Jste zde

Pátek, Listopad 26, 2021

Celý den
 
 
Před 01
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Masáž lingamu vkleče, poloha pejska

Masáž lingamu vkleče, poloha pejska

Masáž lingamu vkleče, poloha pejska

Hlavní téma: "Tantrická masáž lingamu".
Volné pokračování článku "Sexuální polohy"a "Základní techniky tantrické masáže lingamu".

Klasická tantrická masáž lingamu muže se provádí na masážní podložce. Pro přijímacího muže je nesmírně pohodlná a samozřejmě i příjemná. Pro toho, kdo takovou masáž poskytuje to však už tak pohodlné a snadné opravdu není. Musíte při ní klečet nebo sedět, případně sedět v "tureckém sedu" na masážní podložce nebo vedle ní. Hlavně však musíte v těchto polohách zvládnout masážní techniky, masírovat a při některých delších tazích nebo technikách udržet rovnováhu těla, abyste svou váhu nepřenášeli na masírovaného. Ne každý to zvládá po dobu minimálně jedné hodiny. Ale taková už je "klasická" tantrická masáž lingamu a ti, kteří ji chtějí na masážní podložce zvládnout, musí se naučit vydržet i jisté nepohodlí.

Mnohem snadněji se tato masáž provádí na masážním stole. Při masáži dávající stojí vedle stolu a to mnoha lidem vyhovuje více.

Pokud s tantrická masáž lingamu začínáte, určitě zvolte jednu z těchto variant. Při obou se naučte masážní techniky popsané v článku "Základní techniky tantrické masáže lingamu".

Vkleče, poloha pejska

Pokud budete chtít vyzkoušet změnu, pak vyzkoušejte masáž lingamu muže v poloze "Na pejska". Není to zrovna tantrický varianta, ale poměrně snadno se dá provádět na masážní podložce, nebo na masážním stole. Muž při ní klečí v poloze "Na pejska". Dávající při masáži sedí na masážní podložce za ním v "tureckém sedu" nebo za ním sedí na patách . U masáže na masážním stole pak stojí zboku stolu.

Tento způsob masáže lingamu je ale pro většinu mužů nezvyklý a proto se dá očekávat, že ne všichni muži ho uvítají. Ale pokud chtějí zažít změnu nebo je tato poloha vzrušuje, není nejmenší důvod to nevyzkoušet.

Penetrační poloha vaginálního sexu v poloze "Na pejska", je pro většinu mužů vzrušující už proto, že jsou při ní dominantní a že nim poskytuje nevšední možnosti stimulace hýždí ženy a pohled na její konečník. Možná právě proto ji mnoho žen zas tak moc nevyhledává. Přitom v ní mohou zažít stimulace  a vzrušení, které jiné sexuální polohy nenabízí. To však platí při penetračním vaginálním sexu, ale nyní však řešíme sexuální polohu vhodnou pro masáž lingamu muže.

Aby se oba partneři při masáži cítiti příjemně, je samozřejmě nezbytná dostatečné hygiena příjemce masáže. Když se budete řídit doporučeními uvedenými v článku "Anální sex a hygiena", nezaskočí vás ani techniky hlazení hýždí, případně konečníku. Dokonce ani přímá nebo nepřímá masáž prostaty Vás pak neuvede do rozpaků.


Muž je na všech čtyřech s rovnými zády nebo klečí a je hrudí položený na polštáři. Pohodlnější je varianta při které je hrudí položený na polštáři. Přestože se jedná pro muže o nezvyklou polohu, ženy ji mají většinou rády. Možná proto, že před nimi muž "klečí u jejich nohou" a ony vnímají, že nad ním mají pomyslnou nadvládu. Také pohledy na rozevřený zadeček nejsou ani v partnerském vztahu běžné a mohou být i pro ženu velmi erotické. Když pak přidáte hlazení a lehké doteky v této oblasti, může být muž překvapený jejich účinky. Při masáži lingamu se pro navození vzrušení muže hlazení hýždí a konečníku samozřejmě využívá.

Mnohým mužům pak kombinace hlazení třísel, šourku, hráze, hýždí a konečníku může navodit překvapivě intenzivnější vzrušení, silnější než jen samotná stimulace lingamu.

Vlastní technika masáže hodně závisí na délce penisu a jeho erekci. Když se budete snažit využít techniky popsané v článku "Základní techniky tantrické masáže lingamu" a doplníte je hlazením hýždí a konečníku, prožije muž vysoké vzrušení a zcela jistě ho dovedete i k vyvrcholení. Nejedná se sice o "klasickou" tantrickou masáž lingamu, ale jako zpestření Vašeho sexuálního života ji určitě doporučuji vyzkoušet.

Nejsilnější pocity při masáži muž prožívá při variantě, když má kolena co nejvíce roztažena od sebe. To zajistí i pootevření hýždí a zjednoduší přístup ke konečníku. Hlazení těchto partií a jejich stimulace je pak snadnější. Muži s delším penisem mají výhodu - penis žena snadněji sklopí dolů k podložce nebo ho dokonce může stáhnout i dozadu.  U mužů s menším penisem se žena obtížněji dostane ke stimulaci penisu.

Poloha je velmi jednoduchá a relativně pohodlná pro oba partnery. Muž v ní vydrží i dlouhou dobu a i vyvrcholení prožije naplno a bez zábran. Někteří muži takovou masáž vyhledávají i proto, že jsou při ní pasivní a podřízené roli. Ze stejných důvodů vyhovují dominantním ženám, které vzrušuje nejen poloha muže a jeho "bezbrannost", podřízenost a pasivita, ale i pohled na jeho hýždě a konečník. Proto je některými dominantními ženami tato technika nazývána "dojení" muže.

Pro snadný přístup k zadečku a konečníku se často se využívá k masáži lingamu v kombinaci s masáží prostaty.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

Pá, 26/11/2021 - 15:51