Jste zde

Bondáž prsou

Bondáž prsou

Volné pokračování článku "Milostná předehra", "Umění doteku", "Další způsoby stimulace ženských prsou".

V článku "Ženská prsa a jejich vzrušení při stimulaci" jsme se zabývali vzrušením a pocity, které dotek na prsou nebo jejich sexuální stimulace ženě přinášejí.

Co je bondáž prsou?

Bondáž prsou je součástí umění Bondage (bondáže). Je to vlastně určitá forma svazování, přesněji svazování při sexu. Bondage je mezinárodní označení pro erotické svazování. Patří mezi nejobvyklejší a nejrozšířenější BDSM sexuální praktiky. Spočívá v omezení pohyblivosti partnera (znehybnění) různého stupně - od víceméně symbolického až po znehybnění totální. Za rozkoší, kterou někteří při bondáži prožívají stojí hormony, především stupňující se produkce endorfinů, které se při ní uvolňují.

Bondáž ženských prsou je vlastně jen částí bondáže těla. Vzhledem k tomu, že ženská prsa mají v erotice naprosto výjimečné místo, je i jejich bondáž, tedy svazování považováno za něco výjimečného.

Je jasné, že o takovouto zkušenost nebude usilovat každá žena, ale ani každý muž. Ono to zase není tak jednoduché naučit se této technice tak, aby byla skutečně erotická. Vyžaduje to velké znalosti anatomie i vázání uzlů a lan. Umělecká bondáž pak bude nejspíš jen pro "vyvolené". Ale i ta jednodušší může být, když ji zvládnete, nejen vzrušující, ale i zábavná.

Bondáž prsou je taková erotická hra. Má svá pravidle a vyžaduje zkušenost a zručnost. Bondáž prsou se prioritně zaměřuje na ženská prsa. Rozhodně je nutné nejdříve se naučit s provazy, provázky, lanky a uzly pracovat. Teprve až si budete v základech jisti, vyzkoušejte bondáž na figuríně nebo "spoutejte" například lilek nebo nějakou malou dýni. Zjistíte, že to vůbec není snadné.

Na internetu jsou k dostupné fotografické postupy, jak by takové umělecké svazování prsou mělo probíhat. Pokud najdete partnerku, která bude dostatečně odvážná, trpělivá a shovívavá, máte vyhráno a můžete začít se svazováním prsou "naostro".

Pokud se Vám to zalíbí (oběma), máte před sebou stovky hodin netradiční erotiky. Dobře provedenou bondáž ocení i ženy. Správně provedené úvazy a spojení lanek a provázků mohou ženu opravdu netradičně zkrášlit. Umělecká bondáž dokáže přímo na těle vytvořit netradiční podprsenku, případně "úplet" na horní polovině těla, který bude nejen hezký, ale i erotický. U mužů je cíl jasný - mohou se netradičně dotýkat ženských prsou. Ale i ženám se přízeň mužů líbí...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje