Jste zde

Březen 2020

Po Út St Čt So Ne
24
25
26
27
28
29
1
 
 
 
 
 
 
 
2
3
4
5
6
7
8
 
 
 
 
 
 
 
9
10
11
12
13
14
15
 
 
 
 
 
 
 
16
17
18
19
20
21
22
 
 
 
 
 
 
 
23
24
25
26
27
28
29
 
 
 
Anatomie penisu

Anatomie penisu

Anatomie penisu

Hlavní téma: "Mužský penis".
Pokračování článku "Erekce penisu".

Pohlavní orgán samce (výjimkou jsou některé šelmy, kde podkladem jejich erekce je kost - oss penis) obsahuje topořivá neboli kavernózní tělesa (corpora cavernosa), která se při pohlavním vzrušení postupně plní tepennou krví.

Topořivá tělesa jsou cylindrické duté prostory vystlané endotelem a rozdělené množstvím trabekul, kde se sbírají odvodné žíly. Středem topořivých těles vede tepna – arteria penis profunda. Při erekci dochází ke zvýšenému průtoku arteriální krve distálně od a. iliaca interna, která vede přes arteria pudenda do penisu, kde se cestou a. penis profunda a následně uzavřením protruzí helicinních arteriol dostavuje erekce. Penis muže obsahuje dvě kavernózní tělesa – párové corpus cavernosum penis, která spolu vzájemně komunikují (výjimkou je onemocnění Komplex extrophie - epispadie) nacházející se na hřbetní straně penisu a a zanořují se do žaludu (glans penis), a jedno nepárové (dominantně žilní) obalující močovou trubici a tvořící žalud (corpus spongiosum penis). Toto topořivé těleso se od kavernózních významně liší, také tím, že nemá tak výrazný obal - tuniku albugineu, a v erekci se neplní, aby nedošlo k přílišné kompresi močové trubice (při erekci se uretra elonguje a tím zmenšuje svůj průsvit). Kavernózní tělesa se po vstupu do oblasti pánve větví a upínají se k pubické kosti, zatím co spongiózní těleso provází uretru a zaniká.

 

Problémy spojené s mužskou erekcí

 

Pro zasmání:

Do lékárny vstoupí ustaraný muž a říká paní magistře: "Prosím vás, mohla byste mi něco dát na … víte … já totiž trpím soustavnou erekcí..."
"Tak to vám mohu dát byt, stravu a deset tisíc měsíčně jako kapesné."

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

Čt, 26/03/2020 - 18:49
 
Muži a sex

Muži a sex

Muži a sex

Tlavní téma: "Co by měla vědět žena o muži".

Ačkoli se muži často podezřívají z toho, že jim jde "jen o to jedno", není to tak docela pravda. I muži mají rádi intimitu, užívají si a vyhledávají mazlení a další projevy něhy. Pro mnohé je milování také rituálem, který si chtějí užít. Jen málo z nich vyhledává "rychlý sex".

Muži jsou si vědomi toho, že milování je pro ženu velmi významná součást vztahu. Většina mužů si také uvědomuje, že ženě sex trvá mnohem déle, než dosáhne vyvrcholení. Mnozí muži mají pocit, že milování na ně klade poměrně velké nároky. Tato "zodpovědnost" za ženin orgasmus mnohé svazuje, obávají se že ženu nedokáží uspokojit a to pak často vede k obavám ze selhání. Rozumní muži však se sami tak moc neřeší a naopak se snaží o to, aby své partnerce poskytli co největší rozkoš, a tedy aby vydrželi co nejdéle. Pro tyto muže ani jejich dřívější vyvrcholení nebývá problémem, protože včas pochopili, že se musí naučit partnerce poskytnout orgasmus jinými technikami, než jen souloží.

