Jste zde

Po Út St Čt So Ne
31
1
2
3
4
5
6
 
 
 
 
 
 
 
7
8
9
10
11
12
13
Vaginální kung–fu s nefritovým vajíčkem

Vaginální kung–fu s nefritovým vajíčkem

Vaginální kung–fu s nefritovým vajíčkem

Hlavní téma: "Přehled cvičení pro posílení joni".
Pokračování článku "Cvičení s nefritovým vajíčkem".

V článku "Cvičení s nefritovým vajíčkem" jsou popsány techniky cvičení pro posílení joni které by měla znát každá žena. Nemá smysl snažit se o nějaké "přeskakování" cvičení. Pokud nejsou svaly pánevního dna pochvy dostatečně zpevněné a žena je neumí ovládat, není možné v těchto cvičeních postoupit dál. Každé náročnější cvičení totiž vyžaduje zvládnutí těch snadnějších. Také není cílem dosáhnout "mistrovství", ale především jde o to , aby se žena cítila lépe, více si věřila a v neposlední řadě si naplno uvědomila svou ženskou výjimečnost.

Mezi schopnosti, které se v tantře považují za "mistrovské" patří "vaginální kung-fu". Tato technika je jednou z těch, jejíž zvládnutí svědčí o tom, že žena poctivě procvičovala všechny snadnější techniky cvičení pro posílení joni. Posílené svaly pochvy ženě následně "dovolí" v pochvě udržet vaginální vajíčko, které má připevněno další závažíčko nebo dokonce závažíčka...

Cvičení se provádí vestoje nebo vkleče. Cvičení se provádí s upraveným vaginálním vajíčkem, které je provrtané tak, aby skrz ně bylo možné protáhnout šňůrku, na kterou se přídavná závažíčka vně vulvy zavěsí. Vaginální vajíčko je uvnitř pochvy a závažíčka jsou vně vulvy a žena s snaží o to, aby svými vaginálními svaly v pochvě udržela vajíčko na kterém je připojena další zátěž. Není to vůbec snadné a pokud žena nezvládla cvičení při kterých v sobě udrží samotné vaginální vajíčko nebo s ním v pochvě nedokáže pomocí stahů poševních svalů posouvat, je snaha o techniku "vaginálního kung-fu" zbytečná. Takovéto cvičení totiž předpokládá, že žena již má posílené a vědomím ovládané poševní svaly. Zvládnutí udržení vaginálního vajíčka s přidanou zátěží uvnitř pochvy pak svědčí o tom, že její svaly pánevního dna jsou dostatečně silné a "vytrénované".

Na konci šňůrky upevněné na vaginální vajíčko může být připevněna malá síťka do které se závažíčka vloží. Některá vaginální nefritová vajíčka takovouto síťku na konci šňůrky dokonce již mají zhotovenou. Jako přídavná závažíčka se nejčastěji používají korálky z polodrahokamů různých velikostí. Mohou bý provrtané a na šňůrku hlavního vaginálního vajíčka se dají zavěsit nebo se vloží do síťky. Velikost korálků může být libovolná. Od malého až po další vaginální vajíčko. Korálky jsou tedy většinou z polodrahokamů, nemusí to však být podmínka. Pro nefritové vajíčko se používají především nefritové korálky různých velikostí. Největší je pak další nefritové vajíčko. Větší závěsná přídavná závaží se už nepoužívají.

Žena se postaví nebo si "sedne na paty". Nohy rozevře tak, aby mohla do pochvy rukou snadno zasunout vaginální vajíčko s tkanicí. Po zasunutí vajíčka musí tkanice zůstat vně vulvy. Stehna by neměla být u sebe aby zadržení vajíčka uvnitř pochvy nebylo ovlivněno přílišným přinožením.

V první části cvičení se zaměřte na techniky známé ze snadnějších cvičení jako je svírání vajíčka poševními svaly, posouvání vajíčka v pochvě nahoru a dolů nebo "vtahování vajíčka" hluboko do pochvy. Až se "rozcvičíte, můžete přistoupit k druhé části cvičení a tou je zvyšování váhy vaginálního vajíčka pomocí přidání závažíček. Začíná se se zavěšením malého závaží, které jen mírně navýší váhu vaginálního vajíčka a tedy i potřebu vyvinout větší sílu poševních svalů pro jeho udržení v pochvě.

Nepřehánějte to a zbytečně hmotnost závažíčka nezvyšujte. Jde o posilování svalů a to tentokrát s větší vahou vaginálního vajíčka. Opakujte cvičení, která jste prováděla v "přípravné části". Bude to obtížnější, ale půjde to. Během cvičení nezapomínejte vnímat pocity při stahování a uvolňování vajíčka v pochvě a velkou pozornost věnujte správnému a hlavně pravidelnému a uvolněnému dýchání. Jen zopakuji, že při stáhnutí poševních svalů se nadechnete a při jejich uvolnění pomalu vydechnete.

Po zopakování všech cvičení, tedy svírání vajíčka poševními svaly, posouvání vajíčka v pochvě nahoru a dolů nebo "vtahování vajíčka" hluboko do pochvy můžete přidat (zavěsit další závažíčko). Mezi jednotlivými cvičeními a jejich opakování nezapomínejte odpočívat. Tehdy můžete vajíčko v pochvě "přidržet" rukou nebo ho z pochvy vyndat, aby si poševní svaly mohly na okamžik odpočinout. Počet opakování jednotlivých cvičení si zvolte podle toho, co už zvládáte, tedy mezi 6 až 9 opakováními. Procvičte všechna cvičení a odpočiňte si. Nemá cenu cvičit "za každou cenu". Mohlo by se stát, že poševní svaly přetížíte a to rozhodně není cílem cvičení.

S velikostí přídavných (závěsných) závažíček to nepřežeňte. Dopředu si stanovte, kolik závažíček chcete zvládnout a když toho dosáhnete, cvičení ukončete, odpočiňte si a relaxujte.

Vaginální kung–fu s nefritovým (nebo jiným) vaginálním vajíčkem je jen jedno ze cvičení. Skutečné posouzení výsledků Vašeho cvičení a snažení Vás čeká v okamžiku, kdy přejdete ke "Cvičení pro posílení joni - masáž lingamu v joni".

Až zvládnete techniku vaginálního kung–fu můžete bez obav přistoupit k technice "Cvičení pro posílení joni - masáž lingamu v joni", které je považované za vrcholné umění tantrických žen. Teprve tato technika je při tantrickém milování praktickým zúročením snahy o to, stát se dokonalou milenkou, která naplno prožívá své ženství. 

POZNÁMKA
Při posilování svalstva pánevního dna a svalů pochvy dochází k lepšímu prokrvení svalů pochvy. Pokud je takováto technika provázena vzrušením, většinou je provázena i zvýšenou přirozenou lubrikací. Vzhledem j tomu, že při cvičení žena nemusí být vzrušená, je vhodné cvičení provázet s podporou lubrikace s použitím kvalitního lubrikantu.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

Po, 07/01/2019 - 19:02
 
 
 
Tantrický polibek - stimulace děložního čípku penisem

Tantrický polibek - stimulace děložního čípku penisem

Tantrický polibek - stimulace děložního čípku penisem

Hlavní téma: "Základní tantrické sexuální techniky".
Volné pokračování článků "Soulož se stimulací oblasti děložního čípku" a "Tantrická cvičení a meditace".

V tantře se technikám, které se zaměřují na navození ženského orgasmu pomocí stimulace pochvy věnuje podstatná část tantrického učení. Pomalým drážděním stěny vaginy a děložního čípku se dá dosáhnout vaginálního orgasmu. Problém je v tom, že většina žen takovýto orgasmus z mnoha důvodů nikdy v životě neprožije. Vnitřní stimulace stěn pochvy, oblasti bodu G a oblasti děložního čípku dráždí jiná nervová zakončení než jsou vyvedena na klitorisu a v jeho nejbližším okolí. Proto se říká, že klitoridální orgasmus žena prožívá jinak než vaginální orgasmus. Způsob milování při kterém je oblast děložního čípku a děložní čípek stimulovaný penisem se v tantře nazývá "tantrický polibek". Okolí děložního čípku a děložní čípek je silně inervovaný. Drážděním těchto nervových zakončení dochází ke vzniku podnětů vzrušení, které vyhodnocuje nejstarší část mozku. Navíc je děložní čípek místem nesmírně významným pro oplodnění ženy a zdárné donošení plodu až do chvíle porodu. Proto se na ženskou dělohu, děložní čípek a pochvu nemůžeme dívat jen z pohledu sexu, ale musíme je vnímat jako významné pojmy souvisejícím s ženstvím i mateřstvím.

Děložní čípek (cervix) nachází poměrně hluboko v ženské pochvě (vagině). To samozřejmě znamená, že stimulovat tuto oblast při souloži můžeme jen tehdy, když se penisem dostaneme až k ní. Při penetraci jsou tedy logicky ve výhodě muži, jejichž penis je delší... Ale i v těchto případech platí "všeho s mírou"... Pokud má muž "příliš dlouhý penis", nemusí to být pro ženu zrovna výhoda. Naštěstí si délku penisu muži nemohou volit sami, ale postará se o to příroda. Jinak by totiž muži nejspíš neměli žádnou soudnost a ženy by se pak soulože nejspíš bály... Pokud má muž od přírody opravdu "dlouhý penis", nemusí to být při souloži nepřekonatelný problém. Pro tyto případy je ověřená bezpečná metoda, která takovouto stimulaci bez obav dovolí. Jedná se o bezpečný způsob omezení průniku "dlouhého" penisu do pochvy.

Stimulace oblasti děložního čípku je pro mnoho žen velmi vzrušující. Jen nesmí docházet k příliš velkému zatěžování tohoto citlivého místa ženské pochvy. Dráždění oblasti děložního čípku a zadní stěny pochvy společně s drážděním oblasti horní stěny s bodem G, může ženě přivodit intenzivní prožitek vaginálního orgasmu. Některé ženy ho prožívají, jiné se s tímto orgasmem nesetkají nikdy. Samotné dráždění děložního čípku a zadní stěny pochvy tedy problém není. Nesmí však dojít k přetížení nebo zranění tkáně děložního čípku nebo jeho okolí. Také je dobré vědět to, že každá žena je anatomicky jinak stavěná, děložní čípek je jinde uložený a zadní stěna jinak citlivá na dotek nebo tlak.

Výrazně se také bude pocitově dráždění měnit podle stupně vzrušení ženy. Velikost penisu přitom není tak důležitá, jako velké vzrušení ženy a vhodně zvolená sexuální poloha, která takovouto stimulaci dovolí. Každá žena však jinak vnímá dráždění, ale také případné přetížení těchto oblastí pochvy.

Preventivně je proto potřeba být při penetraci jemný, ohleduplný a raději méně intenzivní.

Pro ženy stimulace děložního čípku a jeho okolí zpočátku nemusí být úplně příjemná, ale také může být pro ženu nezvykle intenzivní a může být spojena s pocity, které žena při jiných způsobech stimulace nezažívá. Na začátku (i v průběhu soulože) proto postupujte velmi opatrně. Partner by měl být přinejmenším ohleduplný a penis do hloubky pochvy by měl zavádět opatrně a pomalu.

Sexuální polohy vhodné pro "Tantrický polibek"

Nejvhodnější jsou takové sexuální polohy pro penetrační vaginální sex, které přirozeně zajistí hluboké proniknutí penisu do pochvy. Samozřejmě záleží také na tom, jak je muž anatomicky pro soulož "vybavený" ale nemenší význam má i pevnosti jeho erekce a celková "výdrž". S dlouhým penisem beznadějně vzhlížejícím k podlaze žádnou velkou slávu nezískáte. Podobně se dostatečně dlouhé stimulace děložního čípku a jeho okolí nedaří dosáhnout mužům, kteří trpí předčasnou ejakulací. Není to tedy jen o délce penisu, ale také o tom, jak jeho délku muž dokáže při souloži využít a jak zvládá kontrolu svého vzrušení. Sexuální poloha by jen měla dovolit snadné hluboké zasunutí penisu a pohodlné setrvání v poloze, kdy v pochvě tlakem a třením stimuluje jeho okolí. Naprosto ideální je, pokud při spojení dochází také ke stimulaci oblasti bodu G a ke tření stydké kosti a kořene penisu o klitoris. U sexuálních poloh pro penetrační vaginální sex uvádíme kromě jejich popisu i to, jak se při nich stimulovaný klitoris a oblast bodu G. Stimulace oblasti děložního čípku a jeho okolí je pak závislá na hloubce zasunutí penisu a na technice pohybu penisu v pochvě.

Nejčastěji se technika praktikuje v "Misionářské poloze", "poloze lžičky" nebo dalších pohodlných polohách, většinou "Tváří v tvář", při kterých partneři leží nebo sedí. Musí to být poloha dostatečně pohodlná a dlouhodobě udržitelná. Milování spojené se stimulací děložního čípku je opravdu pomalé a proto i časově náročné. Asi nejznámější, ale pro některé lidi obtížně zvládnutelná, je "poloha "V sedě" - poloha YAB-YUM, lotosový květ". Samozřejmě se sexuální polohy během pomalého milování mohou střídat, ale to není hlavním cílem pomalého milování. Tím hlavním cílem je dlouhodobě udržet hluboké spojení při vysokém vzrušení. Nepředstavujte si však, že vzrušení bude neustále na hranici vyvrcholení, naopak je jasné, že bude kolísat od menšího až po velmi vysoké. Není tomu však proto, že by se partneři snažili vzrušení podporovat hlavně podněty navozenými vzájemnými pohyby pohlaví. Daleko vyšší podněty sexuálního vzrušení přicházení z pocitů spojení, tepla, vzájemného propojení muže a ženy a v neposlední řadě i tepla, citu, lásky a sounáležitosti. Vzrušení muže i ženy je tak dlouhodobě vysoké a občas se přiblíží blízko pocitu, že by mohlo přerůst v orgasmu. Partneři, kteří se naučí techniky stimulace děložního čípku penisem a provádějí je dlouhodobě a už je "umí", jsou schopni prožívat své vzrušení jako velmi vysoké, skoro by se dalo říct, že někdy až na hraně vyvrcholení. Podstatné je to, že na tak vysoké hladině vzrušení dokáží pobývat dlouho, podstatně delší dobu, než dokáží jiní při "klasickém" milování. Orgasmus, v případě ženy  intenzivní prožitek vaginálního orgasmu, je pak odměnou za jejich snažení...

Techniky penetrace vhodné pro "tantrický polibek"

Základem úspěchu zvládnutí stimulace děložního čípku penisem, tedy zvládnutí "Tantrického polibku", je vhodná sexuální poloha, dostatečná délka penisu, dostatečná výdrž muže (zvládnutí metod a techniky oddalování ejakulace) a vhodně zvolená a správně provedená technika opakování penetrace v tantrickém sexu. Právě ta poslední podmínka může být nakonec přesně tou kombinací stimulací, která ženě dovolí nechat nastoupat vzrušení až k prožitku vaginálního orgasmu. Proto vhodným technikám opakování penetrace v tantrickém sexu věnujte pozornost, která jim právem patří.

Technika pohybu mořské vlny

Tuto techniku je možné využívat u všech předcházejících při hlubokém zasunutí. Nejedná se při ní o počet zasunutí lingamu do joni a dráždění konkrétní části joni, ale je zaměřena především na prožívání pohybu lingamu v joni. Technika se provádí jako meditace při spojení a opakovaném hlubokém zasunutí lingamu do joni. Je meditační a vyžaduje velkou koncentraci muže na oddálení orgasmu. Základem techniky je pohyb mořských vln omývajících písečnou pláž. To je také ústřední téma meditace a vizualizace, která se při ní provádí.

Nechte se unášet vizualizací příboje vln a napodobujte je. Technika pohybu mořské vlny je popsána ZDE.

Taoistická technika střídání 5 mělkých a 8 hlubokých zasunutí

Tato taoistická technika vychází ze střídání pěti mělkých zasunutí soustředěných na dráždění žaludu o oblast bodu G a následně osmi hlubokých zasunutí zaměřených na stimulaci oblasti děložního čípku na zadní straně pochvy. Taoistická technika střídání 5 mělkých a 8 hlubokých zasunutí je popsána ZDE.

Dovolím si uklidnit všechny ty, kterým se "Tantrický polibek" nedaří završit vaginálním orgasmem ženy, že zato technika patří mezi techniky mistrovské. Vzhledem k tomu, že tantričtí mistři svoje schopnosti při milování zlepšují mnoho let, je málo pravděpodobné, že se Vám tuto techniku podaří zvládnout hned napoprvé. Pro představu o tom, jakou máte šanci, si přečtěte co pojem "tantrické mistrovství" znamená v praxi. Bližší informace se dočtete v článku "Dosažení tantrického mistrovství". Jedno Vám však mohu slíbit už nyní - ženě se "tantrický polibek" bude zcela jistě líbit i tehdy, když při něm neprožije vyvrcholení. Jedná se totiž o nesmírně intimní a emočně nesmírně silné spojení muže se ženou.

 

POZNÁMKA

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

Čt, 10/01/2019 - 23:28
 
 
Masáže při skupinovém sexu - pro "pokročilé"

Masáže při skupinovém sexu - pro "pokročilé"

Masáže při skupinovém sexu - pro "pokročilé"

Hlavní téma: "Skupinový sex".
Pokračování tématu "Masáže při skupinovém sexu".

Články "Masáže při skupinovém sexu - pro "začátečníky"" a tento článek - "Masáže při skupinovém sexu - pro "pokročilé"" se zabývají tím, co si pod pojmem "masáž" ve skupinovém sexu můžeme představit a jak takové masáže mohou vypadat. Pokud se řekne "pro pokročilé", pak je pravděpodobné, že účastníci trojice nebo čtveřice už s masážemi mají zkušenosti a už ví, jak vzájemně všichni reagují na situace, kdy jsou bez oblečení a při masáži se přijímajícího dotýkají i na intimních místech. Je pravděpodobné, že masáže už jsou jedním z "bodů programu" jejich setkání... Protože toto téma není tak jednoznačné, jak by se mohlo předpokládat, začnu tím, co vlastně znamená být "pokročilý" u skupinových masáží. Rozhodně to neznamená, že už můžete dělat cokoli vás napadne. Právě naopak.

Být "pokročilý" znamená být dál i v celkovém chápání toho co děláte a mít i mnohem větší odpovědnost za to, co děláte...

Každé setkání je jiné a každá masáž je všemi vnímána pokaždé jinak. Nemůžete si představovat, že když minule bylo vše bez problémů a masáže se líbily, můžete se při těch dalších věnovat větší pozornost erotice než masáži. Právě naopak, musíte se chovat stále tak, aby každá masáž byla jedinečná a udržovala mezi partnery ono "kouzlo" výjimečnosti a byla vždy o kousek lepší než ta minulá.

Na tom, kdo bude masírovaný a kdo bude masírovat že domluvte předem. Nikdy však agresivně netrvejte na tom, že dnes masáž chcete zrovna vy!!! Pokaždé vycházejte z celkové nálady mezi vámi a vždy se zamyslete nad tím, zda by si masáž nezasloužila(y) především žena(y).

Zkušení maséři a masérky také ví, jak jsou na tom fyzicky i psychicky a poznají, zda budou schopni při masáži opravdu "dávat" nebo spíš budou "do počtu"... Není ostuda si přiznat, že jste unaveni a že by vám odpočinek na stole dal víc než role masírujícího. Unavený masér nebo masérka nejsou přínosem ani pro přijímacího, ale ani pro ostatní. Pokud jste skupina, která si umí vzájemně vycházet vstříc, pak se nebojte přiznat, že dnes to prostě nezvládáte.

V článku "Masáže při skupinovém sexu - kolik rukou "snesete"?" jsme se zabývali tím, kolik rukou je pro masáž ještě tak akorát a kolik už může být příliš. Také už víme, že ženy se vzájemným dotekem problém nemívají, zatímco muži spíš ano. Z toho je potřeba vycházet a masáže "pro pokročilé" upravit tak, aby tyto předvídatelné problémy vůbec nenastaly.

Asi se nyní divíte, co to píšu, vždyť to skoro vypadá jako bych popisoval masáže v "klasickém" provedení a ne masáže při skupinovém sexu... Ono je to vlastně úplně jedno. Pokud máte masírovat a jste fyzicky nebo psychicky unaveni, je masáž natolik náročnou fyzickou činností, že pokud ji provedete, bude vás stát hodně sil a v konečném výsledku ji při únavě nedokážete podat tak, jak byste ji provedli, když budete fit...

Pokud se tedy bavíme o "pokročilých masážích", bavíme se o masážích, které by už měly být na takové úrovni, že po jejím absolvování zůstanete na stole ležet s pocitem blaha a doteku "kosmické energie"... Dělám si legraci, ale měli byste vnímat, že to, co jste prožili nebyla jen masáž, ale velký dar od vašich přátel.

Některé techniky pro "pokročilé"

Abych nezklamal ty, kteří od tohoto článku čekali hlavně popis situací nad kterými se jim "odkrví mozek", dovolím si nastínit několik technik, které si "pokročilí" mohou dovolit ne proto, že by to bylo více erotické, ale proto, že jsou spojeny s jinou úrovní přijímání i dávání podnětů vzrušení.

