Jste zde

Červenec 2022

Po Út St Čt So Ne
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
4
5
6
7
8
9
10
Očištění od spermatu

Očištění od spermatu

DOTAZ: "Očištění od spermatu"

Dobrý den,
omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale zajímalo by mě jak nejlépe očistit ruce od spermatu po orálním sexu, aby poté při sprše nebo vykonaní potřeby nedošlo k nechtěnému otěhotnění. A také zdali když jde přítel do sprchy po sexu nebo orálním sexu, jestli mohou spermie ulpět na povrchu použité vany nebo sprchy či hlavice a stát se tak nebezpečím náhodného zanesení při koupeli další osobou (mnou). Ruce si vždy po orálním sexu umyji vodou a mýdlem důkladně. A přítel se většinou otře než jde do sprchy a pak samozřejmě pořádně umyje. Nicméně chtěla bych mít jistotu. Četla jsem, že spermie na vzduchu přežívají krátce, ale jak je to třeba na povrchu použité sprchy nebo vany to jsem se nedočtla. Zajímá mě to i kvůli tomu, když občas někde použijete veřejné sprchy nebo sprchy na koleji, bazénech, které jsou pro více lidí.

POZNÁMKA:
Zpráva odeslána pomocí kontaktního formuláře na adrese https://www.milovani.cz/contact. Zpráva byla upravena, odstraněny kontaktní informace. Poradna sexuologa 2022

 

ODPOVĚĎ na dotaz "Očištění od spermatu"

Dobrý den.
Omlouvám se za tak velkou prodlevu odpovědi. Ale už jsem zase zpět v "civilizovaném" světě a tedy i internet je mi už zase dostupný....
K Vašemu dotazu - především to vůbec není hloupý dotaz a rozhodně se za něj nemusíte omlouvat. Je naprosto správné, že nechcete riskovat  nechtěné otěhotnění.  Zrovna masturbační i orální sex je jednou z možných cest, jak k němu přijít...
Nejdříve k vašim dotazům:

  • pokud jde přítel po sexu nebo orálním sexu do sprchy, můžete být naprosto klidná. I kdyby spermie ulpěly na na povrchu použité vany, sprchy či hlavice, voda a prostředí sprchy nebo vany jsou neslučitelné s jejich přežitím. Ani v případě náhodného zanesení při koupeli Vám takové nebezpečí opravdu nehrozí. Neumím si ani představit, jak by to bylo technicky možné, aby se spermie z povrchu vany nebo hlavice zanesly do vagíny....
  • důkladné umývání rukou vodou a mýdlem je po orálním sexu nebo masturbaci vhodné, ale když se utřete a spermie zaschnou, vyjde to nastejno. Už jsou mimo své specifické (náročné) prostředí ve kterém mohou přežívat a pohybovat se a velmi brzy odumřou.
  • to, že se přítel většinou otře než jde do sprchy a pak samozřejmě pořádně umyje je chválihodné. Nemusíte se však bát, stejné platí i pro jeho tělo a po koupeli je "sterilní". Spermie na vzduchu opravdu přežívají krátce, to samé platí i o povrchu těla, použité sprchy nebo vany.
  • ve veřejných sprchách nebo sprchách na koleji, bazénech, které jsou pro více lidí, platí to samé. Určitě zde neotěhotníte (při sprchování).

Rizikové je po úspěšné felaci provádět orální sex pro ženy po líbání, po ejakulaci třít penis o stydké pysky nebo klitoris, ejakulovat do oblasti pohlaví ženy nebo stimulovat pochvu prsty potřísněnými spermatem (i sama žena). U většiny základních sexuálních technik na webu popisuji i rizika nechtěného těhotenství. To, co trápí Vás však k těhotenství nevede.

Jen bych chtěl zdůraznit, že se spermatu nemusíte bát a nebo svou obavu vygradovat až k fobii. Při dodržení běžných opatření se sperma do pochvy tak snadno nedostane. Tak se nemusíte obávat ani toho, že něco pokazíte.

Podstatně nebezpečnější je opakovaná soulož bez důkladného vymočení muže po ejakulaci nebo hrátky se sexuálními pomůckami potřísněnými spermatem. Rizikem je také "přerušovaná soulož", protože ne vždy se může podařit "vytáhnout včas".

Je správné, že se o "bezpečný se" zajímáte včas. Přeji Vám krásný vztah.

S úctou administrátor webu www.milovani.cz.

