Jste zde

Sobota, Leden 12, 2019

Celý den
 
 
Před 01
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
 
 
 
Masáže při skupinovém sexu - pro "pokročilé"

Masáže při skupinovém sexu - pro "pokročilé"

Masáže při skupinovém sexu - pro "pokročilé"

Hlavní téma: "Skupinový sex".
Pokračování tématu "Masáže při skupinovém sexu".

Články "Masáže při skupinovém sexu - pro "začátečníky"" a tento článek - "Masáže při skupinovém sexu - pro "pokročilé"" se zabývají tím, co si pod pojmem "masáž" ve skupinovém sexu můžeme představit a jak takové masáže mohou vypadat. Pokud se řekne "pro pokročilé", pak je pravděpodobné, že účastníci trojice nebo čtveřice už s masážemi mají zkušenosti a už ví, jak vzájemně všichni reagují na situace, kdy jsou bez oblečení a při masáži se přijímajícího dotýkají i na intimních místech. Je pravděpodobné, že masáže už jsou jedním z "bodů programu" jejich setkání... Protože toto téma není tak jednoznačné, jak by se mohlo předpokládat, začnu tím, co vlastně znamená být "pokročilý" u skupinových masáží. Rozhodně to neznamená, že už můžete dělat cokoli vás napadne. Právě naopak.

Být "pokročilý" znamená být dál i v celkovém chápání toho co děláte a mít i mnohem větší odpovědnost za to, co děláte...

Každé setkání je jiné a každá masáž je všemi vnímána pokaždé jinak. Nemůžete si představovat, že když minule bylo vše bez problémů a masáže se líbily, můžete se při těch dalších věnovat větší pozornost erotice než masáži. Právě naopak, musíte se chovat stále tak, aby každá masáž byla jedinečná a udržovala mezi partnery ono "kouzlo" výjimečnosti a byla vždy o kousek lepší než ta minulá.

Na tom, kdo bude masírovaný a kdo bude masírovat že domluvte předem. Nikdy však agresivně netrvejte na tom, že dnes masáž chcete zrovna vy!!! Pokaždé vycházejte z celkové nálady mezi vámi a vždy se zamyslete nad tím, zda by si masáž nezasloužila(y) především žena(y).

Zkušení maséři a masérky také ví, jak jsou na tom fyzicky i psychicky a poznají, zda budou schopni při masáži opravdu "dávat" nebo spíš budou "do počtu"... Není ostuda si přiznat, že jste unaveni a že by vám odpočinek na stole dal víc než role masírujícího. Unavený masér nebo masérka nejsou přínosem ani pro přijímacího, ale ani pro ostatní. Pokud jste skupina, která si umí vzájemně vycházet vstříc, pak se nebojte přiznat, že dnes to prostě nezvládáte.

V článku "Masáže při skupinovém sexu - kolik rukou "snesete"?" jsme se zabývali tím, kolik rukou je pro masáž ještě tak akorát a kolik už může být příliš. Také už víme, že ženy se vzájemným dotekem problém nemívají, zatímco muži spíš ano. Z toho je potřeba vycházet a masáže "pro pokročilé" upravit tak, aby tyto předvídatelné problémy vůbec nenastaly.

Asi se nyní divíte, co to píšu, vždyť to skoro vypadá jako bych popisoval masáže v "klasickém" provedení a ne masáže při skupinovém sexu... Ono je to vlastně úplně jedno. Pokud máte masírovat a jste fyzicky nebo psychicky unaveni, je masáž natolik náročnou fyzickou činností, že pokud ji provedete, bude vás stát hodně sil a v konečném výsledku ji při únavě nedokážete podat tak, jak byste ji provedli, když budete fit...

Pokud se tedy bavíme o "pokročilých masážích", bavíme se o masážích, které by už měly být na takové úrovni, že po jejím absolvování zůstanete na stole ležet s pocitem blaha a doteku "kosmické energie"... Dělám si legraci, ale měli byste vnímat, že to, co jste prožili nebyla jen masáž, ale velký dar od vašich přátel.

Některé techniky pro "pokročilé"

Abych nezklamal ty, kteří od tohoto článku čekali hlavně popis situací nad kterými se jim "odkrví mozek", dovolím si nastínit několik technik, které si "pokročilí" mohou dovolit ne proto, že by to bylo více erotické, ale proto, že jsou spojeny s jinou úrovní přijímání i dávání podnětů vzrušení.

Protože nejde "jen" o erotiku a vzrušení, ale jednotlivé kombinace doteků a podnětů vychází z tantrického přístupu ke vzrušení, budu je popisovat v samostatných článcích. Jejich využití totiž není vázáno pouze na masáže, ale dají se využít i při společných meditacích nebo tantrických cvičeních ve skupině.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)(L)

So, 12/01/2019 - 01:56
 
 
Masáže při skupinovém sexu - pro "začátečníky"

Masáže při skupinovém sexu - pro "začátečníky"

Masáže při skupinovém sexu - pro "začátečníky"

Hlavní téma: "Skupinový sex".
Pokračování tématu "Masáže při skupinovém sexu".

Masáže jsou příjemné, dokáží uvolnit nejen fyzické, ale také psychické napětí. Pokud masáže zařadíte do aktivit, kterým se říká "skupinový sex", neuděláte chybu. Možná si zastánci nekompromisního skupinového sexu právě říkají, že masáže jsou pro ně zdržením na cestě za těmi opravdovými prožitky - mají pravdu. Pro zastánce hrubého sexu v jakékoli podobě masáže logicky zdržením jsou... Při skupinovém sexu mezi lidmi, kteří se skoro neznají, absence masáže nejspíš nikomu moc vadit nebude...

Pokud se však jedná o lidi, kteří při skupinovém sexu ve variantě trojice nebo čtveřice nehledají jenom vzrušení, pak jakákoli masáž nikdy a za žádných okolností zdržením nebude. Právě naopak - je to relativně ta nejněžnější a nejcudnější forma společného hledání vzrušení pro více partnerů.

Masáž je přirozeným vyjádřením touhy poskytnout tomu druhému příjemné pocity a uvolnění. Pro mnoho lidí, kteří hledají způsob naplnění svých erotických představ o intimním setkání více lidí, je to nejsnadnější cesta pro získání představy například o tom, jaké to je dotýkat se další ženy společně s manželkou nebo přítelkyní. Opačně to pro muže může být naplněním jeho snů o tom, jak se ho dotýkají dvě ženy ...

Nemá smysl tyto představy detailně rozvádět. Každý si sám umí představit to, že při masáži může uplatnit mnohé z toho, co si živě představuje ve své fantazii. Platí to stejně pro muže jako pro ženy. Masáž ve třech nebo ve čtyřech však má celkem zásadní výhodu. - neděláte nic tak zásadně nepartnerského, že by bylo nutné se za to později stydět nebo mít výčitky. Masáž může být provedena jako jemná, například olejová masáž a postupně může být více a více intimní. V průběhu masáže můžete pozorovat reakce partnera nebo partnerky a můžete se podle nich dále řídit. Určitě poznáte, že se partnerce nebo partnerovi na Vašich masážních technikách něco nelíbí a snadno se můžete začít včas "krotit". Podobně žena, partnerka vycítí, když si muži, kteří ji masírují, přestanou rozumět...

Na skupinovém sexu je největším nebezpečím žárlivost nebo pozdější výčitky a vyjádření nespokojenosti s tím, jak takové setkání probíhalo. Masáž má tu výhodu, že pokud se začne projevovat žárlivost nebo se masáž přestane líbit, je možné to okamžitě napravit. To při jiných intimních technikách při skupinovém sexu tak snadno napravit nejde. Pokud muž souloží s druhou ženou před partnerkou nebo jí provádí orální sex, jen těžko to "vyžehlí" hlazení kotníků, aby si vylepšil svůj "morální profil". Proto je masáž tou nejsnadnější a nejbezpečnější cestou pro získání praktické zkušenosti o tom, jak partner nebo partnerka reagují na doteky na těle jiného muže nebo jiné ženy. Opravdu Vás samotné může překvapit, kolik Vám toho taková společná masáž může říct o Vašich fyzických i citových reakcích na takovou zkušenost.

Maséři mohou být lehce oděni, ale také nemusí...

Pokud hledáte cestu jak své známé nebo přátele zapojit do Vašich erotických hrátek, pak společná masáž může být tou nejsnadnější společnou technikou. Brzy zjistíte, zda se před Vámi dokáží svléknout a ulehnout na masážní stůl. Neméně obtížné však může být i pro Vás svléknout se před nimi... Každý z nás má mnoho zábran a komplexů, které v takovýchto chvílích musí překonat.

Pokud jste se dohodli na "klasické" masáži, zůstaňte jako maséři raději lehce oblečeni. Pokud jste se však dohodli na lehce erotické masáži, svlékněte se všichni. Budete se cítit všichni rovnocenní a pomůže Vám to překonat počáteční rozpaky.

Neméně složité je pro lidi zvládnout reakce na doteky při masáži a na reakce vlastního těla na intimitu celé situace. Muži najednou mnohdy neví, zda je dobré, když zjistí, že pomalu, ale jistě, se začíná projevovat jejich vzrušení a dostaví se erekce. Najednou si nemusí být jisti, zda je to dobře nebo špatně!!! Překvapivě si v těchto okamžicích vůbec nejsou jisti tím, co si myslí partnerka, když vidí, že po doteku druhé ženy se erekce viditelně vylepšila...

Podobné problémy však mají i muži kteří masírují ženu na masážním stole. Jak na erekci asi reaguje druhý muž a navíc třeba manžel masírované ženy...? Je to vůbec správné, aby se na sebe muži dívali a zjistili, že oba jsou vzrušení? Co si třeba myslí druhá žena při masáži ve čtveřici? To je jen několik málo otázek, které se logicky dostaví v okamžiku, když taková masáž začne být vzrušující... Pak je tady celá řada dalších otázek, které se s pokračující masáží logicky vynoří. Například otázka, zda je správné a vhodné masírovat pohlavní orgány a jak na takovou stimulaci reagovat?

Tady své úvahy přeruším a připomenu, že pokud se partneři ve trojici nebo čtveřici dohodli, že si vyzkouší erotickou masáž, musí počítat nejen s tím, že masírovány budou i pohlavní orgány, ale také s tím, že takováto masáž bude provázena přirozenými reakcemi na vzrušení. Pokud jste se dohodli na "klasické masáži", pak by masáž pohlavních orgánů měla být tabu. Pokud se však jedná o intimní masáž, někdo s tím prostě musí začít...

A právě v těchto chvílích začnou projevovat ony reakce, které by všichni měli mít na zřeteli. Pokud někdo ze zúčastněných zjistí, že nezvládne vidět jak se partner nebo partnerka dotýkají toho dalšího partnera, měl by to včas dát najevo. Protrpět masáž a pak se pohoršovat nad tím, jak byla vedena, není fér. Když se Vám něco nelíbí, dejte to vědět hned nebo "mlčte navěky". Podobně to může být s přijímáním masáže a tedy i o dotecích, které by mohly vést ke vzrušení. Je lépe naznačit, že tohle nechcete, než se po masáži tvářit jako bůh pomsty ...

Uvědomte si, že se jednalo o obyčejnou, případně lehce erotickou masáž. Není to tak trochu výhoda znát reakce partnera nebo partnerky nebo partnerů na lehkou erotiku, na kterou se dá celkem snadno s úsměvem zapomenout? Myslíte, že po souloži by byly negativní reakce podobné reakcím nepřijaté masáže? Zdaleka ne. Takováto nepovedená masáž se dá snadno přejít a všichni se po ní celkem s úsměvem můžete shodnout na tom, že skupinové aktivity prostě pro Vás nejspíš nebudou to pravé. Po souloži už to neukecáte...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)(L)

So, 12/01/2019 - 02:19