Protože nejde "jen" o erotiku a vzrušení, ale jednotlivé kombinace doteků a podnětů vychází z tantrického přístupu ke vzrušení, budu je popisovat v samostatných článcích. Jejich využití totiž není vázáno pouze na masáže, ale dají se využít i při společných meditacích nebo tantrických cvičeních ve skupině.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)(L)

So, 12/01/2019 - 01:56
 
Masáže při skupinovém sexu - pro "začátečníky"

Masáže při skupinovém sexu - pro "začátečníky"

Masáže při skupinovém sexu - pro "začátečníky"

Hlavní téma: "Skupinový sex".
Pokračování tématu "Masáže při skupinovém sexu".

Masáže jsou příjemné, dokáží uvolnit nejen fyzické, ale také psychické napětí. Pokud masáže zařadíte do aktivit, kterým se říká "skupinový sex", neuděláte chybu. Možná si zastánci nekompromisního skupinového sexu právě říkají, že masáže jsou pro ně zdržením na cestě za těmi opravdovými prožitky - mají pravdu. Pro zastánce hrubého sexu v jakékoli podobě masáže logicky zdržením jsou... Při skupinovém sexu mezi lidmi, kteří se skoro neznají, absence masáže nejspíš nikomu moc vadit nebude...

Pokud se však jedná o lidi, kteří při skupinovém sexu ve variantě trojice nebo čtveřice nehledají jenom vzrušení, pak jakákoli masáž nikdy a za žádných okolností zdržením nebude. Právě naopak - je to relativně ta nejněžnější a nejcudnější forma společného hledání vzrušení pro více partnerů.

Masáž je přirozeným vyjádřením touhy poskytnout tomu druhému příjemné pocity a uvolnění. Pro mnoho lidí, kteří hledají způsob naplnění svých erotických představ o intimním setkání více lidí, je to nejsnadnější cesta pro získání představy například o tom, jaké to je dotýkat se další ženy společně s manželkou nebo přítelkyní. Opačně to pro muže může být naplněním jeho snů o tom, jak se ho dotýkají dvě ženy ...

Nemá smysl tyto představy detailně rozvádět. Každý si sám umí představit to, že při masáži může uplatnit mnohé z toho, co si živě představuje ve své fantazii. Platí to stejně pro muže jako pro ženy. Masáž ve třech nebo ve čtyřech však má celkem zásadní výhodu. - neděláte nic tak zásadně nepartnerského, že by bylo nutné se za to později stydět nebo mít výčitky. Masáž může být provedena jako jemná, například olejová masáž a postupně může být více a více intimní. V průběhu masáže můžete pozorovat reakce partnera nebo partnerky a můžete se podle nich dále řídit. Určitě poznáte, že se partnerce nebo partnerovi na Vašich masážních technikách něco nelíbí a snadno se můžete začít včas "krotit". Podobně žena, partnerka vycítí, když si muži, kteří ji masírují, přestanou rozumět...

Na skupinovém sexu je největším nebezpečím žárlivost nebo pozdější výčitky a vyjádření nespokojenosti s tím, jak takové setkání probíhalo. Masáž má tu výhodu, že pokud se začne projevovat žárlivost nebo se masáž přestane líbit, je možné to okamžitě napravit. To při jiných intimních technikách při skupinovém sexu tak snadno napravit nejde. Pokud muž souloží s druhou ženou před partnerkou nebo jí provádí orální sex, jen těžko to "vyžehlí" hlazení kotníků, aby si vylepšil svůj "morální profil". Proto je masáž tou nejsnadnější a nejbezpečnější cestou pro získání praktické zkušenosti o tom, jak partner nebo partnerka reagují na doteky na těle jiného muže nebo jiné ženy. Opravdu Vás samotné může překvapit, kolik Vám toho taková společná masáž může říct o Vašich fyzických i citových reakcích na takovou zkušenost.

Maséři mohou být lehce oděni, ale také nemusí...

Pokud hledáte cestu jak své známé nebo přátele zapojit do Vašich erotických hrátek, pak společná masáž může být tou nejsnadnější společnou technikou. Brzy zjistíte, zda se před Vámi dokáží svléknout a ulehnout na masážní stůl. Neméně obtížné však může být i pro Vás svléknout se před nimi... Každý z nás má mnoho zábran a komplexů, které v takovýchto chvílích musí překonat.

Pokud jste se dohodli na "klasické" masáži, zůstaňte jako maséři raději lehce oblečeni. Pokud jste se však dohodli na lehce erotické masáži, svlékněte se všichni. Budete se cítit všichni rovnocenní a pomůže Vám to překonat počáteční rozpaky.

Neméně složité je pro lidi zvládnout reakce na doteky při masáži a na reakce vlastního těla na intimitu celé situace. Muži najednou mnohdy neví, zda je dobré, když zjistí, že pomalu, ale jistě, se začíná projevovat jejich vzrušení a dostaví se erekce. Najednou si nemusí být jisti, zda je to dobře nebo špatně!!! Překvapivě si v těchto okamžicích vůbec nejsou jisti tím, co si myslí partnerka, když vidí, že po doteku druhé ženy se erekce viditelně vylepšila...

Podobné problémy však mají i muži kteří masírují ženu na masážním stole. Jak na erekci asi reaguje druhý muž a navíc třeba manžel masírované ženy...? Je to vůbec správné, aby se na sebe muži dívali a zjistili, že oba jsou vzrušení? Co si třeba myslí druhá žena při masáži ve čtveřici? To je jen několik málo otázek, které se logicky dostaví v okamžiku, když taková masáž začne být vzrušující... Pak je tady celá řada dalších otázek, které se s pokračující masáží logicky vynoří. Například otázka, zda je správné a vhodné masírovat pohlavní orgány a jak na takovou stimulaci reagovat?

Tady své úvahy přeruším a připomenu, že pokud se partneři ve trojici nebo čtveřici dohodli, že si vyzkouší erotickou masáž, musí počítat nejen s tím, že masírovány budou i pohlavní orgány, ale také s tím, že takováto masáž bude provázena přirozenými reakcemi na vzrušení. Pokud jste se dohodli na "klasické masáži", pak by masáž pohlavních orgánů měla být tabu. Pokud se však jedná o intimní masáž, někdo s tím prostě musí začít...

A právě v těchto chvílích začnou projevovat ony reakce, které by všichni měli mít na zřeteli. Pokud někdo ze zúčastněných zjistí, že nezvládne vidět jak se partner nebo partnerka dotýkají toho dalšího partnera, měl by to včas dát najevo. Protrpět masáž a pak se pohoršovat nad tím, jak byla vedena, není fér. Když se Vám něco nelíbí, dejte to vědět hned nebo "mlčte navěky". Podobně to může být s přijímáním masáže a tedy i o dotecích, které by mohly vést ke vzrušení. Je lépe naznačit, že tohle nechcete, než se po masáži tvářit jako bůh pomsty ...

Uvědomte si, že se jednalo o obyčejnou, případně lehce erotickou masáž. Není to tak trochu výhoda znát reakce partnera nebo partnerky nebo partnerů na lehkou erotiku, na kterou se dá celkem snadno s úsměvem zapomenout? Myslíte, že po souloži by byly negativní reakce podobné reakcím nepřijaté masáže? Zdaleka ne. Takováto nepovedená masáž se dá snadno přejít a všichni se po ní celkem s úsměvem můžete shodnout na tom, že skupinové aktivity prostě pro Vás nejspíš nebudou to pravé. Po souloži už to neukecáte...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)(L)

So, 12/01/2019 - 02:19
 
Orgasmus - srovnání obtížnosti jeho dosažení

Orgasmus - srovnání obtížnosti jeho dosažení

Orgasmus - srovnání obtížnosti jeho dosažení

Volné pokračování článku "Prožitek a orgasmus".

Naprostá většina lidí si nyní nejspíš uvědomí, že nejsnadněji a možná i nejpříjemněji prožili své první vyvrcholení ve fázi snění. První prožitky nočních orgasmů muži i ženy mívají už v období dospívání, tedy období, kdy ke "klasickým" sexuálním aktivitám ještě nedochází. U mužů dochází k nočním polucím, u žen k prožitku spontánního orgasmu. Později orgasmů dosahují dívky při masturbaci a chlapci onanií.

Teprve později, v období získávání prvních sexuálních zkušeností se dá hovořit o tom, že pro ně je při párovém sexuálním soužití dosažení orgasmu snadnější nebo obtížnější.

Ženy dosahují vyvrcholení komplikovaněji

Pokud bychom nějak pomyslně seřadili dosažení orgasmu u ženy podle délky stimulace potřebné k jeho navození při partnerských sexuálních aktivitách, mohlo by to vypadat nějak takto:

 • Klitoridální orgasmus - drážděním klitorisu masturbací nebo při souloži. Bývá nejčastější a je nejsnadnější cestou k uvolnění sexuální energie ženy. Dosahuje se přímou nebo nepřímou stimulací klitorisu a vyvrcholení se dá dosáhnout již po 10 až 15 minutách dráždění.
 • Kombinovaný orgasmus  vaginálně-klitoridální - je pravděpodobnější, ale žena většinou nepozná který zdroj stimulace vyvrcholení spustil. Kombinovaný orgasmus může být navozen kombinací dráždění klitorisu a pochvy a je pravděpodobné, že na jeho navození se budou podílet všechny podněty současně.
 • Vaginální orgasmus - vaginální masturbací nebo při souloži (méně častý)
  • navozený stimulací oblasti bodu G - vyžaduje přesnou stimulaci citlivé oblasti stěny pochvy. Dosahuje se podstatně obtížněji a doba dráždění bývá delší než 15 minut. Řada žen ho však nikdy neprožila...
  • navozený stimulací oblasti děložního čípku (při hluboké penetraci). Jeho navození je nejspíš nejobtížnější a mnoho žen se takové stimulaci raději cíleně vyhne. Vyžaduje dlouhou dobu cílené stimulace a v čisté podobě ho prožije jen velmi málo žen.

Muži to mají snadnější

Mužský orgasmus je podstatně jednodušší. Dosáhnout je ho možné především stimulací penisu a nebo kombinovanou stimulací prostaty a penisu. Muži ví, že si orgasmus nejčastěji a nejsnadněji navodí právě stimulací penisu onanií, pohlavním stykem - souloží nebo jinou technikou.

Podle sexuologických průzkumů naprostá většina mužů orgasmu dosahuje právě stimulací penisu. Není přitom podstatné jakým způsobem je stimulace penisu prováděna.