Na rozdíl od žen, které sex mnohem více prožívají jako cit, je pro muže při milování zrakový vjem velmi důležitý. Proto muži při sexu upřednostňují při milování světlo nebo alespoň pološero. Většina žen, možná z obavy dokonalost svého těla, podvědomě vyhledává spíše milování pouze v šeru či velmi slabém světle. Každému muži se líbí jiné tipy žen, ale když si nějakou vybere, pak ví proč a co ho na ní přitahuje. Už z tohoto důvodu jsou obavy o dokonalost ženského těla zbytečné nebo přehnané. Vzrušený muž nebo muž očekávají sex, dokonalost těla opravu v těchto okamžicích neřeší. Vzrušenému muži je v těchto chvílích většinou úplně jedno, jestli je žena boubelka nebo ne. Pokud tedy žena muži pohled na své tělo dopřeje, poskytuje mu další z potřebných erotických podnětů, které každý muž ocení.

Na nádraží v Ostravě čekají Čech a Polák na vlak. Čech pořád nervozně obchází tabule, kde naskakuje zpoždění a Polák se ho ptá: „Pán šuka meškanie ?“ A Čech: „Ne, pán mešká šukanie !“

 

Pro zasmání:

První suspenzor byl v hokeji použit v roce 1874,
první helma až v roce 1974
= trvalo sto let, než mužům došlo, že i mozek je důležitý

„Muži jsou jako Bluetooth, připojí se, když jsi blízko - když jsi daleko, připojí se jinde.“

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)(L)

Čt, 26/03/2020 - 19:04
 
 
 
Orgasmus - plošný tlak dlaně na vulvu

Orgasmus - plošný tlak dlaně na vulvu

Orgasmus - plošný tlak dlaně na vulvu

Hlavní téma: "Prožitek a orgasmus".
Volné pokračování článku "Orgasmus dosažený bez "klasické" stimulace klitorisu?".

Tantrický přístup k milování je jiný také v tom, že upřednostňuje osvědčené postupy před improvizací. Mezi osvědčené techniky, které mají za cíl prohloubit orgasmický prožitek patří i technika "uzavře joni" při nebo těsně po nastoupení orgasmu. Není složitá a proto si snadno můžete ověřit, zda i pro Vás bude přínosem.

Dá se využít především tehdy, když se orgasmu ženy snažíte dosáhnout jinak, než pohlavním stykem - souloží. Může se jednat o stimulaci vulvy prsty - "prstění" nebo o cunnilingus. Tato technika se využívá i na zakončení tantrické masáže joni.

Podstatné je to, že při nastoupení orgasmických stahů přitisknete ruku dlaní a prsty na joni. Ten správný okamžik nastane při nebo těsně po nastoupení prožitku orgasmu. Dlaň a prsty ruky kryjí celou plochu vulvy od hráze až po Venušin pahorek. Dlaň nepřímo tlačí na oblast klitorisu a prsty na jeho skrytou část ve Venušině pahorku. Ruka "uzavře joni" a "uzemní" 1. kořenovou čakru Múládhára. Je to tantrická technika, která usměrní všechnu sexuální energii vytvořenou při vyvrcholení vzhůru do pánve, křížové oblasti a po páteři vzhůru do hlavy. Jedná se techniku podporující transformaci sexuální energie vzniklé při prožitku orgasmu skrze energie vyšší, extatické.

Jsou ženy, které k plnému prožití slastných okamžiků vyvrcholení potřebují vytvořit nepřímý tlak na klitoris a udržet ho po dobu, dokud probíhají orgasmické stahy v pohlaví a pánevním dnu. Rozumná žena, která ví, že přesně toto dělá při masturbaci, by se s tím svému partnerovi měla svěřit. Mnozí muži vůbec netuší, že některé ženy takovýto nepřímý tlak navozují například stažením svalů nohou nebo jejich pevným překřížením. Jiné jsou zvyklé takovýto nepřímý tlak navodit třením vulvy o předměty nebo tělo nebo silným tlakem svých prstů nebo sevřené pěsti na vulvu. Těch technik je více a žena, která zjistila, že něco podobného k dosažení plnohodnotného prožitku vyvrcholení potřebuje si umí poradit. Když muži řekne, co potřebuje a co se jí líbí, budou spokojeni oba dva. 

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

Štítky: 
Ne, 29/03/2020 - 14:20
 
Soulož se stimulací klitorisu tlakem kořene penisu

Soulož se stimulací klitorisu tlakem kořene penisu

Soulož se stimulací klitorisu tlakem kořene penisu

Hlavní téma: "Pohlavní styk - soulož".
Volné pokračování článku "Stimulace klitorisu tlakem a jiné praktiky.

Při vhodně zvolené penetrační poloze je možné při souloži provádět stimulaci vnitřních i vnějších struktur klitorisu tlakem a třením. u Vnější stimulace zajistí vhodná sexuální poloha správný úhel vstupu penisu do pochvy při které penis tlačí na klitoris a tře se o něj. Především při polohách, kdy je klitoris stimulovaný kořenem penisu a jeho tlak se přenáší i na Venušin pahorek, se obě stimulace propojují v jeden velmi intenzivní celek.

Stimulace Venušina pahorku však může být prováděna i v jiných penetračních polohách, pokud tuto stimulaci muž zvládne provádět jako další, doplňkovou stimulaci rukou.

Některé ženy, které ví, že jsou v této oblasti silně vzrušivé, si při souloži pomáhají tím, že prsty ruky nebo rukou povytáhnou kůži Venušina pahorku, stáhnou klitoridální kapuci a tím obnaží klitoris a současně prsty tlačí na Venušin pahorek (zprostředkovaně tak i na hlubší tkáně klitorisu). Právě při takové kombinované stimulaci klitorisu, kdy při souloži kořen penisu tře o obnažený klitoris v kombinaci s tlakem prstů na jeho hlubší tkáně, mohou prožít intenzivní nebo intenzivnější orgasmus.

Řada žen právě takovou kombinaci stimulací potřebuje k tomu, aby při souloži měla vůbec šanci orgasmu dosáhnout. Více se o stimulaci klitorisu při souloži dovíte v článku "Techniky pro intenzivní stimulaci klitorisu při souloži".

Tlak penisu na klitoris a jeho "ramena" většina žen vnímá velmi příjemně. Nejintenzivněji to vnímají tehdy, když muž při souloži zasouvá penis tak, aby jeho kořenem tlačil na klitoris. A stejně kladně reagují, když při maximálním zasunutí penisu do vagíny muž tlačí stydkou kostí na ženin Venušin pahorek. Stimulaci tlakem a pohybem tkáně dochází ke dráždění skrytých "ramen" klitorisu. A to, společně s přímou stimulací klitorisu a hlubokým zasunutím penisu do pochvy, ženě navozuje mimořádně intenzivní prožitky. Vyzkoušejte si to!!!

Jedna z nejvhodnějších poloh pro takovéto spojení je poloha "Tváří v tvář" a speciálně poloha "YAB-YUM, poloha vsedě, poloha lotosového květu". Možná právě pro intenzivní stimulaci klitorisu a jeho prostorové tkáně, v kombinaci s hlubokým zasunutím penisu do pochvy a omezenou možností pohybu těl, je tak mimořádně vhodná pro prožití vaginálního orgasmu ženy. Bohužel je tato poloha také pro řadu mužů i žen mimořádně obtížná.

Vzhledem k velikosti a tvaru velkých a malých stydkých pysků ženy a z důvodu, že klitoris bývá uložen v různé vzdálenosti od poševního vchodu, bude jeho stimulace tlakem od kořene penisu při souloži, u každé ženy jiná. Proto je důležité, aby tlak stydké kosti muže na Venušin pahorek a tlak kořene penisu na klitoris, stimuloval co největší plochu klitorisu a Venušina pahorku. Tuková vrstva pod Venušiným pahorkem dokáže tlak roznést na ramena klitorisu i na nejcitlivější část klitorisu - jeho špičku. Tlak se roznese i tehdy, když je špička klitorisu kryta klitoridální kapucí, která jinak může bránit přímé stimulaci klitorisu kořenem penisu. Rozprostřený tlak, při pohybech v poloze "penis nadoraz", takovouto stimulaci zabezpečí.

