-A A +A

Jste zde

Stimulace vulvy prsty - chvění děložním čípkem

Stimulace vulvy prsty - chvění děložním čípkem

Volné pokračování článků "Stimulace vulvy prsty - "prstění"" a "Stimulace vulvy prsty - techniky "prstění"".


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví!


Technika se provádí v poloze při které žena leží na zádech, nohy má pokrčené a doširoka rozevřené. Nohy je vhodné pod koleny podložit pohankovými polštářky nebo jinou pevnější podporou. Vyžaduje velmi dobrou přirozenou lubrikaci nebo musíte použít kvalitní lubrikant.

Jak se chvění děložním čípkem provádí?

Pomalu zasuňte dva prsty - ukazováček a prostředníček do pochvy. Zůstaňte chvíli v klidu aby si žena na prsty zvykla. Dlaní tlačte na klitoris a pomalu s ní pohybujte v malých kroužcích. Dlaň tlakem a třením stimuluje velké stydké pysky a klitoris. Není na závadu, když bude krytý klitoridální kapucí. Důležité je to, že díky přítlaku dlaně a jejímu kruhovému pohybu bude klitoris stimulovaný i sliznicí kapuce a kůží dlaně. Při pohybu dlaně se samozřejmě pohybují i prsty zasunutí do pochvy. Sice to není nijak intenzivní pohyb, ale přesto díky němu dochází ke tření prstů o stěnu pochvy.

Hluboké zasunutí prstů do pochvy zajišťuje stimulaci pochvy blízko děložního čípku. 

Po chvíli takovéto pomalé stimulace tlakem a tření při pohybu dlaně pohyb zastavte. Dopřejte ženě chvilku klidu, aby změnu zaznamenala. Poté pomalu začněte prsty vibrovat tak, aby polštářky prstů rozechvěly zadní stěnu pochvy v okolí děložního čípku. Kontaktu s děložním čípkem se přitom cíleně vyhýbejte!!!

Postupně vibraci prstů v hloubce pochvy zrychlujte, Přitom se prsty stále dotýkáte stěny pochvy a ani na chvíli tlak a vibrace na ni nepovolíte. Snažte se dosáhnout co největších vibrací, ale přitom dávejte velký pozor na to, aby nedošlo k přetížení poševního vchodu, nebo aby vaše dlaň příliš netlačila na oblast klitorisu. Podle reakcí ženy snadno poznáte, zda jí je takováto stimulace příjemná!!! Znovu však upozorňuji, že vibrace není celými prsty, ale jen jejich posledními články. Cílem není rozvibrovat celou pochvu - to by mohlo být nepříjemné až bolestivé. Cílem je rozvibrovat stěnu pochvy v hloubce poblíž děložního čípku. Nepřímo tak dojde ke stimulaci oblasti bodu G a oblasti okolo děložního čípku.

Některé ženy tato stimulace nesmírně silně vzrušuje, jiné se jí mohou i bránit. Proto je potřeba zjistit, jak takovéto dráždění žena vnímá a podle toho je pak provádět.

Vibrace začínejte pomalu, postupně je zrychlujte a podle toho jak žena reaguje, dosáhněte až jejich maxima. Pak následuje chvilka odpočinku jak pro vás, tak také pro ženu. Vibrace poté můžete zopakovat. S takovouto stimulací to nepřehánějte ani tehdy, když se to ženě bude hodně líbit. Úplně stačí techniku chvění opakovat 5x až 6x.

Některé ženy při takovéto stimulaci mohou prožívat pocity velmi silného vzrušení. Dokonce vzrušení může být tak silné, že prožijí ženskou ejakulaci.