Varianta stimulace prostaty bez jakékoli další stimulace penisu je sice možná, ale pro většinu mužů nemusí být tak příjemná, jak si mnozí myslí. Pocity při stimulaci prostaty jsou jiné, než při stimulaci penisu a mnohdy pro dosažení takového vzrušení, aby přerostlo ve vyvrcholení nestačí. Jen si dovolím připomenout, že vypuzení ejakulátu nemusí být provázeno pocitem vyvrcholení. Při dráždění prostaty může dojít k výtoku ejakulátu, může k tomu dojít i bez dostatečné erekce penisu a za absence orgasmu.

Pokud je stimulace prostaty ať už prstem nebo sexuální pomůckou prováděna v kombinaci se stimulací penisu, dochází ke spojení obou pocitů vzrušení v jeden celek. Výsledné vzrušení mnoho mužů popisuje jako novou, jinou úroveň vzrušení, která je pro mnohé silnější, intenzivnější a plnější. Ne všichni muži však mají stejné zkušenosti. Naprostá většina mužů bere kombinaci stimulace prostaty se současnou stimulací penisu jen jako zpestření jejich sexuálního života. Vzhledem k tomu, že každý muž může mít jiné preference, není možné názory jednotlivců, kteří stimulaci prostaty vyžadují pravidelně, považovat za směrodatné.


Téma pokračuje článkem "Orgasmus - jak dlouho trvá než ho dosáhnete?".


 

Články s podobnou tematikou

Ne, 13/01/2019 - 00:19
 
14
15
16
17
18
19
20
 
Stimulace vulvy prsty - chvění děložním čípkem

Stimulace vulvy prsty - chvění děložním čípkem

Stimulace vulvy prsty - chvění děložním čípkem

Volné pokračování článků "Stimulace vulvy prsty - "prstění"" a "Stimulace vulvy prsty - techniky "prstění"".
Technika penetrační části "Tantrické masáže joni".


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví!


Technika se provádí v poloze při které žena leží na zádech, nohy má pokrčené a doširoka rozevřené. Nohy je vhodné pod koleny podložit pohankovými polštářky nebo jinou pevnější podporou. Vyžaduje velmi dobrou přirozenou lubrikaci nebo musíte použít kvalitní lubrikant.

Jak se chvění děložním čípkem provádí?

Znovu a důrazně připomínám, že tato technika se může provádět až tehdy, když je žena vzrušená a dostatečně přirozeně lubrikovaná!!! Bez dostatečné přirozené lubrikace je nutné použít kvalitní lubrikant!!!

Pomalu zasuňte dva prsty (ukazováček a prostředníček) do pochvy. Zůstaňte chvíli v klidu aby si žena na přítomnost prstů v pochvě zvykla. Ta chvíle klidu je potřebná i proto, aby se uvolnilo napětí svalů pochvy poševního vchodu. Další stimulace pak bude snadnější a pro ženu příjemnější. Nejedná se pouze o techniku stimulace uvnitř pochvy v oblasti děložního čípku. Je potřeba, aby příjemné pocity a vzrušení, které se ženě snažíte navodit, bylo plnější a prostorovější. Proto je potřeba stimulaci zaměřit nejen na oblast děložního čípku, ale také na oblast bodu G a nesmíte zapomenout ani na klitoris. Vzhledem k tomu, že technika je spojena s vložením prstů do pochvy, můžete stimulaci klitorisu provádět tak, že dlaní tlačíte na Venušin pahorek a klitoris krytý klitoridální kapucí. Stimulace klitorisu tedy bude nepřímá. Dlaní tlačte na stydký pahorek a pomalu s ní v malých kroužcích pohybujte. Dlaň ruky pak tlakem a třením stimuluje stydký pahorek (a pod jeho tukovou vrstvou probíhající "kořeny" klitorisu), velké stydké pysky a klitoris. Vzhledem k jeho nepřímé stimulaci není na závadu, když bude krytý klitoridální kapucí. Pro navození vzrušení je důležité, že díky přítlaku dlaně a jejímu kruhovému pohybu bude klitoris stimulovaný i sliznicí kapuce a kůží dlaně. Při pohybu dlaně se samozřejmě pohybují i prsty zasunuté do pochvy. Není to sice nijak intenzivní pohyb, ale přesto díky němu dochází ke tření prstů o stěnu pochvy.

Při "běžném" zasunutí prstů do pochvy se nejdříve doporučuje pozornost zaměřit na oblast bodu G. Takováto stimulace zatím nevyžaduje hluboké zasunutí prstů do pochvy. Bod G se nachází v 1/3 horní stěny pochvy a jeho stimulace je relativně snadná. Teprve hluboké zasunutí prstů do pochvy však zajistí stimulaci pochvy blízko děložního čípku.

Po chvíli takovéto pomalé stimulace pohyb dlaně zastavte. Dopřejte ženě chvilku klidu, aby změnu zaznamenala. Poté při maximálním zasunutí prstů do pochvy začněte pomalu prsty vibrovat tak, aby polštářky prstů rozechvěly zadní stěnu pochvy v okolí děložního čípku. Kontaktu s děložním čípkem se přitom cíleně vyhýbejte!!!

Vibrace děložním čípkem se provádí v několika "vlnách". Nejedná se tedy o trvalou, dlouhodobou stimulaci pomocí vibrace, ale o krátkodobé postupné rozvibrování tkáně okolí děložního čípku a o postupný přechod do klidu. Na začátku "vlny" vibraci prstů začínejte pomalu a velmi ohleduplně, postupně zrychlujte a po chvíli intenzitu i frekvenci vibrací snižujte až do klidu. Co největších vibrací se snažte dosáhnou postupně, ne "nárazově"!!! Přitom dávejte velký pozor na to, aby nedošlo k přetížení poševního vchodu, nebo aby vaše dlaň příliš netlačila na oblast klitorisu. Neustále sledujte, jak žena reaguje a pokud naznačí, že jí není příjemná, ukončete ji!!! Nemusíte se obávat, že to nepoznáte - podle reakcí ženy a výrazu tváře snadno poznáte, zda jí je vibrace příjemná nebo není!!! Znovu však upozorňuji, že rozvibrování stěny pochvy se neprovádí celými prsty, ale jen polštářky jejich posledních článků. Cílem není rozvibrovat celou pochvu - to by mohlo být nepříjemné až bolestivé. Cílem je rozvibrovat stěnu pochvy v hloubce poblíž děložního čípku. Nepřímo při tom dojde také ke stimulaci oblasti bodu G a oblasti okolo děložního čípku.

Některé ženy tato technika nesmírně silně vzrušuje, jiné se jí mohou i bránit. Proto je potřeba zjistit, jak takovéto dráždění žena vnímá a podle toho je pak provádět.


Některé ženy při takovéto stimulaci mohou prožívat pocity velmi silného vzrušení. Dokonce vzrušení může být tak silné, že prožijí ženskou ejakulaci.


Zopakujme si to
Vibrace začínejte pomalu, postupně je zrychlujte a podle toho jak žena reaguje, dosáhněte až jejich maxima, postupně jejich frekvenci snižujte až do klidu. Pak následuje chvilka odpočinku jak pro vás, tak také pro ženu. Vibrace poté můžete zopakovat. S takovouto stimulací to nepřehánějte ani tehdy, když se to ženě bude hodně líbit. Úplně stačí techniku chvění opakovat 5x až 6x.


 

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

Út, 15/01/2019 - 09:20
 
Sex ve třech - "ramínka"

Sex ve třech - "ramínka"

Sex ve třech - "ramínka"

Volné pokračování článků "Sex ve třech" a "Sex ve třech - jemné techniky a mazlení".

Tyto články o sexu ve třech nepropagují skupinový sex, jen se v nich můžete seznámit s tím, že vše nemusí být tak snadné a jednoznačné, jak si ve svých erotických představách lidé prožívají. Tento článek je však také o tom, že skupinový sex, konkrétně sex ve třech, nemusí probíhat zrovna jako v pornofilmech.

Technika "ramínka" je vhodná jak pro trojici, která je složená ze dvou mužů a jedné ženy (MFM), tak také pro trojici, která je složena ze dvou žen a jednoho muže (FMF). Klasická trojice (MFM) bývá vytvořena heterosexuálními lidmi. Hlavní pozornost od obou účastníků je věnována ženě (MFM) nebo muži (FMF).

Každý si nejspíš vybaví nějakou scénu z pornofilmu, který někdy viděl. Málokdo však ví, že takovéto trojice byly známé už v dobách dávných a že se dokonce považovaly za tantrická setkání lidí, kteří si vzájemně měli co dát...

Budu se zabývat trojicí dvou mužů a jedné ženy (MFM). Technika je však analogicky použitelná i pro variantu dvě ženy a muž (FMF). A hned na úvod chci předeslat, že pro mnohé milovníky pornografie by takováto scéna byla nejspíš naprosto nezáživná až nudná. Nejedná se totiž o nic, co by přímo souviselo s nějakou sexuální aktivitou. Nejblíže by se dalo hovořit o mazlení, tulení, laskání a velmi lehlé erotice. Jedná se totiž o určitou formu "milostné předehry", ale ve třech lidech.


Takové setkání začíná tak, že si žena pohodlně lehne a oba muži si lehnou vedle ní. Ona je něžně obejme a oni se pootočí na bok tváří směrem k ní. Hlavy jemně položí na její ramena. K dispozici jim zůstane jen jedna ruka, protože na jedné ruce na boku leží a druhou mají volnou. To úplně stačí... Nemá smysl snažit se zapojit i druhou ruku, kterou mají pod tělem, když leží na boku. Žena je jen oba objímá a oni ji za to něžně hladí na bříšku, pod prsy a nakonec i na prsou a hrudi. Muži na sebe vzájemně vidí. To je pro muže opravdu nezvyklá situace, kdy oba mají tak blízko k prsům ženy, těsně se jí plochou těla po stranách dotýkají a ona je objímá a oba současně tiskne k sobě...

Jak dlouho budou ženu jen hladit záleží jen na nich. Rozhodně by však neměli spěchat. Není kam... Právě ty okamžiky, kdy ženu jen hladí po těle i na prsou, jsou nesmírně intimní. Jak pro ženu, tak i pro muže!!! Neměli by však zapomínat ani na pomalé a něžné hlazení hlavy, tváří, ramen a krku. Po chvíli zcela jistě přidají i hlazení prsou, stehen a možná i něžné doteky na podbřišku, Venušině pahorku nebo stydkých pyscích... Jakákoli cílená stimulace jejího pohlaví však při této technice vhodná není. Říká se, že líbání je intimnější než sex. Tak v tomto případě se žena může líbat o oběma muži ... Tato klidná, něžná fáze může trvat klidně i čtvrt hodiny. Žena rozhodně nebude protestovat...

Na techniku "ramínka" často navazuje technika "Sex ve třech - "miminka"".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje:

Út, 15/01/2019 - 12:44
 
Sex ve třech - "miminka"

Sex ve třech - "miminka"

Sex ve třech - "miminka"

Hlavní téma: "Sex ve třech".
Volné pokračování článku "Sex ve třech - "ramínka"".

Tato sexuální praktika sexu ve třech patří mezi ty, které se dají považovat za jemné techniky a mazlení. Vzhledem k tomu, že "maminka" je žena a "miminka" muži, týká se především trojice (MFM), tedy "klasická trojice" složené z heterosexuálních lidí, kdy hlavní pozornost od obou mužských účastníků je věnována ženě. Může probíhat i ve variantě (FFM), ale běžné to není.

Většina lidí si představuje, že sex ve třech musí být něco divokého, aby to byl ten pravý sex... Tak tato technika rozhodně mezi ty divoké nepatří. Jedná se o techniku, která je svým způsobem jemná, něžná a přitom pro ženu i oba muže nesmírně příjemná a vzrušující.

Žena se položí na záda a muži na bok po její pravé a levé straně. Svými těly se muži k ženě přitisknou k jejímu tělu a hlavu položí na její hruď. Žena je oba obejme a přitiskne k sobě. Pokud by se na takovou scénu díval někdo další, nejspíš by ho napadlo, že žena k sobě tiskne dvě "miminka". Poloze, kdy dva muži leží ženě hlavou na ramenech se říká "ramínka" a je ideální výchozí nebo závěrečnou polohou pro "miminka".

A co mají miminka nejraději? No přece prsa...

Jinak tomu není ani u techniky laskání, kterou popisuji. Každý muž se přitiskne tváří na ženino prso a v první fázi jen vnímá jeho vůni, teplo, hebkost pokožky, měkkost... Ústa má jen kousek od dvorce a bradavky... Láskyplně a něžně může volnou rukou prs uchopit, lehce ho stisknout, sevřít v dlani, plošně se ho dotýkat nebo jemně stimulovat bradavku a dvorce. Rozhodně není kam spěchat - tato technika nepatří mezi techniky které mají za cíl ženě rychle navodit vysoké vzrušení. Naopak, cílem je ji velmi něžně, jemně a pomalu vzrušit až k nevšedním prožitkům, které současné laskání obou prsou umí navodit!

Připomínám, že některé ženy mají v období, dokud nejsou dostatečně vzrušené, problém s vysokou citlivostí dvorců a bradavek prsou. Proto je potřeba se zpočátku těmto částem prsou důsledně vyhýbat.

V úvodní části je vzrušující a nesmírně příjemné už to, že se muži k ženě tulí a že mají hlavy na její hrudi a na prsou. Pomalé hlazení je opravdu příjemné a dokáže ženu připravit na další druhy stimulace, kterými technika pokračuje.

Řadu mužů napadne, že nyní je ideální chvíle pro orální stimulaci prsou. Tak to rozhodně NE! Technika "miminka" má svá pravidla a pokud se něco uspíší, nic tím nezískáte. I na orální stimulaci prsou samozřejmě dojde - vždyť je to pro miminka ta nejpřirozenější aktivita. Ale nyní jsme na začátku a tak je potřeba nejdříve ženu připravit a hlazením jí vyjádřit vděčnost za její přízeň...

Je to ideální doba pro to, aby si oba muži připomněli, jak vypadá "ideální" technika hlazení a stimulace ženských prsou.

Každý z mužů se věnuje tomu "svému" prsu, které má na své straně. Pokud se muži budou snažit o synchronizaci technik, bude to pro ženu příjemnější, než když každý bude dělat to, co ho napadne. Není problém se dohodnout, že jeden muž techniku předvede, povede a později naznačí, že přijde změna. Je velmi pravděpodobné, že žena bude zažívat vlny vzrušení. Každá změna techniky jí poskytne jiné pocity a jiné vzrušení. Současná stimulace ženských prsou je výjimečná v tom, že každá technika je na každém prsu prováděna naplno jiným mužem, tedy trochu jinak. Pocity proto na levém a pravém prsu nebudou stejné, ale žena může klidně zažívat jednou vlnku vzrušení od podnětu na jednom prsu a pak na druhém. Někdy se podněty spojí a zažije vlnu ...

Muži však nesmí soupeřit!!! Naopak musí spolupracovat!!!. Nejde o to, kdo z nich je lepší, ale o to, co společně ženě dokáží poskytnout!!!

Následuje současná stimulace prsů rukou a ústy
Dvorce prsu a jejich bradavky jsou poměrně citlivé, takže pokud je budete dráždit prsty příliš dlouho, může být dráždění už příliš silné. Nastává ideální chvíle pro zapojení úst do stimulace prsou. Sáním bradavky "vytáhněte" z jejich dvorců, laskejte je jazykem kolem dokola, svírejte je mezi rty... Přitom si pozorně všímejte reakcí ženy a techniky jim včas přizpůsobte. Příliš velká intenzita stimulace může být nepříjemná až bolestivá. Těmito technikami se podrobněji zabývají články "Ženská prsa - stimulace prsou rukou a ústy" a "Ženská prsa - orální stimulace prsou".

Žena při současné stimulaci obou prsou začne prožívat nezvykle mnoho příjemných pocitů. Už to, že se nejedná o chvilkovou "zábavu", ale o dlouhé laskání prsou dvěma muži současně je zárukou, že její vzrušení se s velkou pravděpodobností posune za hranici toho, co doposud znala. Při "klasickém sexu" se muž věnuje ústy jednomu prsu a někdy hladí to druhé rukou. U "miminek" jsou "k dispozici" dvě ústa a dvakrát tolik rukou... Zásadní rozdíl však je v tom, že tato technika někdy trvá 1/2 hodiny a déle, a to je doba, kterou většina mužů stimulaci prsou své ženy při milování prostě nevěnuje... Podněty se sčítají, vzrušení ženy narůstá a může se stát, že žena prožije tak silné vlny vzrušení, že je sama může hodnotit jako orgasmus při stimulaci prsou a bradavek. Tento druh orgasmu v průběhu života zažije jen velmi malá skupina žen. Možná to ani není "klasický" orgasmus, ale jen vlny mimořádně silného vzrušení, které je navozeno právě stimulací prsou, jejich dvorců a bradavek. Současná stimulace obou prsou šanci na vysoké vzrušení ženy mnohonásobně zvyšuje.

Technika "miminka" často přechází do relaxační polohy "ramínka" ve které budou všichni odpočívat. Mohou však následovat jakékoli další techniky sexu ve třech.

 

Erotické "Kojení miminek" - něžná tantrická technika

Budeme se zabývat tantrickou technikou, něžnou tantrickou technikou, která, je-li prováděna nezištně a s láskou, má rozhodně blíže k tantrické meditaci, než k technice skupinového sexu. Jedná se samozřejmě o sexuální techniku, při které jsou prsa ženy stimulována líbáním, hlazením, sáním, jemným kousáním, nápaditým drážděním a třením pomocí prstů a rukou, dvěma partnery současně. Součástí laskání je i stimulace dvorců a bradavek sáním i dalšími formami dráždění. Vše proto, aby to ženě, ale i ostatním, přinášelo příjemné pocity a sexuální vzrušení.

Možná si říkáte, "co je na tom tak zvláštního, vždyť to ženě při sexu dělám"..."k čemu by u toho mé ženě byl potřeba další muž?" Tak to, jaký je rozdíl ve stimulaci prsou jedním mužem nebo dvěma současně, nejspíš musíte zjistit sami... Jakákoli sdílená informace tohoto druhu nejspíš nebude dostatečně výstižná...

Hodně vám asi napoví, když zjistíte, jak se takové "kojení miminek" vlastně dělá...

Musím upozornit na to, že se jedná o sexuální aktivitu skupinového sexu, která je samozřejmě spojena s tím, že všichni účastníci trojice jsou k podobné aktivitě svolní. A jako vždy následuje upozornění, že na to, zda se skupinového sexu opravdu chcete účastnit, se můžete a musíte zeptat pouze sami sebe. Na tuto otázku za vás nemůže nikdo jiný odpovědět. Až v tom budete mít jasno, pak se teprve ptejte své partnerky nebo partnera. A nakonec si také musíte ujasnit snad nejdůležitější otázku a tou je, "s kým vlastně chci sdílet partnera či partnerku?" nebo "co je to za lidi, se kterými chci mít sex...?"

"Kojení miminek" je jedna ze sexuálních technik, která patří mezi ty, kdy se dva partneři společně věnují tomu třetímu. V tomto případě ženě. Ta pak přijímá něžnosti a laskání od dvou mužů současně. Žena je při této technice výhradně pasivní. Soustředí se pouze na pocity, které jí partneři současně poskytují. Nic dalšího, než přijímání něžností a pocitů se od ní ani neočekává.

Muži jsou v aktivní roli. Ale jejich role je v tomto případě zaměřena pouze na něžnosti, stimulace a laskání prsou ženy a to současně. Nic jiného nedělají, než se věnují jen hlazení prsou a maximálně trupu těla ženy. Cílem není ženu stimulovat na celém těle nebo na pohlaví. Oba muži se snaží ženě dopřát maximum pocitů něžnou a vynalézavou stimulací jejích prsou. Opakuji, že stimulaci a laskání oba provádí současně a po delší dobu. Možná je pro ženu nejsilnějším pocitem právě to, že ona jen přijímá a oba muži jí jen společně dávají.

"Kojení miminek" by mělo trvat půl hodiny i déle!!!. Teprve při tak dlouhém laskání obou prsou současně se žena dostává do opravdu vysokého vzrušení a mimořádně silných vln prožitků...

"Kojení miminek" se dá provádět ve dvou variantách

 • Žena leží na zádech a muži leží na boku vedle ní zleva a zprava. Hlavu položí ženě na ramena a prsy mají blízko svých úst...
 • Muži leží vedle sebe na zádech a hlavy mají co nejblíž k sobě, žena se prsy nakloní nad jejich ústa...

 

"Kojení miminek", kdy žena leží na zádech

Žena leží na zádech a muži leží vedle ní na boku zleva a zprava. Hlavy mají položeny na jejích prsou nebo na ramenech. Žena je oba současně objímá. Tato varianta je pro ženu velmi pohodlná a opravdu příjemná. To, že oba muže má oboustranně vedle svého těla a že je oba současně objímá, je pro ni velmi silný emoční zážitek.

