Jste zde

Nebezpečné sexuální praktiky - ženy

Nebezpečné sexuální praktiky - ženy

Hlavní téma: "Bezpečný sex (lépe bezpečnější sex)".
Volné pokračování článku "Bolest při úrazu při sexu - ženy".

Bezpečný sex není možné chápat jen z pohledu zajištění ochrany proti nežádoucímu otěhotnění nebo ochrany proti nákaze pohlavní chorobou. Bohužel je potřeba se na něj podívat také z pohledu sexuálních praktik, ke kterým se lidé někdy z hlouposti, neznalosti nebo pod vlivem alkoholu uchylují. Motivem může být také touha experimentovat za každou cenu. Ve výsledku může dojít k situacím, kdy je ohrožen život ženy nebo muže, případně obou. Tento stav je pak naprosto srovnatelný s výsledkem nákazy virem HIV nebo nemocí AIDS. Jen výsledek nebezpečných sexuálních praktik může být v krajním případě okamžitý nebo může způsobit smrt v krátké době. Proto si o některých nebezpečných sexuálních praktikách, které mohou ohrozit zdraví nebo život, povíme trochu podrobněji.

Foukání do pochvy

Asi se podivujete nad tím, že by něco podobného mohli partneři při sexu dělat. Bohužel realita je taková, že se podobné případy opravdu vyskytly a neskončily bez následků. Možná je na vině alkohol, neznalost, hloupost, nezodpovědnost nebo jen touha experimentovat, zkoušet něco nového, dráždit ženu jinak, nově. Myslí si, že když foukne ústy do pochvy, vyvolá to vzrušení. Očekávané vzrušení se však opravdu nedostaví, zato vznikne zdravotní problém, který může skončit až smrtí postižené ženy. Následky takovéhoto jednání mohou být nejen velmi nepříjemné, ale až fatální. Fouknutý vzduch vytvoří v pochvě přetlak. Protože vzduch nemůže z pochvy uniknout protože nemá kam, začne se tlačit do cest a orgánů které s pochvou přímo souvisí nebo jsou s ní spojeny. Přes děložní čípek se vzduch dostane do dělohy a cestou přes kanálky vejcovodů až do břicha. Po takovéto události většinou následuje intenzivní bolest v břišní krajině. Žena pak musí vyhledat lékařské vyšetření a gynekologickou kontrolu, zda nedošlo k poškození vnitřních orgánů, vejcovodů, nebo zda vzduch není zadržen v děloze nebo vaječnících. Přetlak mohl vyvolat i rupturu některé části vejcovodů nebo způsobit vnitřní krvácení. Bez gynekologického vyšetření by mohlo být ohroženo zdraví ženy nebo její život.

Vzrušení navozené vodní stimulací

Masáž vodou nepatří sice mezi klasické masturbační techniky, ale pravdou je, že mnoho žen, ale i mužů zažilo sexuální uspokojení právě při koupeli nebo sprchování pulzující nebo proudící tlakovou vodou z trysek sprchy nebo masážního boxu. Mnoho žen při experimentech s vodou dokonce zažilo svůj první orgasmus.

Tlak vody je rizikovým faktorem. Příliš velký tlak může působit až bolestivě a při neopatrném nasměrování může podráždit citlivou sliznici vulvy, pochvy a především poštěváčku a močové trubice i jejího okolí. Uvědomte si, že ženské přirození není na takovýto druh zatížení předurčené. U mužů je podobná situace při neopatrném nasměrování vodního proudu do močové trubice. Pocity a následky jsou stejné jako u žen. Opět je potřebná velké opatrnost a rozumný přístup. 

Velmi nebezpečné je nerozvážné použití kombinované tlakové a vzduchové trysky vířivky která má do tlakové vody přisávaný vzduch ve formě malých bublinek. Tlaková voda s tlakovým vzduchem ve formě vzduchové perličky může v pochvě způsobit přetlak a vyvolat vážné zdravotní problémy.

