikem pro případ, když by součet bodů bez šestky byl menší jak u protihráčů... V případě, že zariskujete, následující hráč a další hráči budou omezeni menším počtem kostek. Více jak jednu kostku si však hráč ponechat nesmí, i kdyby těch šestek hodil více.

Hází další hráč a po něm další a další za stejných pravidel. Výsledná hodnota součtu čísel pak určuje pořadí hráčů. Ten s nejmenším počtem bodů prohrává a dává fant v podobě jednoho kousku oděvu.

V dalším kole hráč, který si odložil kostku, ji musí vrátit do hry. To mu opět dává výhodu, že může získal větší počet bodů. Hraje se tak dlouho, dokud není znám celkový vítěz.

Další varianta může být taková, že se pouze počítají body z jednotlivých hodů a kostka se šestkou se neodebírá. V tomto případě se hází se stále stejným počtem kostek.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)