Jste zde

Permanentka na libovolné služby Lazebníka šenovského

Permanentka na libovolné služby Lazebníka šenovského

V rámci věrnostního programu jsme pro zájemce o pravidelné relaxační služby Lazebníka šenovského připravili možnost vybrat si libovolnou kombinaci procedur a vytvořit si permanentku podle svých potřeb.

  • za každých 1000,-Kč poskytujeme bonus ve výši 100,-Kč pro další procedury.
Poskládejte si svoji vlastní permanentku z ceníku procedur pro jednorázové služby a za každých 1000,-Kč si vyberte slevu 100,-Kč na další proceduru. Permanentka i s bonusem Vám bude vystavena. Stejně můžete vytvořit permanentku v dárkové podobě jako pozornost pro Vaše blízké.

Záleží na Vás, co zvolíte. Pokud se jedná o permanentku na cokoli, prostě ji vyčerpáte jako při platbě penězi za ty procedury, které Vás osloví v den, kdy budete v relaxačním centru. To platí i pro dárkovou permanentku v hodnotě dle vašich potřeb

například 1000,-Kč, 2000,-Kč atd. (děláme ji tematicky s vánočním, narozninovým, nebo jiným přáním .....atd)
Obdarovaný se taktéž rozhodne až na místě, co si dnes dopřeje ... funguje to bez problémů. Výhodou je 10% slevy.

Pokud chcete vytvořit konkrétní permanentku jako dárek, složte si z nabízených procedur z ceníku takovou kombinaci, kterou chcete darovat. Pak obdarovaný čerpá to, co si přejete Vy. Stejně jako u permanentky na cokoli za každých 1000,-Kč pak získáte 100,-Kč jako bonus, který můžete v navrhované permanentce přidat ve formě například parní bylinné lázně, nebo něj výslednou částku ponížit.

Například :
masáž                                     350,-
masáž                                     350.-
infrasauna pro dvě osoby       300.-
infrasauna                               300.-
Bylinka                                    150.-
Bylinka                                    150.-
ájurvédská masáž polovina těla 450,-
ájurvédská masáž celotělová    800,-
...................................................................
celkem                                    2850,-
bonus                                      -200,-
k platbě                                   2650,-

nebo navíc 1x infrasauna SALUS pro dvě osoby

Na základě takovéhoto požadavku Vám vytvořím permanentku a při každé návštěvě si z ní obdarovaný podle zájmu vybere, co potřebuje. Může si také na místě například mimo permanentku doplatit saunu k masáži z permanentky atd.

Je možné také přijít i s permanentkou na masáž a permanentkou na saunu. Každá z nich má své vlastní bonusy a je možné je libovolně kombinovat.

 

Rejstřík:
Áyurvéda, Ájurvéda, Ayurvéda, Ajurvéda, Ayurveda, Ajurveda, áyurvéda, ájurvéda, ayurvéda, ajurvéda, ayurveda, ajurveda, Áyurvédské masáže, Ájurvédská masáž, Ayurvédské masáže, Ajurvédská masáž, Ayurvedské masáže, Ajurvedská masáž, áyurvédské masáže, ájurvédská masáž, ayurvédské masáže, ajurvédská masáž, ayurvedské masáže, ajurvedská masáž, parní bylinná lázeň BYLINKA, parní bylinná sauna Bylinka, parní bylinná lázeň Balobab, parní bylinná sauna Balobab, parní napařování, parní inhalace, bylinná inhalace, bylinné napařování, infrasauna SALUS, infračervený termální systém, aromaterapie