Jedná se o vysoce rizikový způsob použití vodního paprsku v kombinaci a tlakovým vzduchem. Tomu se ženy musí vyvarovat. Přetlak vzduchu v pochvě může ženě způsobit až smrt nebo velmi vážné zdravotní komplikace!!!. Někdy se vyskytují obavy z poškození nervových zakončení na klitorisu nebo penisu tlakovou vodou. Tyto obavy nejsou na místě. Bolest by musela tak silná, že by vás určitě napadlo proud vody ztlumit. Pokud budete mít po orgasmu pocit, že citlivost vašeho přirození je dočasně jiná, jak byla dříve, tak to bude pravděpodobně způsobeno tím, že přece jen masturbace vodou je jiná jak rukou nebo pomůckou a delší působení vody prostě vyvolá jiné pocity, než na jaké jste běžně zvyklí. Nikdy však nepoužívejte zbytečně silné tlakové trysky nebo příliš silný proud vody ze sprchy. Je to zbytečné a prožitek silnější určitě nebude.

Ještě se zastavím u bidetu. Je to zařízení v našich končinách ne moc známé, které slouží pro ženy k vykonání močení a umožňuje následné omytí přirození. Je to analogie dokonalejší mušle pro močení mužů. Bidet je vybaven vodní tryskou která je nasměrována na vulvu a umožňuje ženě umýt se po vykonání potřeby. Teplota vody se dá nastavit a tak světe div se, některá žena zjistila, že proud vody namířený na klitoris je více jak příjemný. Pokud budete bidet a jeho trysku používat takto, je vše v pořádku, pozor však dejte na přetlak vody v případě, že by tryska byla nasměrována do pochvy. Pak platí všechna výše uvedená rizika použití tlakové vody a přetlaku vzduchu.

Rizikové použití vodního paprsku přichází u žen do úvahy v případě, že žena proud vody nasměruje do močové trubice nebo do pochvy (vaginy). Tlaková voda může způsobit přetlak vzduchu v pochvě a ten může proniknout přes  děložní čípek až do dělohy a dál cestou vejcovodu do těla, kde může způsobit zdravotní komplikace. Byly zaznamenány případy, kdy při podobné stimulaci vodou byl způsoben přetlak vzduchu uvnitř těla, který následně způsobil velmi vážné zdravotní problémy - embolii. Vzduch se dostal přes z pochvy přes prasklý vejcovod do krve a cestou krve do srdce. Následně způsobil srdeční infarkt nebo v jiných případech do mozku, kde způsobil mozkovou mrtvici. Byly zaznamenány i případy plicní embolie s podobnými následky. Přetlak vzduchu v pochvě tedy může způsobit zdravotní komplikace se zdravotními následky a může skončit až smrtí.

Speciálně ještě jednou připomínám, že snad nejrizikovější použití tlakové vody k erotickým hrátkám může být při nasednutí ženy na vodní nebo vzduchovou trysku ve vířivce. Trysky vířivky totiž do tlakové vody většinou přisávají vzduch ve formě malých bublinek (perličky). Ty mají zajistit jemnou masáž pokožky. Tlaková vody s tlakovým vzduchem ve formě vzduchové perličky však v pochvě způsobí přetlak a vyvolá vážné zdravotní problémy. Podobně je tomu u trysek vzduchových, které jsou určeny k masáži pokožky vzduchovou perličkou, ale při cíleném nasednutí na trysku tlakový vzduch z trysky v ženě způsobí velký přetlak a přes děložní čípek může až nafouknout dělohu. Tady již nejde o rozkoš, ale o život!!! Přetlak vzduchu v pochvě může ženě způsobit velmi vážné zdravotní komplikace a v krajním případě i smrt!!!.

Přetlak vyvolaný vodním proudem můžeme analogicky přirovnat k foukání vzduchu do pochvy při orálním sexu, kde následky mohou být stejné. Takže jen připomínám, že při orálním sexu se ženě nikdy nesmí fouknout vzduch do pochvy. Následky by mohly být fatální.

Podrobnější informace naleznete v článku "Masturbace - vzrušení navozené vodní stimulací.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)