Po, 04/07/2022 - 23:02
 
 
 
 
 
 
 
11
12
13
14
15
16
17
DOTAZ "Ejakulace a TAO"

DOTAZ "Ejakulace a TAO"

DOTAZ "Ejakulace a TAO"

Dobrý den,
konečně jsem nešel web kde jsou perfektně a přehledně informace k tématu. Velice rád bych se zeptal na jednu pro mne choulostivou otázku. Orgasmus muže bez ejakulace. Zajímám se o TAO a zdraví. Dotaz je prosím o vylučování prostatické vody při (podle mne..) vícenásobném vyvrcholení. Předem moc děkuji za odpověď.

POZNÁMKA:
Zpráva odeslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://kamasutra.cz/contact. Text upraven.
Poradna sexuologa 2022

 

ODPOVĚĎ na dotaz "Ejakulace a TAO"

Dobrý den.
Omlouvám se za opožděnou odpověď. Byl jsem mimo možnosti internetu a až nyní Vám mohu napsat svůj názor.

Děkuji za Vaše hodnocení našeho webu. Doufám, že Vám můj názor pomůže. jsem rád, že se zajímáte o TAO a zdraví.

K Vašemu dotaz k orgasmu muže bez ejakulace při vícenásobném vyvrcholení.
Z dotazu není zřejmé zda se má jednat o vícenásobné vyvrcholení při souloži nebo masturbaci.

Musím to tak trochu rozdělit. Mnoho, především mladých mužů, touží prožívat více orgasmů než jen jeden. Můj názor je takový, že lépe jeden přirozený, než stres z toho, zda jich bude víc nebo nebude.... Nakonec to může být stejně jen jeden, ale za "málo bodů za provedení a umělecký dojem"... Jsme jiná kultura a jinak uvažujeme, milujeme a také souložíme. Chtít dosáhnout vícenásobný orgasmus je samozřejmě možné, ale položte si otázku "k čemu je to dobré"? Ze soulože si uděláte "nervy" a mnohdy ani partnerku nakonec nemusíte dovést k vyvrcholení. Myslet totiž budete hlavně na sebe a ne na ni... Vaše orgasmy nebo "vícenásobné orgasmy ona totiž opravdu neocení. Ona bude hodnotit jen to, jak a jestli prožila ten svůj.

A u masturbace je vlastně jedno...

Jsme jiná kultura a já vidím snahu o vícenásobné vyvrcholení muže jako touhu po tom, aby mu narostly šikmé oči...

Vylučování prostatické tekutiny je přirozenou součástí vzrušení muže. Její vylučování se nedá ovlivnit ani "zakázat". Prostatická tekutina dokonce může obsahovat i spermie, není to však prokázáno u všech mužů. Souložit bez ochrany je z hlediska bezpečného sexu proto rizikové i u běžné soulože. Pokud proběhne orgasmus bez ejakulace, neznamená to, že poté spermie nemohou být přirozenou součástí další uvolněné prostatická tekutiny. Vlastně je to dost pravděpodobné. 

Vím, že prožívat orgasmus bez ejakulace je možné a znám i muže, kteří toho dosáhli Ve "slabé chvilce" to však hodnotili spíš jako anomálii, než jako něco úžasného. 

Něco jiného je oddalovaná ejakulace a orgasmus bez ejakulace. Není to to samé a při souloži žena bude kladně hodnotit jen a jen Vaše schopnosti ejakulaci oddálit. Z Vašich orgasmů nic nemá...

Pokud berete vícenásobný orgasmus bez ejakulace jako cestu TAO k dlouhověkosti, pak musíte žít jako TAO mnich a sex brát jako součást rituálů. Nejsem si jist, zda je to v našich podmínkách vůbec možné a netuším kolik žen bude svolných s Vámi souložit pro splnění Vašich cílů.

Při masturbaci je to celkem jedno, jen Vaše "mistrovství" nikdo neocení. Zkušenosti z masturbace však při souloži uplatníte jen obtížně a za dokonalé spolupráce s partnerkou.

Doufám, že jsem Vás svými názory nepobouřil. Je lepší naučit se techniky oddalování orgasmu a stát se "Tantrickým mistrem", než se hnát za vícenásobnými orgasmy, které Vás nakonec mohu dovést i ke zdravotním problémům. TAO životní styl totiž není o sexu, tedy je, ale jen okrajově.

 

Děkuji za Váš dotaz

Administrátor webu www.milovani.cz.

Štítky: 
Po, 11/07/2022 - 22:20
 
 
 
 
 
 
 
18
19
20
21
22
23
24
 
 
 
 
 
 
 
25
26
27
28
29
30
31