Jste zde

Poradna

DOTAZ: "Ztráta erekce a vyhýbání se sexu"

DOTAZ: "Ztráta erekce a vyhýbání se sexu"

Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese https://www.milovani.cz/contact.

Již delší dobu mám problém s erekcí. Vyhýbáme se sexu s ženou. Jsem schopen masturbovat při sledování porna. Bez porna jen stěží. S mojí milovanou ženou nedosáhnou erekce. Již pár let. Potřebuji pomoct. Mám říct praktikovi nebo kontaktovat sexuologa. Jsem už zoufalý. Než se manželství rozpadne. Jsem už úplně bez sebevědomí.
Děkuji za pomoc.

DOTAZ: "Ochablá erekce penisu"

DOTAZ: "Ochablá erekce penisu" 

Dobrý den, již 3 měsíce mám vztah s mužem, který měl opravdu hodně žen a krásných, podle všeho nikdy neměl žádnou sexuální dysfunkci. Moc se milujeme, dojde k erekci, po pár kopulačních pohybech mu penis ochabne. Ani jednou nedošel k vyvrcholení. Já též vypadám dobře...
Můžete mi říct, čím to může být a co s tím můžeme dělat...?
Děkujiiii

DOTAZ "Otěhotnění přes kalhotky"

DOTAZ "Otěhotnění přes kalhotky"

Dobrý den.
Prosím vás o radu. Chtěla jsem se zeptat, zda je možné takto otěhotnět. Je mi 17 a jsem panna. S přítelem jsme se mazlili, dělala jsem mu dobře rukou a on mě přitom také, ale pouze přes kalhotky, ty jsem si po celou dobu nesundala. Když došlo k výronu semene (nevím, že bych na rukou něco měla), šla jsem ho utřít vlhčenými ubrousky. Mám strach, že poté něco zůstalo na ruce, protože jsem si po pár minutách nevědomky sáhla přes spodní prádlo na intimní partie a byly ještě

DOTAZ: "Závislost"

DOTAZ: "Závislost"

Dobrý den,
Přítel je závislý na masturbaci a pornografii. Sex máme často a hodně dobrý, ale stejně mu to nestačí a kolikrát nevydrží počkat než se uvidíme a musí oznamovat. Dokáže to kontrolovat jen nějakou dobu. Co bychom prosím mohli udělat proto, aby se problém vyřešil úplně? Ovlivňuje to nás partnerský i pracovní život.
Děkuji

DOTAZ "Podpora webu"

DOTAZ "Podpora webu"

Dobrý den,
děkuji za Vaši úžasnou práci na webu www.milovani.cz
Jsem častým návštěvníkem a je to nejlepší zdroj pro danou tématiku.

DOTAZ : "Manželovy sexuální nátlaky"

DOTAZ : "Manželovy sexuální nátlaky"

Zpráva  odeslána pomocí kontaktního formuláře na adrese https://www.milovani.cz/contact.

DOTAZ "Problémy se sexem s jednou partnerkou"

DOTAZ "Problémy se sexem s jednou partnerkou"

Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese https://www.milovani.cz/contact.

Dobry den,
pokaždé když jsem měl novou přítelkyni tak bylo vše po sexuální stránce ze začátku v pořádku, po nějaké době jsem ale na sex s přítelkyni už neměl chuť, jako kdybych ji už měl okoukanou a znal ji, protože pokud bych měl jít v té chvíli s jinou ženou, tak mi to neděla problém.

Děkuji za odpověď.

DOTAZ "Ejakulace a TAO"

DOTAZ "Ejakulace a TAO"

Dobrý den,
konečně jsem nešel web kde jsou perfektně a přehledně informace k tématu. Velice rád bych se zeptal na jednu pro mne choulostivou otázku. Orgasmus muže bez ejakulace. Zajímám se o TAO a zdraví. Dotaz je prosím o vylučování prostatické vody při (podle mne..) vícenásobném vyvrcholení. Předem moc děkuji za odpověď.

POZNÁMKA:
Zpráva odeslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://kamasutra.cz/contact. Text upraven.
Poradna sexuologa 2022

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Poradna