Jste zde

Středa, Červenec 10, 2019

Celý den
 
 
Před 01
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Společná výuka technik ve skupině

Společná výuka technik ve skupině

Společná výuka technik ve skupině

Hlavní téma: "Skupinový sex".
Pokračování článků "Alternativní řešení touhy po skupinových aktivitách" a "Masáže při skupinovém sexu".

Pokud se rozhodnete pro jakékoli aktivity skupinového sexu, nevystačíte si s tím, že se budete snažit ukázat, že jste "nejlepší". Jednak to nemusí být (a není) nikdy pravda, ale také se možná přistihnete při pocitu, že se jen "chcete ukázat". To při hromadných sexuálních aktivitách při účasti na swingers párty nebo v swingers klubu nejspíš nikomu vadit nebude. Tam se scházejí lidé, kterým jde především o sex a o uspokojení vlastních potřeb. Jen málokterý z účastníků chce těm "ostatním" něco víc dát, než si od nich vzít... Na takových akcích není problém uplatnit svou představ o sexu a realizovat své představy o skupinový sexuálních praktikách, které nikde jinde, než v takových zařízeních nejspíš nezrealizujete...

Hodně jiné to však bude tehdy, když se rozhodnete pro sex ve třech, nebo pro sex ve čtyřech. Takováto skupinová setkání totiž nejsou zdaleka tak anonymní, jako jsou akce v různých swingers klubech nebo erotických klubech, kde se o "zábavu" starají profesionální společnice a společníci...

Aktivity na poli erotiky ve třech nebo ve čtyřech jsou tak trochu o něčem jiném. Pokud sejdou lidé, kteří se spolu alespoň trochu znají, nemůžete se "za každou cenu" snažit uplatnit své představy o průběhu takového setkání. S velkou pravděpodobností by to bylo poprvé a naposledy, co by k němu došlo. Vytvořit skupinu tří nebo čtyř lidí nemusí být vůbec snadné... Pokud se nejedná o naprosto náhodný a nezávazný sex cizích lidí, jste v situaci, kdy je potřeba se vzájemně domluvit a vzájemně si vycházet vstříc.

Jen připomínám, že při setkáních lidí, kteří se vzájemně znají nebo k sobě mají osobní vztah, se rozhodně vyplatí nikam nespěchat.

Nabízí se nejschůdnější možnost postupného sbližování

Pokračovat dál znamená pouštět se na "tenký led", který naplnění vašich dalších sexuálních tužeb nemusí unést... V těchto chvílích je možná nejrozumnější zamyslet se nad alternativními formami řešení touhy po skupinových aktivitách, které nejsou tak definitivní, jako už je sex. Mezi ty "definitivní" sexuální aktivity patří:

Po nějaké době však dospějete k tomu, že je potřeba se posunou dál a nějak sjednotit své vzájemné představy o tom, jak by takové setkání skupiny mělo nebo mohlo vypadat. Nikdo nezná všechno a možná brzy zjistíte, že si nevystačíte s tím co znáte nebo s tím, jak jste svůj sexuální život doposud vedli. Je to logické, protože neexistuje žádná "škola sexu" a tak si každý pár časem vytvoří svůj vlastní názor na to, jak své sexuální potřeby naplňovat. Mnohdy to však není "nic moc" nebo jste již sklouzli ke stereotypu, který vás už možná ani nebaví. Mimochodem - touha po společných sexuálních aktivitách ve více lidech často pramení z touhy něco zásadního ve svém sexuálním životě změnit.

Společná výuka technik je přínosná

Pokud někdo ze skupiny navrhne něco se společně naučit, berte jeho návrh jako mimořádně přínosný. Jednak se opravdu něco nového můžete naučit, ale také to vaši skupinu vzájemně spojí. Jen připomínám, že se bude jednat o techniky které předpokládají vzájemnou důvěru mezi partnery a ve skupině a vysokou míru tolerance a touhy dávat a něco nového se naučit. Nepřistupujte k výuce jako k jiné formě sexuální aktivity, ale jako k něčemu, co vám všem může hodně pomoci.

Nejdříve si musíte ujasnit, co se chcete "naučit". Možná právě v tomto okamžiku si uvědomíte, jak málo toho vlastně znáte. "Dělat sex" je něco zcela jiného, než "učit sex". Přitom se vůbec nemusí jednat o sex jako takový, ale o techniky které se při sexu využívají a které umí navodit krásné pocity, hluboké prožitky a možná i vyvrcholení. Možná zjistíte, že bude nejrozumnější se na tokovou výuku dopředu připravit a dohodnete se na tom, že se na příští setkání "teoreticky" připravíte. Určitě je to rozumnější než zjistit, že vlastně ani nemáte těm druhým co nabídnout. Výuka sexu nebo jeho technik totiž není tom co děláte, ale o tom, jaké jsou možnosti to "dělat"...

Nejvhodnější prvotní téma jsou určitě masáže. Těmi nic nepokazíte, ale nepodceňte teorii! Pokud se domluvíte na výuce masáží, dohodněte se, zda se bude učit masáž jako masáž nebo masáž pohlaví. Najednou se to naučit nedá a proto je potřeba si pro každé setkání připravit něco, co vás společně posune dál. Domluvte se také na tom, zda bude masírovaný muž nebo žena. Oboje na jednom setání nestihnete. Dobře se na masáž teoreticky připravte a ideální bude, když si to, co se budete vzájemně učit, doma "nanečisto" vyzkoušíte. Až budete společně ve skupině bude to o něčem jiném a to i přesto, že je to to samé... Popis toho, jak by taková výuka mohla vypadat naleznete v článcích:

Možná si říkáte, že vás nic nepřekvapí a že určitě všechno znáte a umíte. Určitě se mýlíte!

Pokud jste zvládli masáže lingamu a joni, můžete se při dalších setkáních věnovat tématům ještě osobnějším, než je masáž pohlaví - technikám orálního sexu. Nejdříve si však o orálním sexu spolu upřímně promluvte. Některé ženy, ale i muži, totiž nemusí chtít orální sex přijímat nebo poskytovat nebo mají při přijímání a poskytování orálního sexu zábrany.

Udělejte si proto nejdříve společně jasno o tom, jaký je váš vztah k orálnímu sexu. Pak si můžete promluvit o tom, jak orální sex prožíváte při jeho poskytování a přijímání. Muži se nejspíš doví, proč mají ženy orální sex raději než soulož a co od ženy cunnilingu očekávají. Ženy se zase nejspíš poučí o tom, jak by si muži představovali ideální felaci... V teoretické rovině si ujasněte základní pravidlo - že orální sex není jen o kontaktu úst s pohlavím! Pak můžete bez obav přistoupit k vlastní výuce...

Myslím, že ti, které představa o společné výuce sexu pohoršuje a dokáže rozběsnit doběla, už dál nečtou a tak se můžeme posunout dál. Dalším tématem může být společná výuka tantrických technik spojení muže a ženy. Tato výuka je už ale natolik osobní, že ji napoprvé doporučuji zkoušet ve vlastních párech. Teorii si můžete vysvětlovat společně a techniky prakticky procvičovat společně ve vlastních párech.

Může se jednat o tantrické techniky:

Pokud se v další výuce rozhodnete pro výměnu partnerů, pak v tantře existuje rituál, který z "výměny partnerů" udělá tantrický obřad. Jedná se o "Rituál spojení pro trojici a čtveřici" a pro partnery ve skupině má podobný význam jako první milování ve dvojici nebo ztráta panenství nebo panictví. Takovýto rituál má samozřejmě význam pouze tehdy, když k výměně partnerů ve skupině doposud nedošlo.

Příští téma může být například 

  • Jízda na vlnách rozkoše" - stav rozšířeného orgasmu
  • Tantrické léčení - práce s tělem a sexuální energií na úrovni psychoterapie, kdy dochází k uvolnění psychických bloků, potlačených vzpomínek, neuzavřených prožitků a traumat.

