Jste zde

Cunnilingus - poloha orálně-anální stimulace "Na pejska"

Cunnilingus - poloha orálně-anální stimulace "Na pejska"

Hlavní téma: "Polohy pro orální sex nebo orální milování".
Volné pokračování článku "Anální sex", "Anilingus - orálně anální stimulace".

Pro přijímajícího partnera je nejvíce příjemná poloha na všech čtyřech. Je to vlastně poloha vycházející ze známé polohy klasického sexu - "Na pejska". Pouze místo penetrace vaginální nebo anální, bude prováděna stimulace orální. Pro přijímajícího partnera je to poloha pohodlná dlouhodobě přijatelná. Dávajícímu partnerovi poskytuje úplný přistup k anální oblasti. Také umožňuje nejvíce technik hlazení, laskání a orálně-análních podnětů.

Pokud se pro polohu "Na pejska" při orálně- análním sexu partneři rozhodnou, pak jim oběma umožní poskytovat i přijímat všechny techniky naplno. Tato poloha také jednoznačně vyjadřuje souhlas přijímajícího partnera s prováděním orálně-análních technik. Proto může poskytující partner bez obav z nepochopení přistoupit i k netradičním formám hlazení a laskání této část těla.

Poloha "Na pejska" dovoluje přijímajícímu prožívat silné podněty, z nichž některé mohou být naprosto nečekaně intenzivní. Většinou, když se doopravdy uvolní, může prožívat pocity, které dokonce nikdy dříve nemusel poznat.

 

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)(L)