Ke stimulaci tlakem penisu na klitoris dochází nejintenzivněji tehdy, když muž penis zasune co nejhlouběji do pochvy a místo pohybů dopředu-dozadu použije techniku "Loďka na moři". Penis se pohybuje kývavým pohybem, rotuje a snaží se jít hluboko a ještě hlouběji... Tlak na klitoris se nesoustředí na jediné místo, ale rozloží se jak na špičku klitorisu, tak i na jeho skrytou část. Mezi vhodné sexuální polohy pro tuto techniku patří například "Poloha "Žena nahoře", Tváří v tvář", v leže". Klitoris je stimulovaný tlakem od pánevní kosti a intenzivním třením kořenem penisu, a to ze všech stran a úhlů jak přímo, tak i nepřímo.

DŮLEŽITÉ

Technika tlaku na skrytou část klitorisu a jeho ramena je vhodná i pro ženy, které mají problémy s dosahováním vyvrcholení bez současné stimulace klitorisu tlakem.
 

Často tyto problémy s dosahováním vyvrcholení mají ženy, které orgasmu dosahují při masturbaci pomocí stimulace třením vulvy o předměty nebo tělo. Je potřeba zjistit, za jakých podmínek je přídavný tlak na klitoris a jeho ramena tím spouštěcím mechanismem, na který je žena zvyklá při tření vulvy o předměty nebo pomocí sevření stehen. Několik "nápadů", jak v takovýchto případech postupovat naleznete také v článku "Techniky tření a tlaku - patří do partnerského života?".

Doporučuji seznámit se i s technikami, které popisují články "Tribadismus", "Technika nepřímé stimulace klitorisu tlakem" a "Lubrikační prostředky vhodné pro tribbing".

 

Několik dalších způsobů stimulace klitorisu

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

Štítky: 
Ne, 29/03/2020 - 17:38
 
30
31
1
2
3
4
5
 
Skupinový sex - dá se rozvíjet nějak postupně?

Skupinový sex - dá se rozvíjet nějak postupně?

Skupinový sex - dá se rozvíjet nějak postupně?

Hlavní téma: "Skupinový sex".
Pokračování článků "Alternativní řešení touhy po skupinových aktivitách" a "Masáže při skupinovém sexu".

Rozhodnutí vyzkoušet skupinový se nikdy nepřichází ze dne na den. Pokud se rozhodnete naplnit své erotické představy, nikdy to nebude jako skočit do rozvodněné řeky. Většinou si každý uvědomuje nebo alespoň připouští, že by to nemuselo dobře dopadnout. Už proto jsou lidé při prvních setkáních většinou opatrní a to i tehdy, pokud jeden z páru už má dřívější zkušenosti. Opatrnosti rozhodně není nazbyt a rozumné je spíše pomalu zkoušet "o čem to je" a nesnažit se zažít vše za jeden večer...

Pokud se rozhodnete pro jakékoli aktivity skupinového sexu, nevystačíte si s tím, že se budete snažit ukázat, že jste "nejlepší". Jednak to nemusí být (a není) nikdy pravda, ale také se možná přistihnete při pocitu, že se jen "chcete ukázat". To při hromadných sexuálních aktivitách při účasti na swingers párty nebo v swingers klubu nejspíš nikomu vadit nebude. Tam se scházejí lidé, kterým jde především o sex a o uspokojení vlastních potřeb. Jen málokterý z účastníků chce těm "ostatním" dát víc, než si od nich vzít... Na takových akcích není problém uplatnit svou představu o sexu také proto, že se zde potkáte s lidmi, kteří chtějí to samé. Jsou společně s vámi ochotní naplnit své a možná i vaše představy o skupinových sexuálních praktikách, které nikde jinde, než v takových zařízeních nejspíš nezrealizujete...

Ve stabilní tantrické skupině jde o víc

Hodně jiné to však bude tehdy, když se rozhodnete pro sex ve třech, nebo pro sex ve čtyřech. Takováto skupinová setkání totiž nejsou zdaleka tak anonymní, jako jsou akce v různých swingers klubech nebo erotických klubech, kde se o "zábavu kolektivu" starají také profesionální společnice a společníci...

