Jste zde

Sex ve třech nejčastěji probíhá ve trojici 2+1

Sex ve třech nejčastěji probíhá ve trojici 2+1

Hlavní téma: "Skupinový sex".
Pokračování článku "Sex ve třech".

V článku "Sex ve třech" jsme rozebírali nejen některé důvody pro které se lidé uchylují k netradičnímu přístupu k sexu, ale také jsme si ukázali, že není "trojka" jako "trojka". V erotických představách o sexu ve trojici si lidé to svoji vytvoří přesně tak, jak si ji představují. V reálném životě vás může ledacos překvapit. Nejčastěji se reálu vyhledávají heterosexuální jedinci a jejich trojice je pak

Postupem doby se však může stát, že někdo dostane nápad, že by nezaškodila nějaká inovace a písmenka (MFM) nebo /FMF) se zpřehází...

Při sexu dvou žen a muže může být sexuální orientace žen jak heterosexuální, bisexuální, tak i lesbická. Podobně tomu může být při kombinaci dva muži a jedna žena. I tehdy může být jeden, případně oba muži heterosexuální, homosexuální či bisexuální.

Vzhledem k počtu 2+1 je jasné, že někdo na uspokojení těch dvou bude sám. Být sám na dva (nebo dvě) může být poměrně náročný úkol. Vždyť muž má někdy co dělat, aby zvládl uspokojil jednu ženu a co teprve, když na to čekají dvě. Ale ani tehdy, když jsou v "přesile" muži, nemusí být pro ženu úplně snadné vyhovět najednou oběma (navíc když se oba snaží být tím lepším).

Sex ve třech, v kombinaci jeden muž a dvě ženy, může přerůst (a většinou i přeroste) v kontakt dvou žen. Ženy často více experimentují než muži. Pro některé heterosexuální ženy se milování s další ženou může nakonec stát zajímavou zkušeností. Podobné ovšem může být zajímavý zážitek pro muže, když do milostných hrátek se ženou vstoupí ještě jeden muž.

Vzájemný dotek dvou žen nebývá až tak velký problém, jako dotek dvou mužů. Problém může nastat v hlavně momentě, kdy jeden z mužů ve trojici má bisexuální sklony. Pro výhradně heterosexuálního muže mohou být doteky jiného muže nepřijatelné a mohou způsobit i ztrátu erekce. A co pak ve trojici bez erekce? U žen je to při doteku jiné, mnohem snadnější, protože ženám vzájemné doteky téměř nevadí. Muži dokonce ve svých představách často sní o doteku jejich ženy s druhou ženou. Proto jim rozhodně nebude vadit sledovat sledovat jejich lesbické nebo pseudolesbické projevy.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)(L)

Štítky: