Jste zde

Čtvrtek, Květen 16, 2019

Celý den
 
 
Před 01
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tantrická masáž joni - úvodní část masáže

Tantrická masáž joni - úvodní část masáže

Tantrická masáž joni - úvodní část masáže

Volné pokračování článku "Umění tantrické masáže".
Technika patří mezi techniky "Tantrické masáže joni".


  Masáž joni, na rozdíl od tantrické masáže lingamu, není nikdy prováděna jako výhradně samostatná masáž pohlaví. Vzrušení ženy má jiný průběh, než má průběh vzrušení muže. Žena k tomu aby se vzrušila a případně dosáhla vyvrcholení, potřebuje více podnětů a to na celém těle. Proto je masáž joni vždy spojována s celkovou masáží těla, která v tomto případě může být přirovnána k milostné předehře. Masáž ženu uvolní, zbaví ji obav, neklidu, myšlenek na vše, co si sebou "přinesla" v hlavě...

  Začínáme masáží

  V rámci přípravy na tantrickou masáž jsme vytvořili příjemnou atmosféru pro masáž. Pomocí úvodního tantrického rituálu změníte prostor pro masáž v posvátný prostor pro tantrickou masáž.

  S velkým soustředěním pak pomocí meditační techniky "Dotek v pozornosti" nebo pomocí tantrické meditace "Posvátných dotek", naplněni láskyplnou dobrotivostí, proveďte ájurvédskou nebo alespoň příjemnou masáži ženy.

  Teprve po jejím skončení se můžeme "posunout" dál a začít s masáží joni... Předcházející masáž je možné chápat jako milostnou předehru, po které by žena mohla být schopna přijímat doteky na pohlaví.


  Po ukončení ájurvédské masáže je vhodné vykonat malou potřebu. Masáž uvolnila lymfatický systém a techniky, které budou následovat, vyžadují naprostou pohodu. Nutkání na malou stranu by bylo nepříjemné a někdy se ani nedá překonat. Zajít na WC v této části masáže zásadně neruší. Později by to bylo vyrušení velmi nepříjemné.


  Dopřejte ženě dostatek času na to, aby se položila na záda, roztáhla nohy a pohodlně se uložila. Vhodné je lehce roztažené nohy pokrčit trochu v kolenou a podložit polštářky.

  Masáž začíná navázáním kontaktu s partnerkou. Společně se vydáte hlubokým dýcháním "cestou dechu" - zklidníte se, uvolníte psychické napětí, sjednotíte dýchání a pozornost. Dávající si zahřejte třením vlastní ruce a položí je zlehka na kolena přijímajícího. Chvíli tak setrvejte a prožívejte svá těla a společný dotek. Pak dávající pozdraví přijímající ženu pozdravem "Namasté" a nabídne společné hluboké dýchání. Přijímající žena na pozdrav odpoví stejným pozdravem a vedena partnerem začne zhluboka dýchat. Oba zavřou oči a soustředí veškerou svoji pozornost na společné nádechy a výdechy. Po chvíli společného dýchání dojde k oboustrannému zklidnění a ztišení. Dávající začne masáž jemnými hladivými pohyby po nohách přijímající ženy. Jedná se pouze o navázání doteku s přijímající ženou. Ta se dále bude v průběhu masáže věnovat jen pomalému hlubokému dýchání, přijímání a prožívání doteků i vzrušení. Od dávajícího muže budou veškeré doteky po celou dobu masáže jemné, něžné a uvolňující. Celá úvodní část masáže joni je pomalá a nemá za cíl navozovat vzrušení. Používají se horké přírodní oleje, nejlépe olivový.

  Úvodní část masáže trvá okolo 5-ti minut.

   

  POZNÁMKA
  Vyzkoušejte všechny techniky spojené touto částí masáže joni. Pokud budete mít nějaké dotazy, napište je do "Poradny sexuologa". Odpovím Vám a popis technik podle potřeby upravím.

  Tantrická masáž joni má tyto části:

  Články s podobnou tematikou

  Literatura a zdroje

  Čt, 16/05/2019 - 10:36
   
  Tantrická masáž joni - stimulační část masáže

  Tantrická masáž joni - stimulační část masáže

  Tantrická masáž joni - stimulační část masáže

  Volné pokračování článku "Umění tantrické masáže".
  Technika patří mezi techniky "Tantrické masáže joni".

  Jakoukoli přímou nebo nepřímou stimulaci joni můžeme provádět až tehdy, když je žena alespoň částečně vzrušená. Jejímu vzrušení odpovídá i přirozená lubrikace. Ta se pak bude v průběhu využívání technik stimulační fáze masáže "vylepšovat"..


  přípravné části tantrické masáže joni proběhla jemná masáž nohou a břicha. Jedná se velmi silnou erotogenní zónu, jejíž stimulace uvolní a příjemně naladí každou ženu.

  Ještě více příjemných pocitů navodí současné hlazení vnitřní strany stehen a prsou. Opravdu silně vzrušující pocity jsou pak spojené  s hlazením a masáží stydkého (Venušina) pahorku. Pod ním se v tukové tkáni nachází skrytá část klitorisu.

  Na prsty naneste přírodní olejíček nebo lubrikant (na vodní nebo olejové bázi) a jemně začněte masírovat stydké pysky. Můžete to dělat palcem nebo celou rukou. Zlehka mezi palec a ukazováček uchopte velký stydký pysk a jemně ho nechte prokluzovat nebo po něm sjíždějte nahoru a dolů. Totéž pak s malými stydkými pysky. Sledujte její reakce a upravujte rychlost a tlak tak, aby z toho měla co největší požitek.

  Nevynechávejte ani klitoridální kapuci protože pod ní je schovaný klitoris, který i na tak jemnou stimulaci jako doteky nebo polibky příjemně reaguje.

  Nyní se zaměřte na klitoris. Jemně po něm pohybujte prsty, pomalu, malými kroužky navozujte vzrušení. Klitoris můžete také velmi jemně tahat, svírat nebo mačkat. Nesnažte se však klitoris dráždit s cílem dosažení vyvrcholení, smyslem stimulace je pomalu ženu uvolnit a vzrušit.

  Stimulační techniky

  Stimulace klitorisu

  Stimulace stydkých pysků, poševního vchodu a klitorisu ženě přináší vysoké vzrušení. Teprve když bude opravdu dostatečně vzrušená a přirozeně lubrikovaná, můžete přejít k penetrační části tantrické masáže joni.

  Techniky se mohou střídat, opakovat i kombinovat. Nic není neměnné. Vyberte a opakujte takové techniky, které se Vám příjemně provádí a které se líbí (hlavně přijímající ženě). Techniky opakujte tak dlouho, dokud žena neprožije vyvrcholení nebo dokud je jí masáž příjemná (pokud jste se rozhodli masáž zakončit bez vyvrcholení). Tato část masáže je mimořádně vzrušující a ženami nejvíce oblíbená...

   

  POZNÁMKA
  Vyzkoušejte všechny techniky spojené touto částí masáže joni. Pokud budete mít nějaké dotazy, napište je do "Poradny sexuologa". Odpovím Vám a popis technik podle potřeby upravím.

  Tantrická masáž joni má tyto části:

  Články s podobnou tematikou

  Literatura a zdroje

  Čt, 16/05/2019 - 10:39
   
  Tantrická masáž joni - penetrační část masáže

  Tantrická masáž joni - penetrační část masáže

  Tantrická masáž joni - penetrační část masáže

  Volné pokračování článku "Umění tantrické masáže".
  Technika patří mezi techniky "Tantrické masáže joni" a "Stimulace vulvy prsty - techniky "prstění"".

  Někdy se lidé ptají, zda k prožitek vyvrcholení patří až do penetrační části masáže nebo až do závěrečné části masáže. Tuto otázku sice chápu, ale z pohledu tantry je to naprosto nepodstatné, zda vůbec nebo kdy žena orgasmus při masáži prožije. Penetrační část masáže je tak nazvaná proto, že techniky stimulace joni, které se v této části masáže používají, jsou penetrační. Žena může prožít vyvrcholení kdykoli, když její vzrušení nastoupá tak vysoko, že dojde k vyvrcholení. Klidně může prožít i několik orgasmů za sebou, ale také nemusí prožít vůbec žádný. O orgasmus totiž při masáži joni vůbec nejde...


  Do penetrační části tantrické masáže joni můžete přejít teprve tehdy, když je žena opravdu dostatečně vzrušená a přirozeně lubrikovaná. Pokud masáž uspěcháte a žena nebude dostatečně vzrušená, může jí být jakákoli stimulace uvnitř joni nepříjemná až bolestivá!!!

  Nyní se již můžete prsty pomalu a opatrně přesunout dovnitř, do joni. Nejdříve pomalu a opatrně zasuňte prostředníček. Můžete jím buď dráždit oblast bodu G nebo s ním jemně pohybovat a simulovat soulož. Měňte rychlost i tlak. Palcem současně můžete dráždit klitoris. Pokud žena není proti, můžete jí také hladit hráz nebo zadeček. Druhou rukou ženě hlaďte prsa, břicho a podbřišek.

  Techniky spojené s penetrací pochvy

  Techniky se mohou střídat, opakovat i kombinovat. Nic není neměnné. Vyberte a opakujte takové techniky, které se Vám příjemně provádí a které se líbí (hlavně přijímající ženě). Soustřeďte se především na techniky při kterých dochází k současné stimulaci oblasti oblast bodu G uvnitř pochvy a klitorisu. Dochází ke sčítání podnětů vzrušení které mohou navodit orgasmus vaginální nebo klitoridální. Nejčastěji se pak podaří vzrušení vystupňovat společně, žena tedy prožije orgasmus kombinovaný orgasmus vaginálně-klitoridální.

  Techniky opakujte tak dlouho, dokud žena neprožije vyvrcholení nebo dokud je jí masáž příjemná (pokud jste se rozhodli masáž zakončit bez vyvrcholení).


  Asi nejkomplexnější postup stimulace pochvy prsty představuje taoistická a tantrická technika stimulace pochvy prsty. Tato ucelená technika je však velmi náročná na znalosti jednotlivých dílčích technik a na schopnost vcítit se do pocitů přijímající, masírované ženy. Tato technika je součástí penetrační části tantrické masáže joni.


  Jakmile se vzrušení ženy začne intenzivně zvyšovat a přiblíží se k vyvrcholení, měla by žena zhluboka dýchat. Techniku masáže můžete měnit a upravovat podle toho, co se ženě líbí, ale tak, aby jí to bylo vždy příjemné. Pokud žena dospěje k vyvrcholení a vy ještě masáž nebudete chtít skončit, na chvíli přestaňte dráždit klitoris. Po vyvrcholení bývá až nepříjemně citlivý. Po chvilce se k jeho stimulaci můžete vrátit. Žena touto technikou může zažít i vícenásobný orgasmus.

  .

  Zpravidla žena během masáže prožije jedno nebo více vyvrcholení. Masáž tedy může zastoupit pohlavní styk nebo jiné sexuální techniky které vedou k prožitku orgasmu a tedy sexuálnímu uvolnění.

  To nejdůležitější na tantrické masáži joni však není vyvrcholení. nejdůležitější je, že tantrická masáž joni představuje zaručenou změnu ve stereotypu běžného sexuálního života.

   

  POZNÁMKA
  Vyzkoušejte všechny techniky spojené touto částí masáže joni. Pokud budete mít nějaké dotazy, napište je do "Poradny sexuologa". Odpovím Vám a popis technik podle potřeby upravím.

  Tantrická masáž joni má tyto části:

  Články s podobnou tematikou

  Literatura a zdroje

  Čt, 16/05/2019 - 10:43
   
  Tantrická masáž joni - závěrečná část masáže

  Tantrická masáž joni - závěrečná část masáže

  Tantrická masáž joni - závěrečná část masáže

  Hlavní téma: "Tantrické masáže joni".


  Závěr tantrické masáže joni nemusí být spojen s vyvrcholením. Dokonce jsou ženy, které si ani takový závěr nepřejí. Někomu se to může zdát až divné, že by žena po tolika technikách které měly za cíl ji vzrušit, netoužila po uvolnění sexuálního napětí. Ale opravdu tomu tak někdy bývá. Ne všechny ženy chtějí tu ohromnou spoustu emocí, pocitů a vzrušení zakončit krátkodobým pocitem vyvrcholení.

  Už na začátku (v úvodní části masáže) jsme si řekli, že tantrických masáží joni je více druhů. Ty ženy, které chtěly masáž prožít jako meditaci mohou mít pocit, že by meditace měla být zakončena tak, aby energie, kterou masáž vyvolala v nich zůstala, nabila je a ony by ji pak mohly využít v dalším období po masáži. Pokud je masáž vedena jako "léčení joni", mohou mít touhu si tu léčebnou energii v sobě uchovat a čerpat z ní i po masáži. Ženy, které hledají duchovní rozměr masáže joni mohou mít pocit, že tak úžasné prožitky, pocity vzájemnosti, láskyplné dobrotivosti, něžnosti a vzájemné oddanosti, by vyvrcholení jen přeměnilo v sexuální zážitek. Možná nádherný, ale z jejich pohledu jen sexuální... Prostě existuje více důvodů pro to, aby tantrická masáž joni orgasmem zakončena nebyla.

  Orgasmus se při masáži může dostavit, není to však cíl masáže. Tento druh masáže je nejen velmi intimní, ale i velmi vzrušující. Proto ženy, které touží po sexuálním uvolnění, se ho většinou dočkají. Opakuji však, že to rozhodně není cíl tantrické masáže joni!!!.

  Většina žen však jako závěr masáže orgasmus uvítá. Pokud vyvrcholení nastane v průběhu penetrační části masáže, bude to nejspíš v souvislosti s vysokým vzrušení, které techniky stimulace navodily. Orgasmus pak může být naprosto spontánní. Cílenou stimulací, především klitorisu nebo oblasti bodu G, se však dá orgasmus navodit cíleně. Většinou už není potřeba moc velkého úsilí

  Zklidňující techniky masáže joni

  Na konci masáže, po fázi zklidnění, ženu něžně obejměte a poskytněte jí pocit sounáležitosti a bezpečí.

  Masáž můžete zakončit závěrečným rituálem tantrických masáží. Po masáži se často dostaví hlad, žízeň nebo chuť na něco dobrého. Nebraňte se tomu... Je pravděpodobné, že po masáži budete oba unaveni. Odpočinek nebo spánek pak může být tím posledním, co ten den společně podniknete...

   

  POZNÁMKA
  Vyzkoušejte všechny techniky spojené touto částí masáže joni. Pokud budete mít nějaké dotazy, napište je do "Poradny sexuologa". Odpovím Vám a popis technik podle potřeby upravím.

  Tantrická masáž joni má tyto části:

  Články s podobnou tematikou

  Literatura a zdroje

  Čt, 16/05/2019 - 10:52
   
   
  Tantrická masáž joni - přípravná část masáže

  Tantrická masáž joni - přípravná část masáže

  Tantrická masáž joni - přípravná část masáže

  Volné pokračování článku "Umění tantrické masáže".
  Technika patří mezi techniky "Tantrické masáže joni".


  Stimulace pohlaví ženy v období přípravné části tantrické masáže joni se dá považovat za příjemnou a vzrušující součást milostné předehry. Důležité je, aby vše probíhalo přirozeně a s vědomím, že cílem rozhodně není dosažení vyvrcholení!!! Techniky mají ženu příjemně naladit, vzrušit a připravit na další formy stimulace. Proto se v této části masáže o dosažení jejího vyvrcholení ani nepokoušejte!!!


    úvodní části tantrické masáže jsme se v rámci přípravy na tantrickou masáž snažili o vytvoření příjemné atmosféry pro masáž a v průběhu úvodního tantrického rituálu se věnovali přípravě posvátného prostoru pro masáž. S velkým soustředěním jsme se pak pomocí meditační techniky "Dotek v pozornosti" nebo pomocí tantrická meditace "Posvátných dotek" naplněni láskyplnou dobrotivostí věnovali ájurvédské nebo alespoň příjemné masáži ženy. Nyní se můžeme "posunout" dál...

   Hlazení nohou, vnitřní a vnější strany stehen, perinea, třísel a bříška.

   Za nějakou dobu se hlazení a masáž pomalu přesunuje do oblasti třísel. Důsledně se však vyhýbejte genitáliím, čas na jejich masáž teprve přijde... Nejdříve se jen lehce konečky prstů dotýkejte míst kolem třísel. V tříslech má mnoho lidí silnou erotogenní zónou o které mnohdy ani neví. Doteky v této oblasti, s důsledným vynecháním genitálií, jsou něco naprosto nového - jiného, což je pro mnoho žen velkým překvapením. Po kůži jemně přejíždějte prsty od hráze až nahoru nad stehna do oblasti břicha. Nové, dráždivé a smyslné pocity přináší i jemné tahání za chloupky (pokud žena není vyholená) nebo jemný pohyb konečků nehtů po kůži vnitřní strany stehen a ve tříslech. Jemné škrábání a nebolestivé řezání konečky pečlivě upravených nehtů mnohdy způsobí podráždění nervových zakončení na kůži, které vede u přijímajícího až k vlně pocitu "husí kůže" .

   Uvolnění třísel je velmi důležité. Teprve pak můžete pokračovat a pomalu krouživými pohyby doteky přenést hlazení do oblasti perinea (lidově hráz). Tato oblast mezi joni a konečníkem je nesmírně citlivé místo. Vhodné jsou krouživé pohyby a střídavé tření palci od hráze směrem ke tříslům. Pokud budete měnit tlak a občas ještě více zpomalíte tření, bude to o to více silnější a vzrušivější pocit. Můžete přidat i jemnou masáž hyždí a oblasti okolo řitního otvoru, kde je také mnoho nervových zakončení. Měňte tlak i rychlost podle toho, jak se to ženě bude líbit a jak bude na doteky reagovat.

   Začněte jemně masírovat nohy a břicho. Poté se v rámci masáže přesuňte ke stehnům, prsům a stydkému (Venušinu) pahorku. Na prsty naneste přírodní olejíček nebo lubrikant (na vodní nebo olejové bázi) a jemně začněte masírovat stydké pysky. Můžete to dělat palcem nebo celou rukou. Zlehka uchopte její velký stydký pysk mezi palec a ukazováček a jemně ho nechte prokluzovat nebo po něm sjíždějte nahoru a dolů. Totéž pak s malými stydkými pysky. Sledujte její reakce a upravujte rychlost a tlak tak, aby z toho měla co největší požitek.

   Nevynechávejte ani klitoridální kapuci protože pod ní je schovaný klitoris, který i na tak jemnou stimulaci jsou doteky nebo polibky příjemně reaguje.

   Techniky přípravné části masáže

   Techniky se mohou střídat, opakovat i kombinovat. Nic není neměnné. Vyberte a opakujte takové techniky, které se Vám příjemně provádí a které se líbí (hlavně přijímající ženě). Nespěchejte, toto je ta nejkrásnější a nejintimnější část masáže...

    

   POZNÁMKA
   Vyzkoušejte všechny techniky spojené touto částí masáže joni. Pokud budete mít nějaké dotazy, napište je do "Poradny sexuologa". Odpovím Vám a popis technik podle potřeby upravím.

   Tantrická masáž joni má tyto části:

   Články s podobnou tematikou

   Literatura a zdroje

   Čt, 16/05/2019 - 11:28