Takové setkání začíná tak, že si žena pohodlně lehne a oba muži si lehnou vedle ní. Ona je něžně obejme a oni se pootočí na bok tváří směrem k ní. Hlavy jemně položí na její ramena. K dispozici jim zůstane jen jedna ruka, protože na jedné ruce na boku leží a druhou mají volnou. To úplně stačí... Nemá smysl snažit se zapojit i druhou ruku, kterou mají pod tělem, když leží na boku. Žena je jen objímá a oni ji za to něžně hladí na bříšku, pod prsy a nakonec i na prsou a hrudi. Muži na sebe vzájemně vidí. To je pro muže opravdu nezvyklá situace, kdy oba mají tak blízko k prsům ženy, těsně se jí plochou těla po stranách dotýkají a ona je objímá a oba současně tiskne k sobě...

Jak dlouho budou ženu jen hladit záleží jen na nich. Rozhodně by však neměli spěchat. Není kam... Právě ty okamžiky, kdy ženu jen hladí po těle i na prsou, jsou nesmírně intimní. Jak pro ženu, tak i pro muže!!! Neměli by zapomínat ani na pomalé a něžné hlazení hlavy, tváří, ramen a krku. Po chvíli zcela jistě přidají i hlazení prsou... Tato klidná, něžná fáze může trvat klidně i čtvrt hodiny. Žena rozhodně nebude protestovat...

Další fází je laskání dvorců a bradavek. Opravdu s tím není nutné spěchat. Od hlazení prsou ke stimulaci jejich dvorců a bradavek přejděte a ž tehdy, když bude žena dostatečně vzrušená a na takovouto intenzivnější stimulaci bradavek připravená. teprve pak je možné se jim začít věnovat. Zpočátku bude stačit, když se hlazení přesune z plochy prsou na jejich dvorce a pak na bradavky. Tato laskání by mělo být provedeno ;synchronně, tedy alespoň tak synchronně, aby byly stimulovány oba prsy na dvorcích podobně a hlavně současně. Této technice je vhodné věnovat alespoň 5 minut.

Základem další techniky je sání podobné kojení. Těch způsobů je více a každý muž si určitě najde svůj vlastní. Důležité je, aby se sání neomezovalo jen na vlastní bradavku, ale pokrývalo i dvorce a případně další části prsu. Současně se sáním je možné prs hladit a laskat všemi možnými způsoby. Muži mají k dispozici jen jednu ruku. To ale neznamená, že si v hlazení prsou nemohou vypomáhat. Vznikají tak zajímavé kombinace stimulací a tedy i pocitů vzrušení, které u ženy vyvolají.

Například jeden muž může hluboce sát prsní dvorec a uvnitř úst pomaličku a něžně objíždět jazykem bradavku. Druhou rukou může hladit prs u kolegy, který bude druhý muž svírat v dlani a špičkou jazyka objíždět jeho dvorec a bradavku... Fantazii a spolupráci se meze nekladou... Hrajte si, vymýšlejte, nespěchejte. Někdy i deset minut může být málo...

Současné a vzájemné kombinace stimulací ústy a stimulace rukou žena vnímá jako nesmírně vzrušující. Často se dostavují vysoké vlny vzrušení, které jsou mnohdy vyšší a delší, než žena kdy poznala. Pokud se do nich zcela ponoří a nechá se jimi unášet, může její vzrušení dosahovat opravdu vysoko. Někdy tak vysoko, že žena má pocit, že každou chvíli prožije vyvrcholení... Ale i když ho neprožije, bude to pro ni nový a hodně překvapující zážitek. Jen upozorňuji, že skutečný orgasmus, který by žena prožila opravdu jen díky stimulaci prsou, prožije jen velmi, velmi malý počet žen. Zato opravdu vysoké vzrušení ze současné stimulace prsou může prožít v nějaké hladině skoro každá...


 

"Kojení miminek", kdy muži leží na zádech s hlavami i sebe

Tato varianta je pro ženu náročnější, pro muže odpočinkovější, ale celkově pro ženu intenzivnější, než první. Vše by se mělo provádět pomalu, s posvátnou vzájemnou úctou a respektem a především s obdivem a něžností, které ženě náleží.

Muži leží vedle sebe na zádech a hlavy mají co nejblíž k sobě. Jejich těla jsou položena vedle sebe do V. Obě ruce mají volné. Právě do té mezery mezi jejich těly si žena klekne a nakloní se nad hlavy obou mužů. Rukama se opře tak, aby její ruce pohodlně opíraly o podložku vedle jejich hlavy. Váha jejího trupu pak spočívá na kolenou a na rukách. Prsa jí visí dolů a ona se nakloní tak, aby byly nad ústy obou mužů. To, že muži mají hlavy blízko u sebe jim dovoluje přijmout bradavku prsu přímo do úst. Každý z mužů pak má "své prso" prakticky v ústech. Pomocí volných rukou mohou ženě prso hladit, objímat, třít nebo tisknout do dlaní. Ústy pak sají dvorce a bradavky. Každý muž ten "svůj dvorec" a "svou bradavku". Tato varianta je pro ženu sice náročnější, ale pro většinu žen je překvapivě intenzivnější. Muži musí spolupracovat a nesmí spěchat... A už vůbec mezi sebou nesmí soutěžit, kdo to umí lépe. Prostě OBA současně ženu laskají a to tak, jak každý z nich umí nejlépe...

Tato technika mužům umožňuje aby každý hladil a laskal to "své" prso, ale také dovoluje občas prso "vyndat z úst" a stimulovat jeho dvorec a bradavku prsty. Muži se na sebe nemusí nijak vázat, každý může tomu "svému prsu" věnovat takovou pozornost, jakou chce. Jeden pak klidně může prso hladit a sát ústy a současně druhý může prso hladit a stimulovat bradavku mezi prsty. Těch možností je mnoho.

Muži mohou zůstat také naprostém klidu a nechá si do úst prs spouštět a pohybovat jím v rytmu, který udává žena. Lehounce rozhoupaný prs je stimulovaný už dotekem o rty a jazyk. Když muži přidají dráždění dvorců jazykem, případně se občas k prsu přisají, bude stimulace ústy dokonalá. Žena rozhoduje o tom, co muži mohou a co ne... Stačí, když se více předkloní a bradavky zasune nebo naopak prsy zvedne... Je to taková hra, ale moc hezká.

Velmi silné okamžiky žena prožívá ve chvílích, kdy oba muži provádí stejnou stimulaci společně ve stejné intenzitě, ale v jiných okamžicích se naopak jejich techniky změní a každý dělá nějakou jinou. Střídání pocitů a obrovské množství vjemů mají na vzrušení ženy velmi silný vliv. Ta pak prožívá se svými prsy okamžiky, které většinou nikdy dříve nepoznala.

Skoro by se dalo prohlásit, že něco podobného snad ani nepřipomíná aktivity skupinového sexu. Je to velmi klidná a něžná technika stimulace ženy, kdy veškerá něžná pozornost mužů je věnována pouze jí  jejím prsům... Přesto se jedná o sexuální aktivitu skupinového sexu, který ovšem nemusí mít jen samé kladné stránky....

Musíme si ještě vysvětlit zásadní rozdíl obou variant

Pokud je ženský prs v poloze, kdy leží na těle ženy nebo je tělem nějak podepíraný, povrchové napětí kůže se snižuje.

 • Nejslabší je v poloze, kdy žena leží na zádech a její prsa se gravitací tak nějak "rozjedou do stran". To platí i u menších a pevnějších prsou, speciálně je to dokonale poznat u prsou velkých a méně pevných.
 • Větší napětí povrchu kůže nastává, když žena stojí nebo je v polo-lehu. Prsa se částečně opírají o hrudník a pnutí v nich je větší, ale ne největší.
 • Zbývá varianta, kdy je žena skloněná nad mužem a její prsa gravitací "visí" směrem dolů... To je přesně ta situace, kterou popisují básníci v milostných básních, kdy hovoří o plných hroznech vína a podobně... Prostě ženské prsy visí a gravitací jsou protahovány směrem dolů. Vyniká jejich tvar, velikost, i ženskost...

Čím větší je povrchové napětí kůže prsů, tím více se napínají nervová vlákna, která jsou na povrch prsou vyvedena. Čím větší je napětí nervových vláken, tím jsou citlivější a vnímavější. Proto ženu laskání visících prsou vzrušuje víc, než laskání prsou v poloze, kdy leží na zádech a její prsa jsou bez napětí. To je velmi zásadní rozdíl!!!

V poloze, kdy ženě prsa visí, je mnohem více vnímá a jakákoli jejich stimulace jí přináší více vzrušujících pocitů! Je dobré o tom vědět a ještě lepší je umět toho využít!!!


Na závěr, jako vždy u skupinového sexu připomínám, že tento článek rozhodně nemá za cíl propagovat tuto skupinovou sexuální aktivitu. Je však řada lidí, kteří hledají informace o skupinovém sexu a především o sexu ve třech", sexu ve čtyřech (výměně manželek). Pokud je nenajdou v "rozumném souhrnu", neznamená to, že tuto společnou sexuální aktivitu zavrhnou. Spíš se stane to, že ji vyzkouší bez toho, že by o ní nejdříve něco věděli a především, že by uvažovali o tom, co může znamenat pro jejich vztah nebo pro ně...


Zda do sexu ve třech jít, či ne, na to se můžete a musíte zeptat pouze sami sebe.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje:

Út, 15/01/2019 - 12:45
 
 
 
Masáže při skupinovém sexu - raději se domluvte

Masáže při skupinovém sexu - raději se domluvte

Masáže při skupinovém sexu - raději se domluvte

Hlavní téma: "Skupinový sex".
Pokračování tématu "Masáže při skupinovém sexu".

Když už radím masáže plánovat, tak alespoň několik námětů, které neurazí a dají se realizovat tak, aby Vás druhý den netrápilo "černé svědomí".

Při masážích ve čtveřici je rozumné namasírovat obě ženy, případně jeden manželský pár. Postupně nebo na dvou masážních stolech. Masírovat na zemi není vůbec snadné a pro netrénované to může být opravdové utrpení. Při masáži ve trojici má samozřejmě u trojice (MFM) přednost žena, u varianty trojice (FMF) by to mohl být muž. To však nebrání tomu, aby si ve variantě (FMF) masáž užily i obě ženy postupně. Každá masáž by měla mít délku tak okolo hodiny. Proto se nepřeceňujte a spočítejte si, kolik masírovacího času fyzicky zvládnete.

Z pohledu masáží je to rozumné

 • u trojice 1x hodina, na stole, masáž nejlépe pro ženu
 • u čtveřice 2x hodina, na stole, postupně, masáž nejlépe obě ženy

Co neodmasírujete dnes, uděláte příště. Nesnažte se u čtveřice o masáže všech čtyř účastníků za jeden večer. Padnete vyčerpáním...!!!

