Jste zde

DOTAZ: "Chuť poševního sekretu"

DOTAZ: "Chuť poševního sekretu"

Dobrý den, všude čtu že milostná ženská šťáva chutná sladce po medu, ale ta moje chutná palčivě kysele, nemám žádné zdravotní problémy. Přítel kvůli tomu se mnou nechce provozovat orální sex. Dá se s tím něco dělat? Dodržuji zdravý životní styl. Děkuji

POZNÁMKA
Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://milovani.cz/contact.
Poradna sexuologa 2022.


 

ODPOVĚĎ na dotaz: "Chuť poševního sekretu"

Dobrý den.
Děkuji za Váš dotaz a za Vaši důvěru.

Dovolím si Váš dotaz rozdělit do několika částí. Postupně se pokusím k těmto částem dotazu vyjádřit.

"všude čtu že milostná ženská šťáva chutná sladce po medu, ale ta moje chutná palčivě kysele, nemám žádné zdravotní problémy."

Každý člověk nějak "voní". Každé tělo má svou specifickou vůni. Uvolňující se feromony pak působí na vaše okolí a zpětně si pak někteří lidé "voní" víc, jiní méně. Dokonce může být některá vůně těla pro někoho nepříjemná. Tak to je a je celkem zbytečné o tom moc přemýšlet. Pokud někdo popisuje vůně, pak hovoří o něčem, co je pro jednoho takové, pro jiného trochu jiné. Popište si navzájem s partnerem vůni jedné růže. Napište na papír co cítíte a pak si to navzájem přečtěte.... uvidíte jak se sejdete.

Podobné je to i s chutí pohlavních sekretů. Ten kdo ji popisuje jako chuť po medu má možná takovou zkušenost, ale také to může být jen literární forma pro vyjádření jeho představivosti o chuti nektaru... V reálu jsou chutě a vůně popsatelné jen obtížně.

Po řádném umytí genitálií zůstane přirozená vůně těla tak, jak jsem ji popsal v úvodu. To co cítí autoři knih a článků, kteří o vůních a chuti genitálií píší, nevím. Berte jejich názor jako jejich názor a jejich zkušenost. Nebo to co popisují může být souhrn toho po čem sní nebo to jen někde prachsprostě převzali.

Vůně a chutě výrazně ovlivňuje strava. Když sníte česnek nebo cibuli, ten druhý to pozná i když uplyne několik hodin. Tyto aromatické látky se z potravin dostanou do těla, potu i zplodin metabolizmu. Každý chutná tak, jak chutná. Otázka zdravého životního stylu je samozřejmě správná. Lidé kteří jí zdravě a omezují aromatické nebo masové pokrmy mají celkově pachy nebo chcete-li vůně těla jemnější. Jídlo vůně může upravit, ale zásadně je nezmění. Pokud máte pocit, že Vaše tělesné tekutiny nevoní přitažlivě, může být důvod, proč tomu tak je, někde úplně jinde.

Protože vím, že to trápí podstatně více žen než si umíte představit, navrhnu Vám omezit vše o čem se domníváte, že by mohlo být příčinou proč je vůně nebo chuť jiná, než byste chtěla. Pozor dejte především na léky, které stojí za značnou částí právě těchto problémů.

Osobně se však domnívám, že se bude jednat o problém související s produkcí tělesných sekretů Vašeho pohlaví. Ty by mohla ovlivnit nějaké skrytá, možná i dlouhodobá změna poševního prostředí nebo dlouhodobý, jinak neškodný zánět pochvy. Ať už to bude cokoli, bude nutné vyšetření u gynekologa, které takové změny potvrdí nebo vyvrátí.Vše ostatní jsou jen dohady a úvahy.

Je však také možné, že vůně a chuť, kterou vnímáte, je prostě Vaše přirozená chuť a vůně a ta je pro někoho přitažlivá a pro jiného méně. Doporučuji Vám začít tím, že požádáte svého gynekologa o jeho názor a o vyšetření. On Vám také nejlépe poradí co dělat dál. Nebudete první žena která se na něho s takovou prosbou obrátila.

"Přítel kvůli tomu se mnou nechce provozovat orální sex. Dá se s tím něco dělat? Dodržuji zdravý životní styl."

S tím souvisí problém s orálním sexem. Někteří muži některá vůně nebo chuť přímo přitahuje, jiné odpuzuje. Pokud Vaše sekrety, jak píšete, chutnají palčivě kysele, je to nejspíš jejich neopakovatelná vlastnost. Je otázkou co si pod tím kdo představuje. Možná by pomohlo těsně před orální stimulací vulvu omýt nebo otřít papírovým kapesníčkem. Nejvíc však bude záležet na postoji Vašeho přítele a na tom jaký má k orální stimulaci vůbec vztah. Co jeden považuje za nepřijatelné by jiného nesmírně přitahovalo. Samozřejmě tím nemyslím vyměnit muže za muže. Prostě si promluvte o tom co mu vadí a hlavně ve které době Vašeho cyklu. Věřím, že najdete řešení jak si vyhovět. Nemusí to být přece stejné jak TO dělají jiní. Jak můžete vědět, že to také nedělají jinak...

Přestože nemáte žádné zdravotní potíže a považuje se za naprosto zdravou, dovolím si Vás požádat o návštěvu Vašeho gynekologa a to, abyste mu zcela otevřeně řekla co Vás trápí. Nepochybuji o tom, že Vám sdělí v čem může být problém nebo Vám poradí jak, pro Vás nepříjemný stav, změnit. Postupujte podle jeho rad a o všem si promluvte s partnerem.

Děkuji za Váš dotaz.

S úctou
Administrátor webu www.milovani.cz

Štítky: