Jste zde

Pondělí, Červenec 1, 2019

Celý den
 
 
Před 01
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5 bylin posilujících ženský sexuální prožitek

5 bylin posilujících ženský sexuální prožitek

Některé ženy nepociťují nedostatek touhy, ale sex jim přesto nepřináší požadované potěšení. Očekávání je větší než realita. Zlomit to mohou byliny, jež zvyšují senzitivitu a podněcují orgasmus.

Zdroj: Pixabay.com/StockSnap

5 bylin posilujících ženský sexuální prožitek

Historicky má bylinkářství bohaté zkušenosti v hledání spolehlivých afrodiziak umožňujícím ženám prožít silnější sexuální uspokojení. Některé rádoby spolehlivé nápoje lásky byly pravděpodobně jen dryáky, jejichž účinky byly pouhým zbožným přáním a vykazovaly maximálně placebo efekt. Ale přesto existuje okruh bylinek, které díky své schopnosti sexuálně stimulovat obstály ve zkoušce času.

V žádném případě není nutné míchat milostný lektvar, stačí bylinky užívat standardním způsobem v doporučeném množství. Jsou to velmi šetrné drogy, které nevykazují nežádoucí interakce. Některé z nich naopak v kombinaci s jinými poskytují synergické účinky. Pojďme se na ně podívat.

Ašvaganda (Withania somnifera) je ajurvédská bylinka věhlasná svými uklidňujícími účinky, rolí při harmonizaci klíčových hormonů v těle a schopností zvýšit produkci testosteronu. Jestliže je hladina testosteronu u ženy v normálu, je sexuálně aktivnější a milování si také více užívá. (https://asvaganda.cz/)

Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris) přináší ženám větší touhu, zvýšenou vzrušivost, lepší vaginální lubrikaci a dech beroucí orgasmy. Stimuluje androgenní receptory v mozku, což činí tělo mnohem citlivější na testosteron a další pohlavní hormony.
(https://bylinka-kotvicnik.cz/)

Guarana - Paullinie nápojná (Paullinia cupana) je zdrojem až čtyřnásobného množství kofeinu, než je obvyklé v kávě. Zlepšuje kardiovaskulární činnost, čímž dochází k dokonalejšímu prokrvení v intimních partiích, dodává energii a posiluje libido. (http://guaranazbrazilie.cz/)

Maca horská (Lepidium meyenii) díky obsaženým makamidům a makainům u žen zvyšuje libido, dodává sexuální výkonnost a stimuluje citlivost klitorální oblasti. (https://bylinka-maca.cz/)

Ženšen pravý (Panax ginseng) je uznávaný tisíce let jako spolehlivé sexuální tonikum poskytující sílu a mladistvou vitalitu. Účinné látky, ginsenosidy, usnadňují uvolňování oxidu dusnatého v cévách, což zvyšuje průtok krve do klitorisu a umožňuje poznat pocity opravdové rozkoše. (https://bylinka-zensen.cz/)

Všechny tyto bylinky v čisté přírodní formě lze zakoupit na www.guaranaplus.cz

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

ZDROJwww.guaranaplus.cz, www.Pixabay.com/StockSnap
(texty a licence na obrazovou dokumentaci)

(AK)(KOMERČNÍ SDĚLENÍ)

Po, 01/07/2019 - 17:12