Představovat další témata výuky už nemá význam. Každá skupina, která se ve výuce dostane tak daleko, že už bude probírat tantrické techniky spojení muže a ženy, si další obsah výuky přizpůsobí tomu, co je zajímá a co vnímají jako potřebu skupiny.

 

POZNÁMKA
Společná výuka technik je běžnou praxí na tantrických seminářích a v tantrických školách. Nejedná se tedy jen o uzavřené skupiny výuky technik ve ve třech nebo ve čtyřech lidech. Při tantrických akcích pořádaných jako tantrické školy nebo semináře výměnu partnerů rozhodně nedoporučuji!!! Proč vás od takového jednání zrazuji se dočtete v článku "Představuje tantrická masáž nějaká rizika?" a článku "Tantra a pohlavní nemoci". Můžete si být skoro jisti, že k takové výměně partnerů Vás tantričtí mistři budou vyzývat... Pro někoho je to možná lákavá představa, riziko a případné následky si však ponesete sami...

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)(L)

St, 10/07/2019 - 15:57
 
 
 
 
Felace - společná výuka ve skupině

Felace - společná výuka ve skupině

Felace - společná výuka ve skupině

Hlavní téma: "Skupinový sex".
Pokračování tématu "Společná výuka technik ve skupině".

Trojice (FMF) nebo (MFM), případně sex ve čtyřech (výměna manželek) Vám neuteče, můžete si však odpustit velké zklamání a případně narušení vztahu.

Felace, neboli orální sex poskytovaný muži je velmi oblíbená forma vzrušování muže. Muži ji mají rádi a je nim příjemná nejen pro jiné pocity stimulace penisu, ale také pro mimořádně velkou intimitu, která ji provází. Žena muže vzrušuje ústy a už to je samo o sobě nádherný pocit, o který se většina mužů nechce nechat připravit. Trochu "slabší" je oblíbenost felace mezi ženami. Některé se felaci přímo vyhýbají, jiné ji "nemusí", některým se však tato forma vzrušování muže líbí a pravidelně ji zařazují do milostných hrátek.

Pokud se jedná o skupinový sex nebo o skupinová setkání s erotickým podtextem, je pravděpodobné, že se otázkám orálního sexu nevyhnete. Orální sex je individuální záležitostí a každý si nejspíš najde nějakou techniku, která mu bude vyhovovat. Platí to jak pro felaci, tak také pro cunnilingus. Zatímco pro orální sex věnovaný ženě existují různá doporučení a pravidla, pro felaci je těchto postupů a doporučení mnohem méně. 

Orální sex by neměl být žádnou "orální improvizací". Skládá se z více než dvaceti technik hlazení, sání, tření, chvění, tlaků a tahů. Ty jsou popsány v článku "Felace - techniky orálního sexu pro muže" a jejich zvládnutí se prostě předpokládá... 

Naučit se techniky felace může každá žena, která se o to bude alespoň trochu snažit. Když to hned napoprvé nebude zrovna dokonalé, určitě to muži vadit nebude.

Techniky a postupy felace je potřeba znát i tehdy, když se rozhodnete pro společnou výuku technik ve skupině nebo pro masáže ve skupině pro "pokročilé" s felací. Výhodou samozřejmě je, když jedna žena techniky felace už umí nebo je už alespoň někdy vyzkoušela. Pokud jsou obě ženy v techniky felace začátečnice, budou se učit společně jedna od druhé. Stačí, když si techniky felace nastudují a pak už jde jen o to pravidelně trénovat...

Ve skupině složené ze dvou manželských párů, tedy ve čtveřici, jsou k "dispozici" dva muži na kterých se jejich ženy mohou bez obav učit. Takováto výuka se většinou provádí až tehdy, když se páry už alespoň trochu "znají". Výuka technik felace ve čtveřici už patří mezi "pokročilé" skupinové aktivity. Je to ale nejsnadnější cesta k tomu, aby jedna z žen, která postupy a techniky felace zná, je naučila druhou ženu.

