-A A +A

Jste zde

Prosinec 2018

Po Út St Čt So Ne
26
27
28
29
30
1
2
 
 
 
 
 
Polodrahokamy pro výrobu erotických pomůcek

Polodrahokamy pro výrobu erotických pomůcek

Polodrahokamy pro výrobu erotických pomůcek

Hlavní téma: "Erotické pomůcky".
Volné pokračování článků "Vibrátory a didla" a "Nefritové vajíčko, "yoni vajíčko", "energetické vajíčko"".

Sexuální pomůcky vyrobené z drahých kovů, polodrahokamů nebo pomůcky zdobené drahými kameny jsou staré několik staletí. Ty nejstarší dochované sexuální pomůcky jsou prostější a vyráběly se z kamenů nebo kostí zvířat, nejčastěji však z kvalitního tvrdého dřeva V asijských zemích se nejvíce používají dřevěné sexuální pomůcky vyrobené z tvrdých a těžkých dřevin, které nejsou nasákavé a snadno se udržují.

Většina těchto sexuálních pomůcek byla a je určena ženám. Jedná se především o napodobeninu mužského penisu (lingamu) a o vaginální vajíčka která jsou známá jako "Nefritové vajíčko", "joni vajíčko" nebo "energetické vajíčko".

Nejrozšířenější byly sexuální pomůcky vyrobené z polodrahokamů v Číně, Indii, Egyptě nebo Thajsku. Tedy v zemích, kde se obřadní sexualitě věnovala mnohem větší pozornost, než v jiných zemích.

Pro výrobu napodobeniny penisu (i joni) se od pradávna používal kámen. Pro obřadní účely to mohl být jakýkoli kámen, který bylo možné opracovat. Pro rituální a sexuální účely se však využívaly kameny a polodrahokamy, které bylo možné opracovat do dokonalého tvaru a hladkosti. Vzhledem k tomu, že od pradávna se kamenům přisuzovaly léčebné a mystické vlastnosti, je jasné, že takovéto kameny se staly žádané i pro výrobu sexuálních pomůcek.

Je potřeba připomenout, že ti nejmajetnější nebo ti s největší mocí si mohli dovolit sexuální pomůcky z ryzího zlata nebo pozlacené. Ti méně majetní si vybírali pomůcky vyrobené u polodrahokamů.

Většina polodrahokamů má podle tradice magickou nebo léčebnou moc. Liší se nejen barvou, ale také vlastnostmi, které jim byly přisuzovány. Každý se proto mohl vybrat takový kámen, který potřeboval pro řešení svých zdravotních potřeb nebo pro podporu splnění svých přání. Ti zbývající se museli spokojit se sexuálními pomůckami z jiného materiálu, převážně tvrdého dřeva. Materiál byl sice pokaždé jiný, vyrobená pomůcka však splnila svůj účel ať byla ze zlata nebo ze dřeva....

Nejznámějším materiálem pro výrobu sexuálních pomůcek je nefrit a křišťál. Oblíbený je i ametyst, růženín, červený jaspis, obsidián, karneol a další.

Polodrahokamy jsou kameny vzácné a tedy i ceněné. Jejich cena je dána jejich vlastnostmi i rozšířením v přírodě a tedy i dostupností. Sexuální pomůcka stejné velikosti a tvaru, ale vyrobená z jiného polodrahokamu, může být proto i několikanásobně nákladnější.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

So, 01/12/2018 - 21:30
 
Cunnilingus - "dlouhé lízání"

Cunnilingus - "dlouhé lízání"

Cunnilingus - "dlouhé lízání"

Volné pokračování článků "Cunnilingus", "Základní techniky orální stimulace ženy".

Slovo "cunnilingus" v překladu znamená "lízání vulvy". Pod tento způsob orální stimulace ženy však spadá mnoho orálních i kombinovaných orálně penetračních technik. Nejedná se tedy jen o "prosté" lízání vulvy, ale o celou řadu technik, které mají za cíl orálně ženu vzrušit, případně její vzrušení vystupňovat až k dosažení vyvrcholení. Pravdou však je, že techniky "lízání" patří mezi ty, kterými orální stimulace vulvy většinou začíná a kterou mají ženy v mimořádné oblibě. Ústa a teplý, vlhký jazyk ženě mohou poskytnout jedinečné pocity, které žádný jiný orgán poskytnout nedokáže. Stimulace vulvy na počátku orálního milování je sama o sobě vzrušující už kvůli tomu, že partner nebo partnerka začínají s tak osobní a intimní technikou. Možná i proto je právě tato technika, pokud je použita jako první, tak oblíbená...

Aby bylo jasné o čem taková orální stimulace vlastně je, připomeneme si základní části ženských genitálií

Laskání vulvy jazykem, "Dlouhé lízání", je technika která začíná v dolní části vulvy, nejlépe na hrázi a postupuje po stydkých pyscích nahoru ke klitorisu. Klitoris může lehounce objíždět jazykem po klitoridální kapuci nahoru a dolů nebo v kruzích. Nesnažte se však o přímou stimulaci klitorisu příliš brzy. Na to je ještě čas...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

So, 01/12/2018 - 21:46
 
 
3
4
5
6
7
8
9
 
 
 
 
 
 
 
10
11
12
13
14
15
16
 
 
DOTAZ: "Je možné otěhotnět při tření penisu po vagině?"

DOTAZ: "Je možné otěhotnět při tření penisu po vagině?"

DOTAZ: "Je možné otěhotnět při tření penisu po vagině?"

Dobrý den ... se svojí holkou jsme leželi na sobě.. K ejakulaci nedošlo, ale párkrát jsem jí během ležení projel lehce po vagině ... Nemůže z toho otěhotnět? Z preejakulátu ... ale k vniknutí penisu, ani k ničemu dalšímu nedošlo.

POZNÁMKA
Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://www.milovani.cz/contact. Kontaktní informace byly odstraněny.
Poradna sexuologa 2018


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Může otěhotnět při tření penisu po vagjně?"

Dobrý den.
děkui za dotaz a za Vaši důvěru.

Váš dotaz patří k těm, které už dopředu toužebně čekají na to, aby odpověď byla jednoznačné NE, nemohlo...

Jak už jsem na webu mnohokrát uvedl, sex není až tak nevinná záležitost, jak se mnozí domnívají.

Uklidním Vás, pokud jste se s přítelkyní pohlavně nespojil a opravdu nedošlo k ejakulaci, nemohla otěhotnět. Ejakulát (plodného muže) se pro oplodnění ženy musí dostat do pochvy a pak dál... Preejakulát není ejakulát. Preejakulát sice může spermie obsahovat, aby však ženu oplodnil, musel by se dostat do pochvy a dál... U preejakulátu je pravděpodobnost oplodnění ženy velmi nízká, pokud jste však "zůstal venku", oplodnění jí rozhodně nehrozí.

Spíš bych však pro Vás i pro další, kteří si podobně "hrají" připomněl, že takováto hra za ty nervy opravdu nestojí. Vždyť si uvědomte, že jste se poté obával toho, co by Vaše hra mohla znamenat pro Vaši přítelkyni, ale i pro Vás. Bezpečná forma sexu to rozhodně není, ale větší nebezpečí, než představuje riziko oplodnění, vidím v riziku možné nákazy pohlavní chorobou. Tam už stačí i letmý kontakt s tělesnými tekutinami partnera nebo partnerky.... a je vymalováno...

Nechci tím říct, že riziko nákazy pohlavní chorobou se týká zrovna Vás. Podobně si však "hrají" i lidé, kteří o sexuální historii partnera nebo partnerky nic neví, nebo ani nic vědět nechtějí. Tam je riziko možné nákazy pohlavní chorobou značné. Jistota přichází až po třech měsících od posledního rizikového kontaktu s tělesnými tekutinami partnera nebo partnerky. A to už mnozí lidé jsou jinde a opět si "hrají"...

Bezpečný sex je prostě jen jeden a pokud se někdo domnívá, že "o nic nejde", může se zklamat.

Co se Vašeho dotazu týká, je tedy moje odpověď v duchu Vašeho očekávání: "NE nemohla". Ale příště už to takhle nezkoušejte. Ušetříte si oba zbytečné obavy.

Děkuji Vám za Vaši důvěru.
S úctou Administrátor webu www.milovani.cz

St, 12/12/2018 - 15:19
 
Nefrit - polodrahokam s magickými vlastnostmi

Nefrit - polodrahokam s magickými vlastnostmi

Nefrit - polodrahokam s magickými vlastnostmi

Hlavní téma: "Polodrahokamy pro výrobu erotických pomůcek".
Volné pokračování článků "Erotické pomůcky" a "Nefritové vajíčko".

Nefrit Ca2(Mg,Fe)5(Si4O11))2 je drahokam. V mnoha zemích je nefrit považovaný za "posvátný kámen". Tvrdost nefritu je mezi 6,0 a 6,5 Mohsovy tvrdosti, je tedy poněkud měkčí jako křemen. Patří do skupiny amfibolů, má hustotu 2.9-3.03, index lomu 1,654-1,667, většinou má tmavozelenou barvu, vzácně se nachází bílý. Často se plete s jadeitem a i Číňané mají pro oba kameny stejné pojmenování. Nachází se na Sibiři, v Číně, v Polsku, v Švýcarsku, v Austrálii, na Novém Zélandu. Nejvíce se těží v Britské Kolumbii v Kanadě.

O nefritu se také říká, že má léčivé účinky. Už staří Číňané si z nefritu vyráběli číše, ze kterých pili, protože věřili v jeho očistnou sílu. Oblíbené byly i nejrůznější druhy šperků a amuletů, kterým se přikládaly léčivé účinky, např. detoxikace organizmu, léčení zánětů ledvin i močových cest. V duševní oblasti se věří, že nositel nefritu nabude duševního klidu a vyrovnanosti, získá klidný a nerušený spánek, uleví se mu od bolesti hlavy, tlumí agresivitu a pomáhá utišit žal. Používání nefritových vajíček pro posilování ženské joni propagoval i taoistický mistr Mantak Chia. Proto je touto pomůcka rozšířená a oblíbená nejen v Číně, ale i v Thajsku.

St, 12/12/2018 - 22:57
 
 
 
 
 
17
18
19
20
21
22
23
 
 
 
 
 
 
 
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
 
 
 
 
31
1
2
3
4
5
6