Jste zde

Poradna

DOTAZ: "Mohla jsem při mazlení otěhotnět?"

DOTAZ: "Mohla jsem při mazlení otěhotnět?"

Dobrý den,
chtěla bych se vás na něco zeptat. S partnerem jsme se vleže mazlili a došlo i na tření genitálií o sebe, avšak partner do mě nepronikl, pouze se zvenčí otíral, k ejakulaci nedošlo, ale k preejakulaci ano. Je možné v tomto případě otěhotnět? Četla jsem spoustu diskuzí, ale každý to vidí jinak. Jak to tedy skutečně je, je nějaká šance otěhotnět? Jak se dá při tomto způsobu mazlení chránit?
Děkuji za odpovědi.

DOTAZ: "Mohla jsem při pohlavním styku otěhotnět?"

DOTAZ: "Mohla jsem při pohlavním styku otěhotnět?"

Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://www.milovani.cz/contact. Text zprávy byl upraven, odstraněny kontaktní informace. Poradna sexuologa 2019.

DOTAZ: "Orgasmu dosahuji pouze proudem vody"

DOTAZ: "Orgasmu dosahuji pouze proudem vody"

Dobrý den,
poprosila bych Vás o radu. Je mi 26 let a nikdy jsem při souloži neprožila orgasmus. Sex mám ráda a s manželem, se kterým jsme 6 let se mi líbí. Zatím se mi to nepodařilo ani při vlastní masturbací. Pomocí proudu vody ze sprchy však dosáhnu obrovského orgasmu během minuty a pak dalších třeba 5. Je tedy možné, že orgasmu při souloži jednoduše nejsem fyziologicky schopna?
Děkuji Vám za odpověď a přeji hezký den.
 

DOTAZ: Chci vyzkoušet anální sex. Bojím se ale bolesti ...

DOTAZ: Chci vyzkoušet anální sex. Bojím se ale bolesti ...

Dobrý den, jsem s přítelem již velmi dlouho a velmi ho miluji. Poslední dobou se mi snaží naznačit, že by chtěl vyzkoušet anální styk. Já se ale bojím, že to bude bolet... Celkově mi přijde, že bohužel nestačím jeho apetitu a nárokům.
Děkuji za radu

ODPOVĚĎ:

Je moc dobře, že se vzájemně milujete. Hodně Vám to oběma pomůže překonat a vyřešit tyto, celkem běžné partnerské otázky, ohledně Vašich společných sexuálních aktivit.

Jak se chovat po milování?

Jak se chovat po milování?

Volné pokračování článku "Prožitek a orgasmus".

Co by měla vědět žena o muži

Co by měla vědět žena o muži

Muž je dospělý člověk samčího pohlaví. Slovo muž se používá pro označení pohlaví člověka nebo role ve společnosti. Člověk opačného, tzn. samičího pohlaví je žena. Nedospělý člověk samčího pohlaví je chlapec.

„Muži mají také city.
Například cítí hlad.“

Přihlásit se k odběru RSS - Poradna