Pokud se budou techniky společně učit, není nejmenší problém mít "tahák" na kterém bude posloupnost technik, případně i jejich popis sepsaný nebo vyobrazený. Je vhodné si tento "tahák" nechat zatavit do laminovací folie, protože při použití masážních olejů by dlouho nezůstal čitelný. Techniky felace se nedají naučit za jednu společnou výuku a tak se Vám investice do laminování "vyplatí" a návod využijete mnohokrát. Někdy je dobré si připomenout, jak jdou techniky po sobě a jaký je jejich význam pro vzrušení muže. Takže mít "tahák", alespoň zpočátku, rozhodně doporučuji.

V rámci teoretické přípravy by si všichni společně (muži i ženy) měli ujasnit jaký je jejich vztah k orálnímu sexu pro muže - felaci. Některé ženy (ale i muži) totiž nemusí chtít orální sex přijímat nebo poskytovat nebo mají při přijímání a poskytování orálního sexu zábrany. Také by si ženy měly ujasnit jaký mají názor na případné polykání mužského ejakulátu a měly by si ujasnit jaký způsob vyvrcholení muže zvolí a jak se zachovají po jeho vyvrcholení. V otázkách případného vyvrcholení se spolupráce muže předpokládá!!!

Výuka většinou probíhá tak, že muž leží na masážním stole a druhý muž je u jeho "kotníků". Při masáži se NEMLUVÍ!!!. Po úvodní základní masáži celého těla ženy přejdou k masáži lingamu. Ta muže vzruší natolik, že bude na techniky felace dostatečně "připraven".

Ženy stojí zleva a zprava stolu. Techniku felace začíná žena "učitelka". Nejdříve vysvětlí jak se technika bude provádět a jaký je její význam pro vzrušení muže a pak ji předvede. Soustředí se na to, aby techniku provedla správně, názorně a doporučenou rychlostí. Poté, co techniku dokončí, "předá" lingam druhé ženě. Ta techniku opakuje podle vzoru "učitelky". Jen je potřeba mít na zřeteli, že každá žena stojí na jiné straně stolu a že techniku proto musí upravit tak, aby ve výsledku byla provedena stejně. Není to však žádný velký problém. Pokud by se "zrcadlení" jako problém ukázalo, postaví se obě na stejnou stranu stou a poté co "učitelka" techniku předvede, poodstoupí od stolu a druhá žena zaujme její místo. Doporučuji však "zvládnout" techniku tak, aby každá z žen stála na jedné straně stolu. Opravdu to ale není zásadní problém. Takto se jedna žena od druhé naučí techniky felace a výsledný dojem pro přijímajícího muže bude naprosto dokonalý. Nebojte se toho, že některou techniku se nepodaří zvládnout napoprvé. Když "učitelka" vidí, že se "žákyni" technika nepodařila, převezme lingam a techniku zopakuje. Orální laskání lingamu pak ženy společně procvičují tak dlouho, dokud se ji oběma nepodaří zvládnout. Přijímající muž určitě nebude protestovat...

Když bude "nejhůř", muži se na stole vymění...


Ještě si na závěr dovolím upozornit na to, že skupinové sexuální aktivity nejsou "standardní" a že k něčemu podobnému rozhodně nikoho nenavádím... Skupinový sex však nemusí být vždy "jen o sexu" a některé jeho důvody jsou možná hodny "zvláštního zřetele". Proto se na webu www.milovani.cz a www.kamasutra.cz zabýváme i touto oblastí lidské sexuality. Pokud se někdo pohoršuje, měl by se zamyslet nad tím, co je pro vztahy lidí nebezpečnější. Zda je to nevěra, tolerovaná nevěra", otevřený vztah nebo jiná forma sexuálního chování lidí mimo partnerský vztah. Upozorňuji ale i na to, že základem vztahu mezi lidmi je manželství a rodina. Pokud někdo touží po komplikovanějším vztahu, musí si být vědom toho, že za své rozhodnutí nese odpovědnost každý sám za sebe!


 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)(L)

St, 10/07/2019 - 17:57