Jste zde

Felace - svírání penisu rty a prsty ruky

Felace - svírání penisu rty a prsty ruky

Hlavní téma: "Felace - uspokojování muže ústy".
Volné pokračování článku "Felace - techniky orálního sexu pro muže".

Tato technika patří mezi ty obtížnější. Žalud penisu vložte do úst a rty ho sevřete v oblasti "Phrenulární zóny" tak, aby byl celý v ústech. Rukou na tělo penisu naneste olej a sevřete ho prsty ruky do dlaně. Jazyk se v ústech "opírá" o špičku žaludu nebo je vůči žaludu "nastaven" tak, aby žalud stimuloval v oblasti uzdičky. Svíráním rtů pod žaludem docílíte stimulaci "Phrenulární zóny" tlakem a třením. Tato oblastí penisu je mimořádně citlivá na tření a další stimulace a navozuje vysoké podněty vzrušení. Rukou souběžně svírejte a tiskněte tělo penisu po celé jeho délce.

Svírání rty a rukou můžete provádět synchronně, to znamená současně stisknete rty a penis sevřete rukou. Aby tato technika nebyla monotonní, můžete stimulaci střídat, to znamená, že střídavě stisknete žalud rty a poté penis rukou.

Při vložení žaludu do úst se může dostavit pocit slinění, proto je vhodné techniku doplnit i o sání, kdy přebytečné sliny odsajete a polknete. Sání žaludu muž vnímá jako velmi vzrušující pocit a proto je tato kombinace podnětů vzájemně doplňuje přitom pomáhá řešit problém se slinami.

Další pokračování orální stimulace penisu může spočívat v tom, že penis budete stimulovat sevřenou rukou nahoru-dolů a stejně budete pohybovat hlavou nahoru-dolů a rty tak stimulovat penis v části pod žaludem. Jazyk přitom bude dráždit špičku žaludu a oblast uzdičky. Velmi intenzivní pocity vzrušení navozuje také kývání jazyka ze strany na stranu a vzájemná kombinace pohybů jazykem. Nejedná se o techniku "hluboké felace", ale o stimulaci penisu svíráním ústy (rty) a rukou. Pohyb rtů po penisu je podstatně kratší než při zasouvání penisu do úst při hluboké felaci.

Žena by si tuto techniku měla nejdříve zlehka vyzkoušet, aby zjistila jak je jí příjemná. Muž ji vnímá jako svírání penisu ústy a rukou a má pocit, že se musí jednat o velmi hluboké zasouvání penisu do úst. Přitom to rozhodně není pravda! Technice kombinující svírání penisu rty a prsty ruky se může žena naučit poměrně snadno a rychle. Úspěšně ji pak může využívat jako "náhradu" hluboké felace v případech , kdy po ní muž hlubokou felaci žádá, ale jí tato technika nevyhovuje... Když žena techniku naučí a plynule zvládne, muž nemusí poznat rozdíl!!!

 

Další články s podobnou tematikou

Literatura zdroje