Jste zde

Neděle, Květen 12, 2019

Celý den
 
 
Před 01
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
 
 
 
Poloha 69 pro vzájemné laskání prsou

Poloha 69 pro vzájemné laskání prsou

"Poloha 69 pro vzájemné laskání prsou"

Hlavní téma "Lesbický sex".
Volné pokračování článku "Lesbický sex - vzájemné doteky prsou".

Je obecně známé, že velmi silnou erotogenní zónou ženy jsou její prsa. Jakákoli stimulace ženských prsou ženě přináší vzrušení

Lesbičky poloze, ve které si vzájemně mohou laskat prsa ústy nebo je vzájemně třít o sebe, říkají "poloha 69 pro vzájemné laskání prsou". Vzájemná stimulace prsu prsem, bradavky bradavkou, nemusí probíhat pouze v "Misionářské poloze". Jedna z žen zůstane ležet na zádech a druhá si muže sednout vedle ní nebo za její hlavu. Nakloní se nad její tělo a prsa může začít laskat například "šimráním" rozpuštěnými vlasy. Postupně přejde ke vzájemnému laskání prsou ústy a nakonec hlazení prsu prsem

Tato technika dá doplnit o polibky na bříško nebo o líbání prsou... Většinou se polibky postupně přenesou až na podbřišek a Venušin pahorek. Pak už sice nedochází k vzájemnému kontaktu prsou, ale snadno se dá přejít například do sexuální polohy 69 pro lesbický orální sex - cunnilingus.

Ani jsme zpočátku netušili, kolik možností skýtá na první pohled banální technika vzájemného kontaktu prsou žen. Také je překvapující, jak snadná technika to vlastně je a jak se jí dá využít pro přechod například k technikám "Tribbingu" - tření vulvy o stehno partnera (partnerky) nebo do sexuální polohy 69 pro lesbický orální sex - cunnilingus.

Technika je to vzájemně příjemná, velmi snadná a také něžná a intimní. Proto je vhodná jak pro zkušené milenky, tak (a to především) i pro "začátečníky"!!!

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

Ne, 12/05/2019 - 01:48
 
 
Lesbický sex - stimulace prsou při vzájemném objetí

Lesbický sex - stimulace prsou při vzájemném objetí

Lesbický sex - stimulace prsou při vzájemném objetí

Hlavní téma "Lesbický sex".
Volné pokračování článku "Lesbický sex - vzájemné doteky prsou".

Kontakt prsou mezi ženami je běžný a není na něm nic, co by někoho mohlo udivovat nebo pohoršovat. Samozřejmě se jedná o situace kdy jsou obě ženy oblečené, například když se objímají při vítání nebo loučení. Takové objetí většinou netrvá déle jak 3 až 5 sekund. Pokud bude objetí trvat znatelně déle, může mít skrytý nebo vyjádřený sexuální podtext...

Kontakt prsou při vzájemném objetí

Takovou "klasickou" situací je vzájemné objetí. Nezáleží ani tak moc na tom, zda se takové vzájemné objímání uskuteční vestoje nebo vleže, případně v některé ze sexuálních poloh, které vzájemné objetí dovolují. Pokud se ženy vzájemně přitlačí svými prsy k sobě a přitom se něžně objímají, prožívají často pocity vzájemného "splynutí duší" a nesmírnou intimitu okamžiku. Vnímají vzájemný kontakt prsou a také jejich tvar, teplo i měkkost. Podobně, jak takový dotek prsou ženy na hrudi vzruší muže, vzruší i vzájemný kontakt prsou obě ženy. Pokud se při vzájemném objímání budou i mírně pohybovat, pak zaznamenají i vzájemné tření prsu o prso, prsou o prsa. Takovéto polohy mají ženy rády a přiznejme si, že vtom se lesbické ženy moc neliší od žen heterosexuálních, které se se svým mužem také rády objímají. Jen ty lesbické si vzájemné objetí užívají déle... Každého asi napadne, že když už se objímají, také se vzájemně hladí a líbají... A to dále prohlubuje pocity sounáležitosti, něhy a intimity.

Lesbičky situace, kdy se vzájemně laskají svými prsy, vzájemně si je o sebe třou a tlačí je k sobě, ještě "vylepšují" o přitlačení stehna k vulvě partnerky a k lehkému tření kůže stehna o Venušin pahorek, stydké pysky a klitoris. Tato technika se nazývá "Tribbing - tření vulvy o stehno partnera (partnerky)".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

Ne, 12/05/2019 - 02:00
 
Lesbický sex - vzájemné laskání prsou ústy

Lesbický sex - vzájemné laskání prsou ústy

Lesbický sex - vzájemné laskání prsou ústy

Hlavní téma "Lesbický sex".
Volné pokračování článku "Lesbický sex - vzájemné doteky prsou".

Kapitola Jablka a páry zkoumá „dvojitý hrudník“ a orální stimulaci. Některé ženy nemají rádi, aby se jejich bradavky dotýkaly přímo z důvodu vysoké citlivosti a méně přímého kontaktu. 

"Milostná předehra" a "Techniky doteku a masáže ženských prsou".

"Dvojité kojení" je současná kombinace dotyku a bradavky k stimulaci bradavky.

Lehněte si do devadesáti devíti pozic a pohybujte prsy proti ní, provázejte bradavky dohromady. Při současném spojení prsou můžete současně masírovat bradavku a bradavku.

Double Breasted erotogenní Územní
Double breasting je kombinace dotyku a současně vsuvku do bradavek stimulaci. Některé ženy nemají rádi jejich bradavky se dotkl přímo, nebo orálně stimulovány díky vysoké citlivosti. Double breasted tření je méně přímou cestou stimulace a může být také prozkoumána v pozici Apple a párů.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

Ne, 12/05/2019 - 02:29
 
Lesbický sex - masáže prsou

Lesbický sex - masáže prsou

Lesbický sex - masáže prsou

Hlavní téma: "Lesbický sex".
Volné pokračování článku "Umění tantrické masáže" a "Tantrická masáž prsou".

Ženská prsa vzrušují nejen muže, ale také ženy. Nemusí to však být pouze lesbické ženy, ale také ženy bisexuální a heterosexuální. Doteky na prsou, jejich hlazení nebo laskání patří i mezi erotické představy, které ženy mívají. Protože se lesbické ženy velmi rády vzájemně dotýkají, není nic divného na tom, že v rámci jejich milostné předehry je tulení, objímání, hlazení prsou, jejich laskání ústy a další něžnosti naprostou samozřejmostí. Velmi oblíbená je (nejen u lesbických žen) masáž hrudníku a tedy i prsou.

V článku "Ženská prsa a jejich vzrušení při stimulaci" jsme se zabývali vzrušením a pocity, které dotek na prsou nebo jejich sexuální stimulace ženě přinášejí. Je jasné, že hlazení, doteky i sexuální stimulace mohou být, a většinou jsou, ženě příjemné. Podobné pocity však může vyvolat i masáž prsou nebo kosmetika dekoltu. Ať už je za těmito příjemnými pocity cokoli, je každý "legální" dotek, masáž nebo stimulace prsou pro ženu kladem i ze zdravotního hlediska. Pokud je masáž navíc vedena jako lymfatická, pak jsou zdravotní dopady pro ženu přímo zásadní.

Když už pro nic jiného, už jen z tohoto zdravotního pohledu se ženě vyplatí nechat si hrudník pravidelně opečovávat. Nejlepší je to samozřejmě každodenně od partnerky. Špatné to však není ani pravidelně do zkušeného maséra či masérky nebo od kosmetičky... Nejhorší je, když dotek na prsou žena vůbec nemá nebo si ho nedovolí dopřát...

Tento článek má za cíl ukázat význam masáže pro ženy. Přestože se masáže prsou při milování spojují především s heterosexuálními partnery, lesbické ženy ji využívají možná častěji, než si umíme představit. Lesbické milování je stejně vynalézavé (nebo možná i vynalézavější), než milování heterosexuálních párů. Důvody a pravidla pro masáže ženských prsou však platí pro všechny ženy bez rozdílu.

Masáž prsou není nic složitého

Hned na úvod chci zdůraznit, že všechna ženská prsa jsou stejná. Nezáleží na jejich velikosti, tvaru, "kráse"... Prostě jsou to prsa ženy. Pokud někde najdete návody na masáž prsou, tantrickou masáž prsou, meditační masáž prsou, erotickou masáž prsou, senzuální masáž prsou, masáž prsou při milování a podobně, vždy se jedná o jedno a to samé - o cílené doteky na ženských prsou. Rozdíl proto nehledejte v technikách, ale v cíli těchto doteků! Důležitý je opravdu jen ten cíl a znalost techniky doteku. Bez znalosti techniky doteku masáž nikdy nebude ani tantrická, ale ani jakkoli jinak deklarovaná. Bude to jen "šáhnutí", "šmudlení" rukou tam a zpátky, improvizace bez hlavy a paty... Cíle masáže prsou si musí být vědomi oba - jak dávající (muž nebo žena), tak také přijímající žena... Pokud přijímající lesbická žena bude toužit po vzrušení, vzruší ji i masáž od maséra...

Tak, jak se maséři a kosmetičky učí masírovat a ošetřovat ženský dekolt nebo se maséři učí lymfatické masáže prsou, měli by se všichni partneři naučit alespoň základní techniky stimulace ženských prsou. Zcela jistě se jim to může hodit při milování nebo při každodenním partnerském doteku před usnutím a ráno při probuzení. Většině mužů však bohužel stačí, když si mohou "šáhnout" a moc nepřemýšlí o tom, že by to mohlo jít i jinak.

Vybral jsem několik masážních a dotykových technik, které podporují uvolnění fyzického i psychického napětí, podporují sexuální vzrušení a měly by patřit do technik milostné předehry a milování.

Masáže ženských prsou a jejich techniky

V tomto článku se je pokouším soustředit všechny techniky prsou na jednom místě. Následující techniky jsou určené pro relaxační masáž, masáž pro zklidnění i pro masáž vedoucí ke vzrušení a případně vyvrcholení. Můžete je provádět s olejem nebo i bez něj. S olejem v případě masáže, bez oleje při tulení... O tom, jaké oleje jsou pro masáž prsou vhodné a jak je připravit se dočtete v článku "Tantrická masáž prsou". Stejně tak se tam dočtete i o tom, jak se na masáž prsou připravit a co k ní budete potřebovat. Pro hlazení ženy a jejích prsou večer před usnutím nepotřebuje nic...

Tyto, zde popsané techniky, naleznete i v jiných článcích webu www.milovani.cz, například:

Technik masáže a stimulace prsou je hodně a proto je rozepíšu do samostatných článků. Bude pak snadnější některé techniky milování, které se na stimulaci nebo masáže prsou odkazují, s těmito konkretními postupy propojit.

Hlazení a stimulace prsou

Teprve nyní, když je masáž prsou ve své druhé polovině si můžeme dovolit věnovat se dvorcům a bradavkám.
Budeme na jednom prsu pokračovat ve třech technikách najednou a teprve pak přejdeme na druhý prs.

Před zahájením masáže dvorce a bradavky, zopakujte techniku "Vypnutí dvorce, zvýraznění bradavky".
Pak může následovat:

Teprve až po dokončení tří fází stimulace bradavky můžeme přejít na druhý prs.

Po dokončení techniky na druhém prsu přichází fáze zklidnění, kterou pak realizujeme na obou prsech postupně. Fáze zklidnění je spojena s pomalým jemným hlazením, které už nemá žádný cíl rozvíjení vzrušení. Jedná se pouze o hlazení které zklidní a nahromaděné vzrušení rozvede do celého těla.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

Ne, 12/05/2019 - 02:44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sex kvůli sázce nebo pro pobavení

Sex kvůli sázce nebo pro pobavení

Sex kvůli sázce nebo pro pobavení

Volné pokračování článků "Sexuální chování a vztahy" a "Jaké bývají důvody pro sex?".

Sex je intimní záležitostí mezi dvěma partnery. Bohužel ne vždy jsou důvody pro sex spojené s láskou nebo potřebou sexuálního uvolnění. Jsou lidé, kteří i tak intimní akt dokáží zneužít ke svému pobavení nebo k pobavení kamarádů...

Už mnoho laciných filmů kategorie B nebo C si za zápletku vzalo sázku že chlapec "uloví" dívku nebo naopak. Hláška "udělal zářez na pažbě" se nepochází jen z filmů o ostřelovačích. Vesele se používá i v situacích, kdy muž (chlapec) se s kamarády vsadí, že dostane konkretní dívku do postele. Bohužel tyto nápady se rodí i v hlavách dívek, které se dobře baví tím, jak svedou chlapce (muže) a následně ho bez vysvětlení opustí. Prostě jednorázový sex, "zářez" a spousta zábavy kolem toho jak se TO povedlo...

Možná si myslíte, že se nejedná o nic tak hrozného a že si "ulovený" chlapec (muž) nebo "ulovená" dívka (žena) přišli na své. Jenže ne každý k sexu přistupuje tak lehkovážně a vlastně si ani toho druhého neváží. Jedná se sice o jednorázový sex, ale i tak jeho následky mohou být nepředvídatelné. Při takovýchto "akcích" se totiž lidé více soustředí na to, aby se "akce" zdařila a tak trochu upozaďují rizika, která mohou nastat. Jako "klasické" riziko je nechtěné těhotenství a hned za ním riziko možné nákazy pohlavní chorobou. To, co se málokdy bere do úvahy je trauma, které člověk, který byl "partnerem! zneužit pro zábavu nebo pobavení okolí, prožije ve chvíli, když zjistí o co vlastně šlo.

Tomuto trendu, který je v dnešní době mezi asociálními jedinci "IN", se říká "Pigging". Muž začne s dívkou chodit proto, že se vsadil s kamarády, i když jej nijak nepřitahuje. Předmětem sázky bývá to, že přestože se mu nezdá atraktivní, dokáže ji rychle a snadno "sbalit" a ... hned opustit. Oběťmi se tak často stávají dívky s nadváhou nebo dívky, se kterými nikdo "nemá zájem" chodit. Týká se to však i mužů, kteří se dostali do pozornosti nudících se žen. Ve své oběti vyvolá muž (žena) pocit romantické lásky, následně se jí (jemu) ale veřejně vysměje. Jde o to oběť velmi rychle "sbalit" a mít s ní do nějakého termínu sex. Ponížení je pak dokonáno tím, že odhalí své pravé motivy takového sexuálního "zneužití". Proč to dělají, ví asi jenom mladí muži nebo dívky, kteří se k takové podlosti uchylují. Oběti samozřejmě podobné kruté chování traumatizuje a často prohlubuje jejich už existující psychologické problémy. Většinou jim také odvahu dále se seznamovat.

Když pomineme trauma, které je se sexem motivovaným sázkou nebo touze po pobavení kamarádů spojené, stále zůstává riziko takové nechtěného těhotenství a hned za ním riziko možné nákazy pohlavní chorobou. Absence antikoncepce nebo selhání ochrany tady je a následky pak mohlo být (a bývají) pro oba tragické. Navíc by se sex z takovýchto důvodů mohl považovat za sexuální zneužití. To už je však otázka, jak a kdo ho bude posuzovat... 

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

Ne, 12/05/2019 - 19:17