Jste zde

Červen 2021

Po Út St Čt So Ne
31
1
2
3
4
5
6
 
DOTAZ: "Touha po sexu se starším mužem"

DOTAZ: "Touha po sexu se starším mužem"

DOTAZ: "Touha po sexu se starším mužem"

Dobrý den
Jsem 15let ženatý. Svou ženu stále miluji. Po narození druhého dítěte, se milujeme maximálně 2x do měsíce. Jí to stačí a já se to snažím respektovat. Sám mám chuť, prakticky každý den. Řešil jsem to masturbací, nevěrný jsem být nechtěl. Před pár lety jsem byl na oslavě u kolegy. Z recese jsem se oblékl do ženského oblečení, jeho žena mě dokonce i trochu nalíčila. Co začalo jako vtip, skončilo v bytě kolegové souseda ne úplně dobrovolným sexem. Styděl jsem se,
jenže zároveň jsem zjistil jak moc se mi sex v roli ženy líbí. Ten chlap byl skoro o 30let starší než já, sešel jsem se s ním ještě několikrát. Pak jsem to ukončil a snažil se zapomenout. Jenže poslední dobou na to pořád myslím. Touha po sexu se starším mužem, nebo dokonce s několika najednou je čím dál silnější. I když jinak se mi stále líbí ženy a sex s partnerkou mě baví. Nevím co s tím, jedná moje část chce být věrná, ale zároveň toužím po tajném milenci.

POZNÁMKA
Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://www.kamasutra.cz/contact.
Poradna sexuologa 2021.


 

ODPOVĚĎ na DOTAZ: "Touha po sexu se starším mužem"

Štítky: 
Út, 01/06/2021 - 23:07
 
 
 
 
 
 
7
8
9
10
11
12
13
 
 
Přátelství s výhodami a bezpečný sex

Přátelství s výhodami a bezpečný sex

Přátelství s výhodami a bezpečný sex

Hlavní téma: "Sexuální chování a vztahy".
Volné pokračování článku  a "Přátelství s výhodami (přátelství s benefity)".

Přátelství s výhodami nepředstavuje tak vysoké riziko možné nákazy pohlavní chorobou, jako jiné formy sexu s neznámým člověkem nebo při placeném sexu.

Dnešní doba však má i svůj sexuální strašák kterým jsou pohlavní choroby a hlavně virus HIV a AIDS. Mnoho lidí má z těchto nemocí obavu a proto jsou podvědomě opatrnější. Na plně promiskuitní sexuální život většina z nich ani nemá povahu. Touha po změně, po něčem novém, vzrušujícím je však silným motivem pro potlačení obav ze sexu s více lidmi.

Je zřejmé, že "sex na zavolání", tedy i "přátelství s výhodami" je bezpečnější než sex na jednu noc nebo sex s prostitutkou. Pokusím se jeho riziko seřadit v porovnání s jiným sexuálním chováním lidí.

  • Jedná se o bezpečnější formu sexuálního vztahu, která se může týkat jednoho nebo více "přátel s výhodami, přátel na zavolání".
  • Míra nebezpečí, kterou takovýto vztah přináší velmi silně závisí na tom, kolik má každý z účastníků takovéto sexuálního vztahu dalších "přátel na zavolání".
  • Může se jednat o relativně věrné přátelství, které se dále nerozšiřuje ani u jednoho z účastníků, ale stejně tak se může jednat o rozvinutou "síť přátel na zavolání" z nichž každý účastník má své další přátele.
  • Těžko se to dá takováto "věrnost" ověřit a pro rozšíření pohlavní choroby do celé sítě stačí nechráněný sex s nákazou u jednoho z účastníků
  • Nákaza se velmi snadno přenese do celé sítě a navíc za relativně krátkou dobu.

Není tedy možné prohlásit, že sex s "věrným" přítelem nebo přítelkyní je možné považovat za bezpečný nebo bezpečnější. Ano, zcela jistě bude bezpečnější než s prostitutkou, ale zdaleka jej nelze doporučovat jako bezpečnou variantu sexu.

Používání antikoncepce u ženy zabrání pouze nežádoucímu otěhotnění, proti pohlavním chorobám však chrání pouze bariérová antikoncepční metoda - kondom a ženský kondom (Femidom). Bližší informace o srovnání sexuálních styků z pohledu bezpečného sexu naleznete v článku "Sexuální vztahy a bezpečný sex".

Téma pokračuje články "Přátelství s výhodami má svá rizika" a "Přátelství s výhodami - jak ho ukončit?".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

St, 09/06/2021 - 20:01
 
 
 
 
 
14
15
16
17
18
19
20
 
 
 
 
 
 
 
21
22
23
24
25
26
27
 
 
 
 
 
 
 
28
29
30
1
2
3
4