Jste zde

Pondělí, Květen 6, 2019

Celý den
 
 
Před 01
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Stimulace penisu - technika se "šťastným koncem"

Stimulace penisu - technika se "šťastným koncem"

Manuální stimulace penisu - se "šťastným koncem"

Hlavní téma: "Manuální stimulace penisu".
Volné pokračování článku "Masáže se "šťastným koncem" pro muže".
Následuje: "Masáže se "šťastným koncem" pro ženy"

Základních techniky manuální stimulace penisu, které se mohou hodit opravdu každému:

Masáž penisu není žádný závod s časem. Na úvod penis vezměte láskyplně do ruky a jemně ho natírejte masážním olejem. Přirozenou reakcí bude jeho ztopoření. Mimochodem - tato "přípravná fáze masáže je pro muž mimořádně vzrušující.

  • Jednou rukou stiskněte lingam u kořene a druhou rukou do dlaně tělo lingamu. Představte si pohyb při vyndávání korkové zátky z láhve. Napodobte tento pohyb a krouživými pohyby masírujte lingam směrem zespoda nahoru. Pohyb veďte pomalu a jemně. Až se dostanete k samému vrcholu žaludu, roztáhněte dlaň a hlaďte velmi pomalu a jemně špičku žaludu, kde je ústí močové trubice. Plochou dlaně "roztírejte" olejíček po celé ploše žaludu. Nikdy se nevracejte shora dolů, zpět ke kořeni penisu. Každé další opakování vždy začínejte novým stiskem ruky zespodu od kořene penisu.
  • Zaměřte se na pohyby ruky po spirále.
  • Nebojte se při masáži vyzkoušet všechny možné způsoby sevření, všechny směry pohybu a intenzity tření a tlaku.
  • Žalud vložte do daně, prsty směřujte dolů k jeho kořeni. Jemně prsty klouzejte po ztopořeném penisu zespoda nahoru a zpět. Žalud nechejte zaklouzávat do dlaně. 
  • Spojte si prsty na pravé nebo levé ruce, ale oddělte palec. Vznikne písmeno L. Takhle připravenou ruku vsuňte pod varlata, která si prsty trochu přizvedněte. Palec ruky hladí kořen penisu zprava (u pravé ruky), zleva (u levé ruky), spojenými prsty můžete hladit oblast perinea, šourek a varlata. Je to výborná technika podpory vzrušení. Můžete i trochu "škrabkat".
  • Spojte techniku stimulace perinea, šourku a vrlat s pohybem druhé ruky po penisu po spirálové dráze.
  • Techniku opakujte...

Hlavní fáze masáže penisu trvá asi tak 30 minut.

Celý soubor technik masáže lingamu se opakuje několikrát. Je běžné, že opakování techniky se cíleně provede nejméně třikrát nebo čtyřikrát, pak se teprve volí jiná technika stimulace. Až je muž opravdu silně vzrušen, použijte takovou techniku, která se v průběhu masáže nejvíce osvědčila pro navyšování jeho vzrušení. Pro závěrečnou stimulaci použijte nejintenzivnější techniku. Stimulaci provádějte vyšší rychlostí, než jste používali v průběhu masáže. Je více než pravděpodobné, že muže dovedete k vyvrcholení.

Technika oddalování vyvrcholení

Jakmile muž podstatně zrychlí dech a jeho šourek se začne přitahovat k tělu - je dost pravděpodobné, že se muž blíží k vyvrcholení. Tehdy je potřeba masáž zastavit a nepokračovat v jakékoli formě dráždění. Řekněte muži, ať zhluboka dýchá a snaží se silné vzrušení a ejakulaci oddálit. Je to okamžik těsně před vrcholem vzrušení, kdy po jeho překročení už pak ejakulaci nejde vědomím ovládat a samovolně proběhne. Po chvíli klidu, kdy muž bude zhluboka dýchat a odvede svoji pozornost od podnětů masáže, dojde ke zklidnění a částečnému snížení vzrušení.

Touto technikou se dá naučit oddálení vyvrcholení a muž se naučí lépe kontrolovat svoji ejakulaci. S těmito zkušenostmi může získat lepší kontrolu nad svým vyvrcholením i během soulože. Je pozor - nedá se to dělat dlouho. Hrozí nebezpečí, že již vzrušení dále neovládne a vyvrcholí, nebo naopak vzrušení opadne natolik, že se je pak již nepodaří obnovit a masáž zůstane bez ejakulace. U tantrické masáže však není vždy nutné, aby byla zakončena orgasmem. Je nutné si tuto techniku vyzkoušet a naučit se ji zvládat.

Masáž anální oblasti a prostaty

Samostatnou technikou, kterou může dávající připojit k masáži lingamu je technika masáže anální oblasti a následně technika masáže prostaty. Vzhledem k tomu, že na tuto masáž je nutná samostatná příprava a její technika je spíše pro pokročilejší, zabývám se jí v samostatné části věnované masáži prostaty

Fáze vyvrcholení

Penis muže by se měla partnerka snažit dráždit tak, aby muž vyvrcholil až na konci zhruba půl hodinové až hodinové masáže. Když se techniky učíte, vyvrcholení bude vhodnější "naplánovat" raději dříve. Opakováním masáže penisu získáte rutinu, přestanete se "bát" a čas budete sledovat stále méně a méně. Možná si to ani neuvědomíte a masáž přirozeně protáhnete. Často si muž o vyvrcholení řekne sám...

Fáze zklidnění a odpočinku

Fáze& zklidnění trvá asi tak 10 minut.

 

Na kapitole se ještě bude dále pracovat a bude doplněna i kreslenými obrázky s technikami masáže....

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

Po, 06/05/2019 - 10:57
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Manuální stimulace penisu - pomáhá s potížemi

Manuální stimulace penisu - pomáhá s potížemi

Manuální stimulace penisu - pomáhá se sexuálními potížemi

Hlavní téma: "Manuální stimulace penisu".
Volné pokračování článku "Masáže muže se "šťastným koncem"".

Manuální stimulace penisu patří mez techniky sexu bez penetrace penisem. Jsou to tedy běžné techniky, které se běžně využívají v partnerském sexu k navození vzrušení i uvolnění sexuálního napětí. Není to tedy nic, co by nedokázal zvládnout každý, kdo má snahu tomu druhému poskytnout nejen vzrušení, sexuální uvolnění, ale také kousek sama sebe v podobě něžnosti, láskyplného doteku i lásky.

Právě ono láskyplné dávání dokáže divy. Jde ovšem o to, že k takovémuto přístupu člověka k člověku, ženy k muži (nebo muže k muži) musí být dostatek ochoty, něhy, i lásky. Bez toho to sice bude také vzrušující, ale už to nebude ono...

Mnoho mužů má se sexem problémy a dotek dokáže léčit... Takovéto doteky muži potřebují a vlastně se bez nich ani mnohdy už ani neobejdou. Tehdy je potřeba na straně toho, kdo doteky poskytuje ještě dalších, neméně důležitých lidských vlastností a těmi jsou vstřícnost, ochota pomáhat nebo pochopení pro problémy toho druhého. Někdy je potřeba i velká trpělivost...

S pochopením a ochotou pomáhat se dají překonat i sexuální poruchy, problémy s  nedokonalou erekcí, problémy s ejakulací ať už předčasnou nebo retardovanou, ale také problémy se sexuálním životem po nemoci nebo úrazu. Řada mužů však nemá ani tak problém s předčasnou ejakulací, jako spíš s tím, že souloží nedokáží ženu uspokojit. Jedná se spíše o krátkou soulož - coitus brevis. Ve výsledku to však vychází nastejno - délka stimulace ženy pohlavním spojením je příliš krátká na to, aby mohlo dojít k tak silnému vzrušení, že žena prožije orgasmus.

"Retardovaná ejakulace" je opačný problém než "předčasná ejakulace". Zatímco problémem předčasné ejakulace se trápí opravdu mnoho, především mladých mužů, o problému retardované ejakulace se toho zas tak moc neví. Tahle odchylka znamená, že trvá velmi dlouho, než muž konečně dospěje k orgasmu.

Manuální stimulace penisu sice není "tantrická masáž lingamu" a většinou netrvá hodinu a více, dokáže však řešit naprosto stejné problémy muže. Důležité je to, že muži poskytne čas a odvahu překonat jeho sexuální potíže a naučí ho s nimi žít a žena při ní pochopí, co muž potřebuje aby své problémy mohl překonat. Vzhledem k tomu, že techniky masáže penisu zaměřené na řešení sexuálních problémů muže jsou prakticky stejné nebo velmi podobné jako ty "tantrické", odkazuji na články věnované tantrické masáži lingamu. Nepohlížejte na ně jako na něco, co je jiné nebo "tantrické"... Tantra je jiná především tím, že jde více do hloubky než běžný sex. Láskyplná masáž penisu je tedy naprosto srovnatelná s láskyplnou masáží lingamu...

 

Články s podobnou tematikou

Po, 06/05/2019 - 19:33