Jste zde

Anální sex pro jednoho ...

Anální sex pro jednoho ...

Volné pokračování článku "Anální sex".

Mnoho lidí, především mužů, touží poznat anální sex. Většinu se jedná o určitou nedefinovatelnou touhu, vyexcitovanou nejspíš sledováním pornografických filmů. později se rozvine v touhu to prostě zkusit. Sexuální napětí spojené s touto představou může být značné a postupně tato touha přesahuje touhu po klasickém sexu. Tato touha může mát dva rozměry - být v roli přijímajícího nebo dávajícího partnera.

Většina lidí se také obává o svých představách a sexuálních přáních mluvit se svým partnerem. Obávají se toho, že budou považování za "úchyla" a u mužů snad i za homosexuála.

Obě role, tedy dávající i přijímající se mohou týkat jak mužů, tak i žen. Nejen muži totiž touží po análním sexu. Jsou i ženy, které vzrušuje představ, že pronikají do muže nebo jiné ženy "penise" (tedy jeho náhražkou). Podobně tomu je i v opačné roli přijímajícího, kdy ženy a muži chtějí být análně pronikání a tato představa je nesmírně vzrušuje. Mnoho mužů také touží po anální penetraci spojené s masáží nebo stimulací prostaty, kterou by jim penetrace mohla zajistit... 

Tak dlouhý úvod má svůj význam - ukazuje, že při touze po anální penetraci nejde jednoznačně určit skupinu nebo pohlaví, pro které je takovýto představa výraznější. proto se dále nebudeme bavit ani o ženách, ani o mužích, ale pouze o análním sexu.

Pro mnoho lidí je představa análního sexu spojená především s něčím novým, co by jim mohlo přinést nové zážitky, zkušenosti, vzrušení, orgasmy .... Mnohdy ani nemají konkrétní představu, zato mají silnou touhu tuto sexuální praktiku zažít.

Řešením je vyzkoušet si tuto praktiku bez partnera nebo partnerky. Prostě si ji vyzkoušet sám se sebou ... Řekněme, že to bude něco takového, jako "anální masturbace"...

Možná by si ji měl vyzkoušet každá, kdo po takovéto praktice touží. Ať ten, kdo ji chce poskytovat nebo i ten, kdo ji chce přijímat. Vlastně si vyzkoušíte, co bude člověk v roli přijímajícího prožívat, jak se bude cítit, zda to nebude bolet a možná pochopíte i to, že anální sex vyžaduje přísnou hygienu nebo, že základem úspěšného análního sexu je lubrikace! Vlastně si sami odpovíte na většinu často pokládaných otázky k análnímu sexu

Dnes existuje a je volně dostupná řada sexuálních pomůcek určených pro anální sex. Jedná se o rozmanité anální vibrátory a didla. Doporučují však uplatnit selský rozum a nepoužívat "velké kalibry" nebo náhražky, které mohou být přímo nebezpečné. Vhodné jsou především vibrátory určené pro muže k masáži jejich prostaty. Bez problémů je mohou využívat i ženy. Jejich použití je obdobné jak použití klasického vibrátoru, jen s tím rozdílem, že stimulace bude provedena v anální oblasti a penetrace do konečníku. V klidu se pak můžete prakticky seznámit s pomůckami pro anální sex a jejich údržbou.

Jen připomíná, že ženy mohou začít i klasickou masturbací s vibrátorem v pochvě a později přejít ke stimulaci anální oblasti a pak konečníku. Nikdy však naopak!!! Je prostě potřeba dodržovat pravidla análního sexu a vědět, co se při análním sexu nesmí dělat!

Nemusíte spěchat. Rozhodně neuškodí, když se pomocí zrcadla podíváte na to, jak konečník vypadá a jak reaguje na doteky a stahy svěrače. Když svůj konečník uvidíte, možná pak nebudete mít takový problém se uvolnit. Sice obtížně, ale alespoň částečně můžete v zrcadle vidět, jak se svaly postupně uvolňují, když vibrátor zasouváte dovnitř. Určitě se jedná o vhodnou zkušenost, která vám umožní mít představu o tom, jak vaše anální oblast reaguje na podněty.

Při anální stimulaci, kterou si bude provádět sami si můžete vyzkoušet vše, po čem toužíte. Zároveň se i naučíte techniku a získáte představu o potřebě uvolnění análního svěrače a případně i o tom, jaké praktiky mohou být nepříjemné nebo způsobí bolest. Vlastně poznáte, jaké pocity anální sex přináší. V klidu, bez nervozity a obav z toho, co si o vás bude partner nebo partnerka myslet. Seznámíte při tom na vlastním těle s anatomií konečníku a s touto málo známou, "zakázanou" erotogenní zónou.

Neočekávejte orgasmus. Prostě si vyzkoušejte, zda anální sex je opravdu to, co hledáte...

 

Články s podobnou tematikou

(AK)(Z)(L)

Štítky: