Jste zde

Luxusní horká čokoládová masáž

Luxusní horká čokoládová masáž

Hlavní téma: "Druhy masáží".
Volné pokračování článku "Umění doteku".

Horká čokoládová masáž je ve většině luxusních relaxačních center perlou mezi masážemi a zkrášlujícími procedurami. Čokoládová procedura je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, omezení celulitidy, získání dobré nálady. Horká čokoláda uvolnění ztuhlé svaly a odplaví z nich toxické látky. Čokoláda obsahuje mnoho užitečných prvků pro lidský organismus. Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2 000 lety. Již tehdy se vědělo že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku.

Kakao zabraňuje v těle pronikání volných radikálů. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, ale ne tak silně, působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Je harmonizující a jemně stimulující. Čokoláda dokáže uvolňovat endorfiny a serotonin, zdroje štěstí. Díky čokoládové masáži či zábalu, tělo přes pokožku vstřebává vitaminy, aminokyseliny, minerály, antioxydanty v ní obsažené. Má příznivý vliv na detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek.

Po takovéto exotické masáži se člověk cítí svěže a uvolněně. Čokoláda zajistí skvělý vzhled a péči o pokožku, pokožka bude svěží a krásná, svaly uvolněné a odpočaté. Vaše tělo bude vonět po čokoládě, což mu dá neodolatelnou přitažlivost a půvab.

Čokoládová masáž bude patřit k Vašim nejvoňavějším a nejpříjemnějším zážitkům ...

Doporučení:
Před čokoládovou masáží doporučuji proceduru začít v infrasauně SALUS intenzivní detoxikační potní kůrou. Místo infrasauny si zájemci o ájurvédu mohou vyzkoušet parní bylinnou lázeň Bylinka. Po 40 minutách sauny a rozproudění krevního oběhu, je na řadě sprcha s teplou vodní masáží. Po saunování si chvíli odpočinete, občerstvíte se a doplníte tekutiny. Před čokoládovou masáží si můžete dopřát šálek čaje z naší čajovny a tabulku čokolády.

Pro představu uvádím běžnou cenu masáže v relaxačních centrech. Jedná se však pouze o cenu informační.

CENÍK MASÁŽÍ

Procedura Poznámka Ovlivňuje Doteky na tělo

Doba pobytu v RC
(Trvání procedury)              

Cenový rozsah
LUXUSNÍ HORKÁ ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

zadní část těla

detoxikační
relaxační
kosmetické
velmi kvalitní čokoláda

tělo
mysl
ducha

intenzivní protažení kůže

uvolnění lymfatického systému

hladivé
hřejivé

až 2 hodiny pobytu

(asi 1 hodina masáže)

600,-Kč

LUXUSNÍ HORKÁ ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

se zábalem, celotělová

detoxikační
relaxační
kosmetické
velmi kvalitní čokoláda

tělo
mysl
ducha

intenzivní protažení kůže

uvolnění lymfatického systému

celotělové účinky na kůži

hladivé
hřejivé

až 2 hodiny pobytu

(více jak 1 hodina masáže + odpočinek
v zábalu)

800,-Kč

Doporučená procedura před masáží

Masáž je možné absolvovat samostatně, nebo v kombinaci s parní bylinnou lázní. V tomto případě se masírovaný před masáži uloží do parní bylinné lázně - parního boxu Bylinka a po dobu 30 až 40 minut je celé jeho tělo vystaveno blahodárnému účinku bylinné aromatické páry. Po bylinné lázni následuje krátký odpočinek s občerstvením v relaxační místnosti, pak masáž. Tělo se potní kůrou zbaví solí, těžkých kovů, zplodin metabolizmu a vyčistí podkoží a kůži. Do čistého uvolněného těla pak při olejové masáži masér vmasíruje vzácné oleje a esenciální látky. Rozdíl kvality kůže je pak opravdu poznat.

Procedura Poznámka Ovlivňuje Doteky na tělo Trvání procedury Zvýhodněná cena
Parní bylinná lázeň BYLINKA
před masáží
parní terapie s bylinnými esencemi

tělo, kůži, lymfatický a potní systém
snížení obsahu solí a dalších látek v těle

hřejivé 30 - 40 minut 100,-Kč

Pro pro Vaše pohodlí a pocit bezpečí si prosím přineste vlastní domácí obuv (papuče, nazouváky, trepky ...) a župan (nebo jiné lehké oblečení) pro pohyb v odpočívárně a společných prostorách relaxačního centra.

Štítky: