Jste zde

Poloha "Ve stoje", žena zády leží na stole

Poloha "Ve stoje", žena zády leží na stole

Volné pokračování článků "Sexuální polohy", "Polohy pro penetrační vaginální sex".

Sexuální poloha uváděná v knize Kámasútra.

Jedná se o praktickou sexuální polohu, kterou můžete použít například v kuchyni, v kanceláři nebo všude, kde je k dispozici pevný stůl. Milovat se v ní můžete i na místech pro sex méně představitelných jako například koupelně, kde může posloužit pračka nebo sušička ... Prostě je to praktická poloha pro situace, kdy vás vášeň zastihne mimo ložnici.

Základem polohy je situace, kdy si žena lehne na vyvýšený předmět a muž se postaví mezi její rozevřené nohy. Je potřeba, aby žena měla pod zády podloženou měkkou podložku a vzadu za sebou dostatek prostoru, aby se mohla pohodlně natáhnout a při milování si neporanila hlavu. Pro muže bude pohodlnější, když výška stolu bude o něco nižší, než je výška ztopořeného penisu muže od země. Když si pak na stůl žena lehne, bude výška penisu muže zhruba odpovídat poloze ženiny pánve na stole. Když muž bude o něco níž, určitě si najde něco, na co se postaví. Prostě když je vůle, řešení se najde.

Jak se poloha zaujme
Je to docela snadné. Žena se položí zády na stůl, posune zadeček na okraj stolu, případně trochu přes jeho okraj, rozevře nohy a zvedne je směrem vzhůru. Muž jí pomůže a nohy jí přidrží. Postaví se k ženě a spojí se sní. Potom žena položí nohy na mužova ramena a přisune se k němu. Muž se k ženě pevně přitiskne pánví. Čím více bude žena nohy držet u sebe, tím těsnější bude průnik. Sklonem nohou, případně jejich rozevřením nebo sevřením, může žena regulovat hloubku penetrace a měnit intenzitu a kvalitu pocitů vzrušení. 

Spojení je velmi hluboké a pohodlné. Váha ženy je na stole a muž má zcela volný přístup do ženiny pochvy. Penetrační pohyby, hloubku penetrace i techniku ovlivňuje a řídí muž. Žena je v pasivní roli a aktivní muž může milování vést podle svých představ. Poloha je ideální pro techniky opakování penetrace v tantrickém sexu. Právě pro volnost pohybu muže a relativní pohodlí ženy je možné se soustředit na pocity ze spojení lingamu a joni. Muž může ženu držet za boky a přitahovat se k ní. Může ji také hladit na nohách, bříšku a přístupný je mu i klitoris. Žena je v pasivnější roli, může si však pomáhat stimulací klitorisu.

Z této polohy je možné přejít do polohy "Ve stoje" - "Erotické V". Přestože se jedná o polohu uváděnou v knize Kámasútra, je v dnešní době poloha vhodná spíše pro experimentování nebo tehdy, kdy je potřeba při spojení intenzivně penisem stimulovat klitoris. Je to zpestření, ale moc dlouho se v této variantě se nejspíš nezdržíte a znovu se vrátíte do polohy kdy žena na stole leží. Vyžaduje od ženy dobrou fyzickou kondici, pevné ruce a posílené břišní svaly... Rozhodně však toto variantu vyzkoušejte - stimulace klitorisu je v ní opravdu intenzivní...

Z tantrického pohledu však role ženy nemusí být až tak pasivní. Vzhledem k tomu, že spojení muže a ženy je volné, těla jsou v přirozené poloze a úhlu a jejich váha partnery vzájemně nezatěžuje, je to ideální poloha pro posilování svalstva pánevního dna u žen, které chtějí procvičovat techniku posilování svalstva pánevního dna s vloženým penisem.

Použitelnost:

  • velká - praktická a jednoduchá sexuální poloha, poloha pro zpestření sexuálního života
  • vhodná pro intenzivní vzrušení ženy při souloži

Obtížnost:

  • muži - střední
  • ženy - malá, nenáročná, pohodlná poloha. Jediné, co musí žena fyzicky zvládnut je udržet nohy zvednuté, opřené o ramena muže.

Hloubka průniku:

Stimulace:

  • bod G - podle směřování penisu do pochvy. Pokud penis dráždí 1/3 horní části přední stěny pochvy, pak velmi intenzivní.
  • klitoris - mimo stimulaci penisem, může ho však stimulovat žena masturbací rukou.
  • rukama muž sice drží partnerku za boky, ale může ji také hladit na prsou nebo dráždit její klitoris

Tantrický přístup

Představme si situaci klidného večera, kdy se milenci uchýlí do pokoje s pevným stolem. Žena se na něj pohodlně položí na měkký polštář nebo deku a muž se s ní ve stoje spojí...

Je potřeba najít pohodlné opření ženiných nohou o mužova ramena a uvolnit svaly nohou a bříška. Muž se k ženině pánvi přitiskne tak, aby jeho lingam byl uvnitř joni co nejhlouběji. Na úvod je ideální několikrát zopakovat techniku devíti zasunutí z nichž je osm mělkých a deváté hluboké. Žena se příjemně vzruší a dostatečně přirozeně zvlhčí. Pokud to bude potřeba, pak neváhejte použít lubrikační krém. Zahájit posilování svalů může žena v okamžiku, kdy muž zasune lingam co nejhlouběji a zůstane v klidu stát.

Žena začne nejdříve s technikou posilování svalstva pánevního dna, tedy technikou stlačování lingamu uvnitř joni. Muž bude jen přijímat pocity tepla, tlaku a pevného spojení. Po několika sériích stlačování a povolování svalů pánevního dna si bude žena potřebovat chvíli odpočinout. Tehdy muž může pokračovat v technice devíti zasunutí. Pohyb lingamu povolí napětí svalů joni a žena pak zase může pokračovat v jejich posilování. Provádějte jen doporučenou denní dávku posilování poševních svalů, aby se žena příliš nevysílila.

Pokračováním posilování může být technika vypuzování a nasávání lingamu do joni. Vždy o přestávce mezi opakováními muž využije sílu a energii techniky devíti průniků. Žena by měla provést jen doporučovaný počet opakování. Když ukončíte posilování, můžete pokračovat v milování, které dále bude už v rukách muže. Je to zajímavá kombinace posilování vaginálních svalů a milování partnerů, kteří umí využívat tantrické techniky práce se sexuální energií. Rozhodně na takovéto milování jen tak nezapomenete.

Muž ovládající prodlužování orgasmu pak může dále pokračovat v milování technikou devíti zasunutí do doby, než žena prožije orgasmus. Pokud bude žena pomáhat masáží klitorisu, může nastoupit klitoridální orgasmus. Ale vzhledem k dráždění oblasti bodu G a oblasti děložního čípku to může být i orgasmus kombinovaný nebo vaginální. tyto techniky jsou ideální pro navození vyšších hladin vzrušení. Žena pak může prožít několik orgasmů a někdy se stane, že se dostane do stavu, kdy vzrušení mezi jednotlivými orgasmy neopadá, naopak se zvyšuje a žena se dostane do stavu, kterému se v tantře říká "Jízda na vlnách rozkoše". Muž pak může prožít  několik orgasmů bez ejakulace. Samozřejmě jen za předpokladu, že techniky prožívání orgasmu bez ejakulace ovládá.

  
Ještě se zastavím u dráždění vnitřní části joni lingamem
Tato poloha muži poskytuje opravdu velký prostor pro experimentování s různými úhly pronikání a technikami pronikání. Muž se může plně soustředit na to, aby každý průnik byl naprosto dokonalý a pocity, které při něm žena bude prožívat byly maximální. Tím, že není kam spěchat, může pozorný a zkušený muž zaměřit pohyb lingamu a místa uvnitř ženy, která jí přinesou maximální rozkoš. Může využít i přednosti tvaru nebo velikosti svého lingamu pro maximální stimulaci. Bude to taková hra při které záleží na každém pohybu. Žena může zažívat naprosto nové pocity a stimulace sama sebe může překvapit jak je bude vnímat a prožívat. Měla by se do těchto pocitů ponořit a prožívat je naplno.

Vzhledem ke velké volnosti pohybu lingamu v joni, může v této poloze docházet k intenzivnímu dráždění přední stěny i zadní stěny joni a tím vytvářet intenzivní erotické pocity. Sexuální energie se bude hromadit v genitáliích a pánevním dnu, odkud je potřeba ji odvádět po páteři směrem vzhůru do hlavy. 

Častým průvodním jevem v takovýchto chvílích pak je stav, kterému se říká "stav změněného vědomí". V této poloze mužův penis díky hlubokému pomalému pronikání do joni dráždí i oblast děložního čípku. V tantrickém pojetí milování je takovéto dráždění zdrojem těch nejsilnějších pocitů, které při milování vznikají. Orgasmus vyvolaný stimulací těchto oblastí je považovaný za nejhlubší druh orgasmu, který přerůstá v celotělový orgasmus ve vyšší energetické rovně lásky. Těžko se to dá popsat, to se musí prožít... Tento typ orgasmu pomáhá vyrovnat energie Jin-Jang a poskytují hluboká prožitek sexuální energie. Stav změněného vědomí člověka dokáže naplnit blažeností až do nekonečna....

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)