Aktivity na poli erotiky ve třech nebo ve čtyřech jsou tak trochu o něčem jiném. Ve skupině, ve které se partneři spolu blízce znají, se nemůžete "za každou cenu" snažit uplatnit své představy o průběhu takového setkání. S velkou pravděpodobností by to bylo poprvé a naposledy, co by k němu došlo. Vytvořit skupinu tří nebo čtyř lidí však nemusí být vůbec snadné... Základem tantrické skupiny jsou většinou manželské nebo partnerské páry a případně jim někdo známý. Většinou se tedy nejedná o naprosto náhodný a nezávazný sex cizích lidí. Už z tohoto důvodu jste v situaci, kdy je potřeba se vzájemně domluvit a vzájemně si vycházet vstříc.

Jen připomínám, že při setkáních lidí, kteří se vzájemně znají nebo k sobě mají osobní vztah, se rozhodně vyplatí nikam nespěchat. Je to "běh na dlouhou trať" a spěchat nemusíte také proto, že se nescházíte jen kvůli erotice nebo sexu, ale také proto, že je Vám spolu příjemně. Proto než se dostanete až k intimnějším aktivitám, je dobré se nejdříve vzájemně dobře poznat a vzájemně si důvěřovat.

Nabízí se nejschůdnější možnost postupného sbližování

Pokračovat dál znamená pouštět se na "tenký led", který naplnění vašich dalších sexuálních tužeb nemusí unést... V těchto chvílích je možná nejrozumnější zamyslet se nad alternativními formami řešení touhy po skupinových aktivitách, které nejsou tak definitivní, jako už je sex.

Pokud opravdu máte pocit, že bez experimentů na poli skupinového sexu nemůžete být, pak doporučuji jako úvodní pokus raději provést tantrickou techniku "Masáže nohou a meditace pro dva nebo tři". Ověříte si, zda to, co jste si vysnili je to, co hledáte. Technika masáže nohou je ideální pro trojici. Pokud se jedná o dva páry, tedy čtveřici, pak je vhodné dohodnout se na tom, že při každém setkání si tuto příjemnou a poučnou techniku vyzkoušíte v jiném složení. Ten čtvrtý se bude jen dívat, což rozhodně není málo. Pro připomenutí uvedu, že se jedná o meditace trojic ve složení


  Po nějaké době však možná dospějete k tomu, že se chcete posunou dál a nějak sjednotit své vzájemné představy o tom, jak by takové setkání skupiny mělo nebo mohlo vypadat. Nikdo nezná všechno a možná brzy zjistíte, že si nevystačíte s tím co znáte nebo s tím, jak jste svůj sexuální život doposud vedli. Je to logické, protože neexistuje žádná "škola sexu" a tak si každý pár časem vytvoří svůj vlastní názor na to, jak své sexuální potřeby naplňovat. Mimochodem - touha po společných sexuálních aktivitách ve více lidech často pramení z touhy něco zásadního ve svém sexuálním životě změnit.

  Další téma by pak mohlo být "Společná výuka technik ve skupině".


  Mezi ty "definitivní" sexuální aktivity patří:

  Ale i tehdy, když se ve skupině už sblížíte natolik, že si budete vyměňovat partnery, bude pro vás "Společná výuka technik ve skupině" cestou pro další poznávání meditací a technik v rámci skupinové tantry.

  .

  POZNÁMKA

  Tento článek se v žádném případě nesnaží o propagaci skupinového sexu, právě naopak!!!

  Cílem článku je, aby si zájemci o skupinový sex uvědomili, že skupinový sex je zcela jistě mnohem náročnější na osobnost a charakter lidí, než ten "klasický". Experimenty v této oblasti lidské sexuality jsou více rizikové, než si je většina lidí ochotna připustit.

  Články s podobnou tematikou

  Literatura a zdroje:

  (AK)(Z)(L)

  Út, 31/03/2020 - 19:22