Jste zde

Červenec 2021

Po Út St Čt So Ne
28
29
30
1
2
3
4
 
 
 
DOTAZ: "Manželský celibát"

DOTAZ: "Manželský celibát"

DOTAZ: "Manželský celibát"

Zpráva odeslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://www.milovani.cz/contact.
DOTAZ 2021

Dobrý den,
rád bych zjistil odkud rozmotávat svůj letitý problém (11 let). Vždy jsem miloval intimitu a sex. Již několik měsíců (cca 5 měsíců) před narozením našeho dítěte nám zakázali sex s ohledem na bezpečnost dítěte. Po komplikovaném porodu (téměř hodinové šití mé ženy) se na sex nedostalo dalších 18 měsíců.

Manželka ztratila libido, nutno dodat i touhu s tím něco dělat a získat zpět co měla tak moc ráda před otěhotněním. Občas připustila sex, ale byl pro ni bolestivý a to jsem nechtěl, netoužím jen po svém uspokojení. Celých 7 let mne drželo od nezbláznění se ze ztráty sexu běhání a to velmi intenzivní až do chvíle, než se dostavily problémy se zády a běhání mi bylo zakázáno. Po několika týdnech jsem začal vnímat nárůst nervozity, vznětlivosti, nesoustředění se atd. Tím se také narušil náš, doposud bezproblémový vztah.

Miluji svou ženu, je krásná a moc mne přitahuje. Její tělo je v pořádku a funguje, k intimnostem dochází co 2-3 měsíce, vždy čekám až manželka projeví zájem. Avšak musím přiznat, že ji přivedu k orgazmu vždy, ale ne koitálně. Poté se skoro vždy otočí a mne nechá s erekcí být "napospas osudu". Já už 10 let nemám klasický koitální sex, když se o něj pokusím (manželka již netrpí žádnou vaginální bolestí) udělám 5-10 pohybů a konec - trpím předčasnou ejakulací. Jsem čerstvý 50-ník, udržuji se v dobré kondici a střídmé a zdravé stravě. Mám touhu žít plný sexuální život, ale má manželka tuto touhu nemá.

Miluji ji a ona mne, nechci ji být nevěrný či hledat naplnění svých sexuálních potřeb jinde či jinak. Nevím si rady a také nevím zda má můj problém řešení, jisté je že se na sex těším, ale zároveň mám strach z dalšího selhání mého těla. Nechci to však vzdát a smířit se, že do zbytku života budu bez nádhery prožívání hluboké intimity (s 3-4 okamžiky za rok). Prosím o radu, jak z toho vyjít, čím začít?

Uvědomuji si, že to nebude jednoduchý proces ani časově. Potřebuji najít odvahu to začít proaktivně řešit, ale neznám směr, priority, konkrétní kroky k cíli. Prosím o pomoc. Děkuji velmi.
 

Štítky: 
Čt, 01/07/2021 - 20:02
 
 
 
 
5
6
7
8
9
10
11
 
 
 
 
 
 
DOTAZ: "Jak postupovat při předehře a milování..."

DOTAZ: "Jak postupovat při předehře a milování..."

DOTAZ: "Jak postupovat při předehře a milování..."

Dobrý den.
Chtěl bych poradit - nevím, co se děje s partnerkou. Při milostné předehře se při líbání a laskání celá kroutí. Jak si s ní poradit dál, co by bylo pro ni nejvhodnější na sex?
Děkuji za odpověď.

Poznámka:
Zpráva odeslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://kamasutra.cz/contact.
Poradna sexuologa 2021


 

ODPOVĚĎ na dotaz: "Jak postupovat při předehře a milování..."

Dobrý den.
Děkuji za dotaz a za Vaši důvěru.

Váš dotaz je velmi obecný. Domnívám se, že jste mladý, až velmi mladý muž, který s intimním setkáním se ženou (dívkou) nejspíš nemá zkušenosti. Ale to vůbec nevadí a jsem rád, že jste napsal.

Každá žena se v situacích, kdy jí muž projevuje svou přízeň chová jinak. Některá se tváří studeně a nepoznáte zda ještě vůbec žije a naproti tomu jiná se projevuje tak, jak to vnímá a cítí. Ta Vaše bude jistě patřit do kategorie žen vášnivějších, které to, že se ji Vaše něžnosti líbí, svému muži umí dát najevo. Takže vše je naprosto správné - prostě ona touží po Vašich dotecích a něze a svým tělem to umí beze slov dát najevo. Nemáte se čeho obávat, nechte ji pokračovat ve svých projevech vzrušení a touhy.

Pokud by se jí něco nelíbilo, určitě by Vám to dala najevo jinak.

Jak pokračovat dál? Především si spolu promluvte o tom, jak daleko v intimnostech chcete zajít. Možná se dovíte, že ji vaše doteky a něžnosti "hrozně" vzrušují a že po nich touží. Se sexem to však možná nechce "pokazit". Některé dívky jsou unesené ze vzrušení které přichází s milostnou předehrou, ale po penetračním sexu z mnoha důvodů ještě netouží. Proto je vhodné se spolu "domluvit" kam až má Vaše něžná milostná příprava dojít.

Milostná předehra nemusí být nutně zakončena sexem. Je mnoho jiných způsobů jak si vzájemně vyjádřit Vaše přání po uvolnění. V počátcích vztahu, kdy se vzájemně poznáváte, je dokonce vhodnější se sexem nespěchat a poznávat se co nejdéle při jemnějších formách milostné předehry a vzájemného vzrušování. V tomto článku o milostné předehře se dovíte víc. Až budete zkoušet jemné podoby vzájemného mazlení, zjistíte, že jste se dověděl hodně nejen o ženě, ale i o sobě.

Přeji Vám krásný vztah.

Děkuji Vám za Vaši důvěru.
S úctou Administrátor webu www.milovani.cz.

Štítky: 
Ne, 11/07/2021 - 20:22
 
12
13
14
15
16
17
18
 
 
 
 
 
 
 
19
20
21
22
23
24
25
 
 
 
 
 
 
 
26
27
28
29
30
31
1