Jste zde

Uvolnění, relaxace a detoxikace U Lazebníka DP02

Dárkový balíček Uvolnění, relaxace a detoxikace U Lazebníka

Balíček je zaměřen na svalové uvolnění a detoxikaci organismu pomocí potní procedury, ájurvédských nebo lymfo-masážních technik. Využíváme kombinaci infrasauny SALUS a ájurvédské masáže zaměřené na lymfatický systém. Cena je 1200,-Kč. Jednodenní akce.

Dovoluji si Vám dovoluji nabídnout ucelený balíček služeb relaxačního dne v relaxačním cenntru LAZEBNÍK ŠENOVSKÝ.

Balíček je zaměřen na svalové uvolnění pomocí INFRAČERVENÉHO TERMÁLNÍHO SYSTÉMU a detoxikaci organismu pomocí ájurvédských technik zaměřených na lymfatický systém. Při procedurách využíváme kombinaci infrasauny SALUS a ájurvédské masáže nebo lymfatické masáže.

Jedná se o ucelenou kombinaci procedůry potní s hlubokým prohřátím a relaxačních technik z obasti Ájurvédy, nebo lymfomasáží.

Na přivítání Vás čeká číše vína. Pak se ma chvíli posadíte do Čajovny U Lazebníka, kde ochutnáte některý z čajů naší rozsáhlé čajové sbírky. Nad šálkem čaje projdeme Váš relaxační program a Vy se dovíte, co Vás čeká a jak den prožít co nejpříjemněji a nejužitečněji.

Procedury začínají rozcvičením v naší malé sportovní místnosti vybavené koly, šlapadly a dalšími pomůckami. Po půlhodinovém cvičení a rozproudění krevního oběhu je na řadě sprcha s vodní masáží.
Pak následuje malé zklidnění při šálku čaje z naší čajovny s výběrem z cca 50-ti druhů čajů. Čaj podpoří následnou potní proceduru, kterou je pobyt v infrasauně SALUS. Vlastní pobyt v infrasauně trvá cca 30 až 40 minut při teplotě 60°C (doba záleží na Vašem pocitu).

VŠEOBECNĚ ZNÁMÉ TERAPEUTICKÉ ÚČINKY
* Zvyšuje rozpínavost tkáně.
* Ihned snižuje ztuhlost končetin, kloubů a zad.
* Snižuje svalové napětí.
* Mírní bolesti.
* Stimuluje krevní oběh.
* Působí při léčbě chorobných zánětlivých procesů kůže.
* Je vhodným doplnkem pro redukci váhy. Tělo zde za 30 minut spálí až 600 cal.
* Součást přípravy sportovců před i po zátěži. (testováno na OH v Atlantě)
* Účinná relaxace a regenerace organismu.

Po infrasauně následuje sprcha vlažnou vodou a odpočinek cca 15 až 20 minut. Po sauně je nutné pít a proto Vám připravíme čaj, minerální vody, nebo vitamínový nápoj.

Po odpočinku a zklidnění následuje ájurvédská olejová masáž za použití horkých esenciálních olejů. Masáž je podle přání klienta na polovinu těla, nebo lépe celotělová. Rozhodnou se můžete po první části masáže, zda si dopřejete celotělovou ájurvédskou masáž, nebo zda v druhé části budete chtít masáž šíje a krku s výukou cviků umožňujících zvýšení hybnosti a správného držení těla. Masáž je zaměřena ve zvýšené míře na uvolnění lymfatického systému těla.

Ájurvédské masáže patří mezi hluboce relaxační masážní techniky a ovlivňují tělo i mysl masírovaného. Z těchto starých ájurvédských procedur se vyvinula většina dnes používaných masážních a relaxačních technik. V relaxačním centru Lazebník šenovský provedu techniky tak, jak jsou pojímány v Nepálu.

Ve skratce ájurvédská masáž:
V tomto balíčku je zvýšená pozornost věnována lymfatickému systému těla a jeho uvolnění a rozproudění. Techniky jsou více zaměřeny na lymfatické cesty a uzliny.

Masírovaný leží na zádech, přikrytý. Masáž začíná aromaterapií, pak následuje indická masáž hlavy a uvolnění lymfatického systému. Další částí je tlaková masáž nohou.

Masírovaný se opoloží na bříško, masér ho přikryje. Následuje odblokování zad, masáž energetických bodů na zádech, páteři a celková masáž zad, hýždí, nohou. Masáž je za zadní strany zakončena pomalými dlouhými tahy přes celé tělo pro uvolnění a zklidnění.

Potom se masírovaný otočí na záda a je přikryt v horní polovině těla. Provede se masáž nohou se zaměřením na lymfatický systém, následuje masáž břicha, masáž hrudníku a na konec dlouhé tahy přes celé tělo. Masáž ovlivňuje lymfatický systém, celuizídu, zklidňuje mysl a umožňuje vstup do hluboké meditace a relaxace. Masáž je zakončena položením levé ruky maséra na srdeční oblast masírovaného. Po celkovém zklidnění je masírovaný zabalen do prostěradla, přikryt a odpočívá, většinou usne.

Po masáži budete odpočívat v relaxačním lehátku jak dlouho bude potřeba. Spánek je přirozeným pokračováním ájurvédské masáže .....

Na konci procedur pokračuje intenzivní pitný režim zaměřený na doplnění tekutin do lymfatického systému. Připraveno je červené víno a malé občerstvení ve formě chlebíčků, nebo obložené mísy.

Věřím, že takto strávený čas relaxace Vám přinese odpočinek a obnovu sil.

Obsahuje sport, potní proceduru v infrasauně SALUS, aromaterapii, ájurvédskou masáž, čaje, víno, občerstvení. Trvá cca 5 hodin i více.

Cena za relaxační balíček je 1190,-Kč s DPH.