V dalším bodu programu si můžete dopřát například techniku "Tantrické meditace a masáže nohou pro trojici". Tato technika je ovšem jen pro tři a pokud se o ni budete pokoušet ve čtveřici, jeden bude mít pocit, že je navíc... Z tohoto pohledu je tedy trojice snadnější a vzájemná výměna pozorností přirozenější.

Ve trojici i čtveřici je možné naplánovat a velmi příjemně (pro všechny) prožít "Meditace hlazením - vědomý dotek".

Dalším bodem programu může být ​"Tantrická masáž joni" nebo "Tantrická masáž lingamu". Pokud se jedná o čtveřici, pak je ideální kombinace, kdy v jednom páru se bude provádět masáž joni a v druhém masáž lingamu. Neplánujte, že se vyměníte a v jednom večeru zvládnete i druhou variantu. Nezvládnete a pokud ano, padnete vyčerpáním... Jaká bude kombinace masérů a masírovaných nechám na zvážení partnerů. Klidně je možné takové masáže provádět vedle sebe v manželských párech, nebo se vzájemně prohodit (vždyť jsme na akci s výměnou manželek... no ne?...).

Podstatnější, než kdo komu bude masáž provádět je to, zda to umí!!! A to už je o něčem jiném než jen o výměně partnerek. Tady se třídí zrno od plev... Pokud takovou masáž neumíte, s improvizacemi hodinu nevystačíte!!!

Ve trojici je možné provádět jak masáž joni tak také masáž lingamu. Jen jeden bude čekat... ale to nevadí, i tak se bude na co dívat. Jen pokud bude masírovat žena ve trojici (MFM) jednoho z mužů, ten druhý by po ukončení masáže neměl žadonit o masáž pro sebe. Dvě masáž lingamu za jeden večer, to by na ženu, kterou jste jako muži chtěli původně opečovávat, mohlo být opravdu hodně!!! Můžete se přece prohodit a pro změnu udělat jí masáž joni. Dívat se bude pro tentokrát ten druhý.

Program můžete libovolně doplňovat o to, co je vám společně příjemné nebo o to, co jste si dopředu domluvili. Fantazii se meze nekladou. Jen stále mějte někde v podvědomí uloženou "brzdu" kterou by mělo být to, že vaše setkání za nějakou chvíli skončí a vše se zase vrátí do "normálu". Ta "brzda" by měla zajistit to, že i do budoucna se budete moci sejít v plném počtu, bez výčitek nebo "černého svědomí".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

Pá, 18/01/2019 - 18:55
 
Milování má čtyři hlavní fáze

Milování má čtyři hlavní fáze

Milování má čtyři hlavní fáze

Hlavní téma "Prožitek a orgasmus".
Volné pokračování článku "Sexuální vzrušení".

I v sexu má vše určitou posloupnost - začátek, průběh ... a konec. V průběhu sexuálního aktu dochází k fyziologickým změnám, neboť vzrušení je fázi předehry, pak následuje fáze prožívání a na závěr vyvrcholení. Sexuální vyvrcholení, je možné charakterizovat jako orgasmus. Možná pro většinu lidí, představuje orgasmus vrchol pocitů rozkoše. Předcházející fáze nejsou pro mnohé tak zajímavé a proto je milostná předehra zkracována a není jí věnována náležitá pozornost. Následek zkracování milostné předehry se zásadně projeví u většiny žen v připravenosti ženy k dosažení orgasmu.

Rozdíly mezi sexuálním chováním mužů a žen jsou zásadní. Podrobněji se s nimi můžete seznámit v článcích

Nerespektování potřeb, především ženy, nakonec mnohdy vede až k tomu, že ženy jsou ve vztahu nespokojené a stěžují si na malou pozornost mužů a na jejich přístup k sexu. Pro muže, zjednodušeně řečeno, sex "začíná" v okamžiku ztopoření údu a končí krátce po ejakulaci. Žena potřebuje mnohem víc...

Čtyři hlavní fáze milování

Zastavme se u jednotlivých fází milování a podívejme se na jejich projevy:

Fáze milostné předehry a vzrušení

Z pohledu sexuologie je úvodní část, milostná předehra a fáze vzrušení provázena nadměrným překrvením pohlavních orgánů, ke kterému dochází při zvýšeném sexuálním vzrušení. Pro oba partnery se jedná o velmi důležitou část milování, která předchází maximálnímu vzrušení a pak i orgasmu.

U muže se srdeční tep zrychluje, stoupá krevní tlak, úd se nalévá krví a postupně dochází k jeho ztopoření. Erekci (ztopoření penisu) způsobuje krev nahromaděná v houbovitých tkanivech penisu, který díky tomu zduří, zvětšuje se, nadzvedne a získává na pevnosti. Postupně dochází k mimovolnému napětí svalů a erekci bradavek. Srdce postupně zvyšuje počet úderů, dech je se zrychluje. Přichází fáze vysokého vzrušení, srdce bije až na 160 úderů za minutu, dech je maximálně zrychlený. Vzrušení dosahuje až k bodu, ze kterého již není návratu a vzrušení přejde v orgasmus.

U ženy se srdeční tep se zrychluje, stoupá krevní tlak, zvětšují se ňadra, zvedají se prsní bradavky a stávají se velmi citlivými. Pohlavní orgány se silně prokrví, zvětší, ztmavnou a stanou se mnohem citlivější na dotek. Prokrví se tváře, rty, velké stydké pysky se rozevírají, aby se zpřístupnil klitoris dráždění při pohlavním styku. Stydké pysky se zvětší a mění barvu (až do temně rudé). Vagina začíná vylučovat vaginální kapalinu, přirozeně vlhne, zvětšuje se a prodlužuje. Děloha se zvedá, aby pomohla prodloužit vaginu. Vaginální otvor se stahuje, aby pevněji svíral penis. Přichází fáze vysokého vzrušení, srdce bije až 160 úderů za minutu, dech je maximálně zrychlený. Vzrušení dosahuje až k bodu, ze kterého již není návratu a přejde v orgasmus.

Fáze udržení vzrušení a u muže dostatečné erekce

Jedná se o dosažení stálého stupně vzrušení které předchází fázi orgasmu. Této fázi vzrušení se říká plató.

U ženy jsou malé stydké pysky i klitoris silně prokrvené a zduřelé. Stávají se výrazně citlivější k pohlavnímu dráždění. Rozvíjí se a udržuje lubrikace poševních stěn.
U muže jsou topořivá tělesa v penisu zcela naplněná krví. Díky několikanásobnému topořivých těles dochází k utlačování odvodné žíly a krev nahromaděná v penisu nemůže odtékat. Penis je dostatečně ztopořen a umožňuje pohlavní styk.

Fáze prožívání orgasmu

Mozek omezuje myšlení i jiné funkce a soustředí se na vyplavení endorfinů. Ty způsobí, ochromení organismu a pár vteřin v podstatě necítíme svoje tělo. Krevní tlak dosahuje maxima, stejně tak stoupá puls. Při orgasmu se vylučuje také vasopresin, hormon také podporující párové chování.

U ŽENY
Při vyvrcholení endorfin otupí všechny smysly, výrazně posune práh vnímání bolesti, pocity chladu, horka, nepohody a dalších nepříjemných podnětů. Žena začíná pociťovat vlnu vzrušení rozlévající se pánevním dnem a vagínou. Těsně před samotným orgasmem se vagina prodlouží a rozšíří, vnitřní pysky ztmavnou a klitoris začne tepat. Svaly podbřišku se stahují a žena prožívá orgastické "křeče". Vaginální vzrušení je maximální a stahy pochvy mohou začít vytlačovat lubrikační tekutinu od přirozeného zvlhnutí pochvy mezi stydké pysky, odkud může pomalu vytékat. Prsa jsou stále zvětšená, bradavky vztyčené, prsní dvorce tuhé a prokrvené. Vnější genitálie jsou zvětšené. V intervalech okolo jedné sekundy tělem prochází vlna několika orgasmických stahů. Žena prožívá výrazné kontrakce, které stahují dělohu a první třetinu vagíny, tkáně klitorisu a oblasti konečníku. Stahy bývají natolik výrazné, že je možné je vidět jako stahování vulvy, hráze i konečníku. Orgasmus ženy provází také stahy svalstva celého pánevního dna, podbřišku a přenášejí se na svaly stehen. Počet orgasmických stahů kolísá podle míry vzrušení a dispozice ženy. Většinou se pohybuje se mezi třemi až patnácti stahy. Nejsilnější a nejvýraznější jsou první stahy a ty další postupně slábnou až do vymizení. Některé ženy při silném orgasmu mohou vylučovat světlou kapalinu, podobnou spermatu. Tomuto jevu se říká ženská ejakulace. Po vyvrcholení vzrušení, při kterém žena prožila svůj pocit blaha, nastupuje fáze zklidnění.

U MUŽE
při orgasmu ztuhnou svaly, kopulační pohyby se zrychlují. Orgasmus muže má dvě stadia, ale muž je nedokáže od sebe rozeznat. První stádium přichází v okamžiku překročení bodu vzrušení za kterým již není možné ejakulaci kontrolovat. Jakmile orgasmus začne, nedá se již vědomě zastavit! V prvním stadiu se spermie hromadí u vstupu do močovodu. V druhém stadiu je kontrakce ejakulačních svalů vytlačí ven do močové trubice. Při orgasmu dochází u muže k tak prudkým ejakulačním stahům, že při nich někteří muži ztrácí kontrolu nad tělem. Pokud muž stojí, je tato ztráta kontroly někdy tak silná, že se mu až podlamují kolena. Při orgasmu sperma vystřikuje z penisu a jeho objem je v průměru 2–6 mililitrů ejakulátu. Jeden mililitr ejakulátu obsahuje až 200 milionů spermií, většinou je však koncentrace spermií okolo 40 milionů spermií/mililitr ejakulátu. Mužské sperma se liší barvou, vůní a také množstvím spermií. Nízký počet spermií v ejakulátu může mít za následek problémy s plodností. Po odeznění orgasmu se krev vrací do oběhu, erekce ochabuje, přichází uvolnění a často pocit únavy vedoucí až k spánku.

Fáze zklidnění

Žena i muž prožili velmi silný emoční prožitek, který následně mohou provázet změny nálady, rozněžnění, stavy dojetí, někdy i pláč... Tyto emoční stavy provází touha po blízkosti, objetí, vzájemném kontaktu, souznění... láska... Dostaví se pocity uvolnění a budete se tělesně i duševně cítit velmi příjemně.

