-A A +A

Jste zde

Stimulace vulvy prsty - vibrování

Stimulace vulvy prsty - vibrování

Technika patří mezi úvodní, přípravné, nepenetrační.

Volné pokračování článků "Milostná předehra", "Stimulace vulvy prsty - "prstění"" a "Stimulace vulvy prsty - techniky "prstění"".

Technika patří mezi techniky "Tantrické masáže joni". Jedná se o jednu z klasických technik masáže joni a je možné ji využít také v rámci ucelené techniky masáže orgánu rozkoše - joni.


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví!


Technika se provádí v poloze při které žena leží na zádech, nohy má pokrčené a doširoka rozevřené. Nohy je vhodné pod koleny podložit pohankovými polštářky nebo jinou pevnější podporou. Vyžaduje velmi dobrou přirozenou lubrikaci nebo musíte použít kvalitní lubrikant.

Jak se technika vibrování provádí?

Jedná se o podobnou techniku, jaká se používá u tantrické masáže lingamu. Má za cíl uvolnit tkáně pohlaví a tkáně kolem pohlaví. Zároveň odvede pozornost masírované ženy od jejího pohlaví, protože ona vibrace nevnímá přímo na pohlaví, ale rozložené a rozvedené do celého pánevního dna.

Levou rukou přiložte dlaní na stydké pysky, prsty sevřete Venušin pahorek. Rozvibrujte ruku za jejího mírného tlaku na stydké pysky i Venušin pahorek. Kromě vibrace, kterou tak vyvoláte, dojde také k nepřímé stimulaci klitorisu a jeho prostorových tkání (kořenů) v oblasti Venušina pahorku. Levá ruka a její vibrace zajistí nejen nepřímý tlak na klitoris, ale také jeho stimulaci třením o stydké pysky a klitoridální kapuci, které jsou díky vibracím v malém vzájemném pohybu. Vzniklou sexuální energii roztírejte pravou rukou rukou po břišní krajině směrem od Venušina pahorku až po hrudní kost. Roztírání rukou musí být jemné, přítlak ruky jen malý. Tlak na břicho není příjemný a toje nutné respektovat!. Místo přítlaku dlaně levé ruky můžete měnit. Postupně ruku, za stálého přítlaku, můžete posouvat tak, aby tlak začínal na hrázi a postupně se posouval vzhůru směrem ke klitorisu. Tlak prstů na Venušině pahorku udržíte i při těchto malých posunech dlaně po joni. Dlaň stimuluje a uzavírá 1. kořenovou čakru Múládhára. To se následně projeví při přesunu sexuální energie do pánevního dna.

 

Články s podobnou tematikou