Jste zde

Sobota, Květen 11, 2019

Celý den
 
 
Před 01
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
 
Láskyplná dobrotivost

Láskyplná dobrotivost

Láskyplná dobrotivost

Hlavní téma: "Umění tantrické masáže".
Volné pokračování článku "O doteku a masážích".

Hlavní myšlenkou tantrické rituální masáže prsou je poskytnout radost, uvolnění a případně i vzrušení. Dávající energii poskytuje a ne spotřebovává. Energetický kruh mezi dávajícím a přijímajícím by měl probíhat tak, aby veškerou energii dávání přijímala pouze masírovaná žena. Pokud se to daří, proud energie se vrací k dávajícímu přes jeho ruce a ten ji vnímá a prožívá na zcela jiné energetické a meditační úrovni. Přijímající žena může prožívat jakékoli pocity, včetně vzrušení, dávající partner energii prožívá výhradně na úrovni, které se v tantře a ájurvédě říká "láskyplná dobrotivost".

Pocity "láskyplné dobrotivosti" lze přirovnat k pocitům matky hladící své malé spící dítě. Jsou naprosto zbaveny jakékoli sexuální složky a jsou výhradně láskyplné.

Proto tuto masáž mohou poskytovat i lidé, kteří masírovanou ženu nemuseli nikdy předtím vidět, případně s ní mít předcházející kontakt. Vzhledem k tomu, že ze strany dávajícího chybí jakýkoli sexuální podtext jeho doteků, nenajde přijímající žena v jeho dotecích nic, co by v ní mohlo způsobovat obavy nebo pocity, že se jí například muž dotýká ze zištných důvodů. Opravdu to funguje a pokud je dávající schopen svůj dotek takto dávat, žena již po úvodním rituálu nevnímá že se jí dotýká cizí muž, ale vnímá pocity tepla a pomalu vstupuje do prožívání doteků, uvolnění a toku energie, která prostupuje jejím tělem a otevírá její srdce.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

Štítky: 
So, 11/05/2019 - 00:01
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lesbický sex - téma které zajímá ženy i muže

Lesbický sex - téma které zajímá ženy i muže

Lesbický sex - téma které zajímá ženy i muže

Hlavní téma "Lesbický sex".
Volné pokračování článků "Erotogenní zóny ženy" a "Sexuální vzrušení".

Lesbický sex je téma které zajímá nejen muže, ale především ženy, které vnímají, že je přitahují jiné ženy, tedy pro lesbičky. Možná vás překvapí, že zájem o to, jak se milují dvě ženy, mají i ženy heterosexuální. Důvodem je mimo jiné i to, že se říká, že lesbické ženy spolu prožívají mnohem více orgasmů, než heterosexuální ženy s muži. Nejen, že se to říká, ale ona je to dokonce pravda... Důvodem, proč tomu tak je je i to, že lesbické ženy v sexu nikam nespěchají a mnohem více se spolu "mazlí", než se vzájemně cíleně stimulují. Jejich milování se dá spíš přirovnat ke dlouhé milostné předehře, při které se vzájemně uspokojí. Protože žena ví, co se líbí jí, poskytne to i partnerce a naopak.

Je mnoho technik a způsobů stimulací, které lesbičky při svém milování používají. Většinu z nich by od nich mohli muži "odkoukat" a použít při milování s partnerkou. Problém je, že mužské představy o průběhu sexu jsou mnohdy jiné, než to, co by od milování očekávaly ženy. Vynalézavost při milování je základem úspěchu a také zabrání stereotypu, který je pro jakoukoli činnost největším nepřítelem. Milování nevyjímaje...

O lesbickém sexu je na webu několik článků které by mohly bát inspirace nejen pro lesbické ženy. Je mi jasné, že lesbické ženy si zcela jistě umí poradit samy a nepotřebují rady "zvenku". Ale i pro ně by některé techniky mohly být inspirací pro jejich milování. A co se mužů týká, ti by se, podle mého názoru, s technikami které ženy upřednostňují, měli seznámit skoro povinně. Pohled muže na to, co se ženě "musí" líbit je veden přes optiku muže. Ta je však silně ovlivněna pocity erekce, přes kterou většina mužů posuzuje kvalitu vzrušení ženy.

Téma pokračuje články "Lesbický sex" a dalšími...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

So, 11/05/2019 - 11:47