U muže se po vyvrcholení poměrně rychle dostavuje ztráta touhy, sexuální zájem o ženu opadá a přichází fyzická únava. V období po vyvrcholení, krev odteče z penisu a pánevních orgánů, což má za následek ztrátu erekce a začátkem útlumové fáze. Naprostá většina mužů se snaží dostat pryč z fyzického kontaktu od partnerky. Může to být i instinktivní chování z důvodu, že po odeznění orgasmu přetrvává velká citlivosti penisu a v této době se může doposud příjemný dotek stát nepříjemným až bolestivým. Nastupující únava, vyčerpání z námahy, uklidňující pocit skleslosti a slabosti - to jsou pocity, které muž po odeznění orgasmu pociťuje. Svaly těla, které byly doposud při pohlavním styku napnuté, se uvolní. Proto zklidňující fáze sexu pro muže již nemá velký význam.

U ženy, ve srovnání s mužem, pokles vzrušení vyžaduje mnohem delší čas. Krátce po orgasmu dojde k mírnému poklesu z vysokého vzrušení na nové nižší hladiny, kdy žena ještě přijímá sexuální podněty a postupně pomalu klesá. Po odeznění orgasmu se tep, dech, prsa, vnější genitálie. bradavky, klitoris a další části těla vracejí k původní velikosti, krev se pomalu vrací zpět do periférií, erotogenní zóny se stávají méně citlivými. Dech se zpomaluje a stává se rytmický, klesá krevní tlak. Zvětšení stydkých pysků ustupuje, klitoris se zmenší a "schovává". Orgasmické stahy se ztišily a vymizely, vagina se vrací do původní anatomické podoby. Děložní hrdlo někdy ještě zůstává otevřené až 15-20 minut po orgasmu, aby přijalo sperma pro oplodnění vajíčka. Rychlost odeznívání orgasmu může být milování od milování naprosto odlišná. Někdy ustoupí orgasmus stejně rychle, jindy mohou příjemné pocity doznívat i po delší dobu. U žen se mohou objevovat slabší ojedinělé kontrakce dělohy a vagíny ještě několik minut po odeznění hlavní vlny orgasmu. Psychicky je u ženy zklidňující fáze po orgasmu velmi pozvolná. Některé ženy i po prožití orgasmu zůstávají stále vzrušené a připravené na nový pohlavní styk.

Většina zdravých  žen při pokračující sexuální stimulaci může prožít další orgasmy, tedy vícenásobný orgasmus.
 Vícenásobného orgasmu je schopna prakticky každá žena, která se o to bude trochu snažit. Muži toho "klasického orgasmu", zakončeného ejakulací dosáhnou při milování jen jednou. Taoisté i tantrici však používají pro prožití vícenásobného orgasmu muže techniku, které se říká "orgasmus bez ejakulace". Muži, který prožitku vícenásobného orgasmu dosahuje, se někdy říká "multiorgasmický muž".

Doba potřebná pro zklidnění je u ženy podstatně delší jak u muže. Proto ženy potřebují i v této části milování vnímat zájem muže a přijímat jeho něhu. Bližší informace naleznete v článku "Jak se zachovat po vyvrcholení.

 

Pro zasmání:

Povídají si dvě kamarádky:
"Říkáš to manželovi, když máš orgasmus?"
"Ne, on nechce, abych mu volala, když je v práci."

Proč muži ne zrovna často dosahují orgasmu současně se ženou?
Protože při tom bývají málokdy doma.

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

Pá, 18/01/2019 - 23:58
 
 
 
21
22
23
24
25
26
27
 
 
 
 
 
 
 
28
29
30
31
1
2
3
 
Cunnilingus - "horký polibek" a "horký dech"

Cunnilingus - "horký polibek" a "horký dech"

Cunnilingus - "horký polibek" a "horký dech"

Hlavní téma: "Cunnilingus".
Volné pokračování článků "Milostná předehra" a "Cunnilingus - začínáme s doteky a laskáním".

Představa, že muž, který se "rozhodl" pro orální stimulaci ženy, se jí HNED musí vrhnout do klína, vychází především z přístupu, který je vlastní pornografii. Každý muž, který má k ženě alespoň trochu respektu ví, že žena pro navození vzrušení potřebuje nejen náležitou atmosféru, ale také čas. Proto by orální stimulace pohlaví rozhodně neměla být tím prvním, co muž ženě poskytne.

V rámci milostné předehry se s orální stimulací (u párů, které se již intimněji začínají sbližovat) dokonce počítá. Platí to samozřejmě i u orální stimulace mezi dlouhodobými partnery, kteří se touto cestou snaží tomu druhému poskytnout prožitek vyvrcholení.

Technika, o které je tento článek, by měla patřit mezi techniky úvodní, kterými by orální stimulace pohlaví mohla začínat. Budeme ji chápat jako něco, co má pro navození ženina vzrušení, vystupňování jejího čekávání a samozřejmě i touhy, velký význam. Pokud tuto techniku "přeskočíte", nic zásadního se nestane. Jen ženu ochudíte o ty okamžiky, kdy opravdu naplno touží po něžnostech od muže a očekává, že ji muž bude rozmazlovat, něžně hýčkat a samozřejmě, že se jí bude láskyplně dotýkat... Pokud si myslíte, že Vaše žena po něčem takovém netouží, nemusíte číst dál a přímo se vrhněte na techniky přímé stimulace klitorisu.

Neexistuje žádná jiná část lidského těla, která by pro stimulaci pohlaví byla vhodnější, jemnější a citlivější, než jsou rty a jazyk. Právě proto je většina mužů (i žen) schopna poskytnout ženám při orálním sexu alespoň základní prožite rozkoše. Pro navození opravdu nezapomenutelných pocitů rozkoše však musíte vědět, jak jejich potenciál využít.

Mnoho lidí se domnívá, že orální sex (Cunnilingus) je především o stimulaci klitorisu. Na jednu stranu je pravda, že klitoris je nejcitlivější erotogenní zónou ženského pohlaví, ale není možné začínat tam, kde by bylo nejvhodnější se stimulací končit...  Klitoris se se stoupajícím vzrušením stává větším a také citlivějším. Přirozeně s narůstajícím vzrušením vystupuje zpod klitoridální kapuce a stává se přístupnějším jak pro stimulaci rty, tak také jazykem. Začínat však právě stimulací klitorisu není nejvhodnější a většině žen se takovýto přístup o orálnímu sexu opravdu nelíbí.

Aby si žena prožila co nejvíce příjemných pocitů, měla by být stimulace jejího pohlaví co možná nejnápaditější. V počátečních chvílích, kdy už je jasné k čemu se schyluje, jsou pro ženu mnohem příjemnější úvodní polibky a hlazení na vnitřní straně stehen, v tříslech a na stydkých pyscích. Je mnoho způsobů, jak tato místa, která patří mezi velmi citlivé erotogenní zóny ženy, stimulovat ústy a jazykem. Jemné polibky rty, doteky špičkou jazyka na kůži nebo sání na vnitřní straně stehen a tříslech, mohou ženu velmi příjemně vzrušit a naladit. Přitom právě tato fáze orální stimulace se celkem bez problémů může prodlužovat snadno a libovolně dlouho.

Horký polibek je kombinace "horkého dechu" a laskání ústy. Teplota horkého dechu je vyšší než teplota pokožky kůže a proto tuto jemnou  stimulaci žena bezpečně rozezná. V tantře se dýchání pootevřený ústy doporučuje ke zvyšování jemných prožitků vzrušení, které tuto techniku provází. Proud teplého vzduchu žena rozezná nejen na tříslech, stydkých pyscích, ale i na vnitřní straně stehen. Na jednom stehnu by technika mohla začínat a přes třísla a stydké pysky by mohla přecházet na stranu druhého stehna. Doprovázena líbáním, sáním a jemnou stimulací jazykem představuje tok jemných pocitů, které se projeví především na nárůstu její touhy. Tantrici při "horkém dechu" doporučují využívat letmé doteky rtů a především jemné doteky špičkou jazyka. Speciálně oblast stydkých pysků bude na jemné doteky rtů a cílené doteky špičky jazyka reagovat nejintenzivněji.  Tyto doteky mohou přinášet překvapivě větší vlnky vzrušení, než pozdější přímá stimulace klitorisu jazykem. Každá žena bude reagovat jinak a proto je potřeba vycházet z toho, jak na takovéto laskání žena reaguje. Pokud bude žena hodně vzrušená, může se stát, že její klitoris a stydké pysky se prokrvením zvětší natolik, že klitoris vystoupí zpod klitoridální kapuce a bude přístupný i jemným dotekům špičkou jazyka, které ještě zdaleka nebudou představovat jeho cílenou orální stimulaci. To pak může být pro některé ženy natolik vzrušující, že začnou toužit po další a silnější stimulaci a muže k sobě podvědomě rukama přitáhnou...

Kombinace "horkého polibku" a "horkého dechu" tedy není o žádné "divoké stimulaci", ale naopak o velmi něžné kombinaci doteků ústy, jazyka a horkého dechu. Nejedná se však o foukání, ale o cílené dýchání pootevřenými ústy. Jen připomínám, že žádné techniky dýchání nejsou vedeny tak, aby zvyšovaly přetlak v pochvě. To je nejen nebezpečné, ale rozhodně to vzrušení ženy nijak nenapomůže.

Pokud tuto techniku vyzkoušíte, nejspíš velmi brzy zjistíte, že její poskytování bude přinášet příjemné pocity nejen přijímající ženě, ale i tomu, kdo techniku provádí. Vždyť ústa a jazyk jsou erotogenní zónou mužů i žen a jejich kontakt s pohlavím ženy je proto opravdu vzrušující pro oba.

Tato technika patří mezi úvodní techniky orálního sexu. Na straně dávajícího je vzrušující už proto, že je v přímém kontaktu s pohlavím přijímající ženy a že si s ní "může hrát"... Ženu to příjemně naladí a ona pak bude daleko více vnímavější na další stimulace, které budou následovat. Nepodceňujte ani to, že takováto "hra" dokáže podpořit její představivost i očekávání... Také žena ocení to, že orání sex je opravdu hlavně pro ni, že se nejedná jen o rychlou cestu, jak ji uspokojit!!! Promyšlená, jemná a přesně cílená orální stimulace pohlaví a jeho okolí ženě dovoluje prožít mnoho krásných pocitů, které jí kromě vzrušení navozují i pocity vzájemnosti a vděčnosti!!!

Následovat pak mnohou další techniky orálního sexu, které po takovémto úvodu orální sex snadno změní v orální milování...

 

Pokračovat můžete například článkem "Cunnilingus - líbání stydkých pysků".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)

Út, 29/01/2019 - 18:56