Jste zde

Současná tantrická masáž dvojice na dvou stolech

Současná tantrická masáž dvojice na dvou stolech

Hlavní téma:"Masáže při skupinovém sexu".
Pokračování tématu "Masáže ve skupině - masáže ve čtyřech".
Pokračování tématu "Masáže ve skupině - dva páry současně".

Budeme se zabývat současně prováděnými tantrickými masážemi dvou dvojic na masážních stolech. V tomto případě budeme potřebovat dva stoly... Budeme vycházet z tantrického přístupu k masáži a budeme používat tantrické techniky masáže i stimulace pohlaví. Prostě se budeme snažit o současné provedení dvou tantrických masáží na dvou masážních stolech. Předpokladem samozřejmě je, že techniky masáže známe a umíme je používat.

Potřebujeme dostatek prostoru pro umístění dvou masážních stolů, prostor pro ohřívání masážního oleje a prostor kolem masážních stolů, který bude dostatečně velký pro bezpečný pohyb masérů nebo masérek. O uspořádání stolu rozhodne druh masáže, který si skupina zvolí.

Současná tantrická masáž dvou párů na dvou samostatných stolech může probíhat takto:

Současná tantrická masáž může probíhat na dvou samostatných masážních stolech postavených vedle sebe nebo za sebou. Masírované ženy nebo muži leží na obou stolech ve stejném směru. Okolo každého stolu musí zůstat dostatek prostoru pro pohyb masérů nebo masérek. Pokud masáž probíhá bez střídání masérů nebo masérek, pak si každý masér může masáž vést podle svých představ a podle svého tempa.

Současná tantrická masáž (například dvou žen) může být provedena i takovým způsobem, že se muži při masáži žen střídají. Maséři v průběhu masáže používají stejné masážní techniky a jejich masáž je pak zhruba stejně "daleko". To dovolí aby se v průběhu masáže mohli střídat a oba postupně masírovat obě ženy. I když to zní lákavě, není to vůbec snadné a pro maséry je to mimořádně náročné. Při vystřídání totiž musí v masáži pokračovat tam, kde ten druhý skončil... Základním předpokladem samozřejmě to, že techniku masáže oba maséři velmi dobře znají. Po celou masáže se musí snažit aby techniky masáže prováděli současně a ve stejném pořadí. Masírované ženy samozřejmě poznají, že se muži vyměnili, ale nesmí to být znát na průběhu masáže. Takto vedená masáž se však dá úspěšně provádět až tehdy, když jsou maséři dokonale sehraní. Masírovaným ženám však tento způsob masáže přináší naprosto nové, ale velmi zvláštní a příjemné pocity. Každá z žen dostává úplnou tantrickou masáž, ale od dvou mužů.

Výuka masážních technik v skupině

Když už jsou k dispozici dva stoly, nabízí se možnost využít je i pro výuku masážních nebo tantrických technik ve skupině. Společně se dají učit nejen klasické masáže, ale také tantrické masáže nebo techniky které jsou opravdu hodně osobní. Podrobněji se těmito možnostmi výuky ve skupině zabývá článek "Společná výuka technik ve skupině".

Téma pokračuje článkem "Současná tantrická masáž dvojice na jednom masážním stole".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje