-A A +A

Jste zde

Pátek, Duben 13, 2018

Celý den
 
 
Před 01
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Stimulace vulvy prsty - společná masturbace

Stimulace vulvy prsty - společná masturbace

Společná masturbace hodně napoví

Volné pokračování článku "Stimulace vulvy prsty - "prstění"".

Nikdo nezná své tělo lépe, než žena sama. Muž při sexu vlastně jen odhaduje, co by se ženě mohlo líbit. Pokud mu žena neporadí, jaká stimulace jejího těla jí přináší největší radost, je odkázaná na to, co jí muž dokáže poskytnout. Rozumná žena dá muži prostor pro vlastní aktivitu, ale když zjistí, že by bylo potřeba ho trochu navést, měla by to bez jakéhokoli studu udělat.

Co se týká stimulace klitorisu, pak je pro muže velmi cenné, když svou ženu uvidí, jak si sama provádí jeho stimulaci od nulového vzrušení až po vyvrcholení. Nenásilnou podobou takové "školy sexu" je společná masturbace. Při ní je možné odpozorovat, co si žena podvědomě sama dělá pro navození vzrušení a prožití orgasmu. Také její chování před vyvrcholením a okamžiky prožívání orgasmu mu mohou poskytnout představu o tom, jak postupovat, aby tento vrcholný okamžik sexuálního vzrušení žena prožila uvolněně a naplno.

Společná masturbace není žádná exhibice. Není nutné se předhánět v extra složitých stimulacích. Naopak, měla by probíhat naprosto přirozeně, protože jedině tak žena může partnerovi ukázat, co by mohl dělat. Také se nesnažte kombinovat stimulaci rukou se stimulací sexuální pomůckou. Základem by měla být stimulace pomocí prstů, sexuální pomůcky si nechte na jindy...

Při masturbaci rukou by se žena měla snažit používat především takové techniky, které jí jsou nejvíc příjemné a vedou k vyvrcholení. Na co nesmí zapomínat, je milostná předehra, která je potřeba i při autoerotice. Když ji vynechá, může muž získat dojem, že o žádnou milostnou předehru žena vlastně ani nestojí a že chce hned "jít na TO"... Byla by velká chyba, kdyby žena muži neukázala, že touží i po něžnostech, hlazení, laskání... Když to muž uvidí, pochopí, že by to měl dělat taky...

Každá žena má vlastní "styl" masturbace. To je správné a je to přesně to, co muž potřebuje vidět. Možná ho překvapí, že při narůstajícím vzrušení žena zvolí i delší doteky nebo tlaky bez pohybu, kdy bude prožívat jemné vlnky vzrušení. Masturbace nemusí být po celou dobu nijak akční. Naopak - mnoho žen si umí nastupující a probíhající vzrušení vychutnávat v klidu. Má své oblíbené doteky nebo tlaky na konkrétním místě, u kterých ví, že jsou nejlepší...

Nejlépe to uvidíte při stimulaci klitorisu, kdy většina žen preferuje jemné a pomalé pohyby prstu, nebo jeho přiložení na jedno místo kde zastaví a zatlačí... Přesně to jsou ta místa a ty techniky, které ženu nejvíce vzrušují. Když najde to správné místo, stimulaci na něm pak dělá tak dlouho, dokud se cítí dobře. Někdy i v úplném klidu, bez pohybu, může prožívat vysoké vzrušení.

Pokud použijete vibrátor, pravděpodobně zjistíte, že žena vibrátor k citlivým místům jen přikládá. Nijak zvlášť s ním nepohybuje. Někdy jen změní jeho polohu, lehce ho přesune a opět zůstává na místě. Někdy pohyb vibrátoru nebo prstu na klitorisu nebo kolem něj pomáhá zvyšovat vzrušení, ale také ho může zbrzdit nebo může snížit jeho intenzitu. Masturbace je individuální, každá žena má svou zaručenou "sestavu doteků", většinou však opakuje podobné techniky a stimulace tak dlouho, až nastoupí vyvrcholení a uvolnění. Masturbující žena může mnohem méně "akční", než by muž předpokládal.

Společnou masturbací můžete získat velmi cenné zkušenosti, které budou prakticky použitelné i při milování.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

Pá, 13/04/2018 - 10:24
 
 
Vaginální orgasmus - jaké má při něm žena pocity?

Vaginální orgasmus - jaké má při něm žena pocity?

Vaginální orgasmus - jaké má při něm žena pocity?

Pokračování článku "Orgasmus vaginální" a článku "Vaginální orgasmus - jak ho žena prožívá?".

Vaginální orgasmus se dá nejsnadněji dosáhnout stimulací spojenou s hlazením, kroužením, tlakem a třením oblasti bodu G a jeho okolí. Účinnější a pro většinu žen příjemnější je stimulace širšího okolí, než jen tlak a masáž přímo na předpokládaném místě bodu G. Každá žena má tuto oblast jinak citlivou a také i jinak velkou. Příjemné pocity tak nemusí vždy prožívat jen na jediném místě, ale celkové vzrušení může vystupňovat stimulace oblasti jako celku. Je velmi těžké popsat pocity při orgasmu, je to stejně těžké jako popsat vůni květů.

Pokud se ženě podaří orgasmus vaginálního typu prožít, pak je to pro ni většinou pocit, který zasahuje celé tělo. Nejdříve se maximální vzrušení a následná orgasmická křeč prostoupí pánevní dno a vyplní celou vaginální oblast. Hluboký a silný prožitek orgasmu se pak nekontrolovaně šíří po celém těle. Žena zažívá pocity blaha, které se rozlévají do celého jejího těla a ona se jim plně oddává. Jedná se o hluboký emoční zážitek, který ženu silně zasáhne a navede jí většinou silné uvolnění na emoční úrovni. Mnohdy po tomto zážitku žena pláče, směje se a nebo se cítí otevřená, oddaná až zranitelná na velmi hluboké citové úrovni. Jedná se o velmi silný zážitek nejen pro ženu, ale také pro muže, který jej dokázal navodit. Po tomto prožitku by si žena měla chvíli odpočinou a nechat pocity doznít v láskyplném objetí muže.

Doporučuji také výchozí článek "Vaginální orgasmus - jak ho žena prožívá?".

 

Články s podobnou tematikou

Pá, 13/04/2018 - 11:48
 
Vaginální orgasmus a sexuální pomůcky

Vaginální orgasmus a sexuální pomůcky

Vaginální orgasmus a sexuální pomůcky

Pokračování článku "Vaginální orgasmus".

Nepochybuji, že pomocí sexuálních pomůcek je možné ženu dovést k vyvrcholení. K tomu jsou určené a speciálně navržené. Některé z nich jsou navíc uzpůsobené pro intenzivní stimulaci poševního vchodu, pochvy a hlavně bodu G. Mají tvar, který je stimulaci této oblasti přizpůsoben a i svými vibračními programy se zaměřuje na postupné zvyšování dráždění citlivých nervových zakončení v této části pochvy. Ze sexuologických výzkumů však vyplývá, že osm žen z deseti, které používají vibrátory uvádí, že je využívají především ke stimulaci klitorisu.

Pouze dvě ženy z deseti vibrátorem stimulují pochvu a bod G tak dlouho, až dosáhnou orgasmu. Přitom se však stimulaci klitorisu pomocí vibrátoru nebo prstů nijak nevyhýbají.

Očekává se, že vývoj sofistikovaných sexuálních pomůcek, zaměřených na stimulaci uvnitř pochvy, postupem času zvýší počet žen, které vaginálního orgasmu, díky nim, dosáhnou. Hlavní cíl milování však není v tom, aby žena dosáhla vaginálního orgasmu. To by milování degradovalo na technickou záležitost dosažení vyvrcholení. Milování je přece o něčem jiném... nebo by mělo být o něčem jiném...

Problém používání vyspělých, technicky dokonalých sexuálních pomůcek nakonec může prohloubit partnerské sexuální problémy s dosahováním orgasmu žen při klasickém sexu, tedy při souloži. Sexuální pomůcky mohou poskytovat a někdy již dnes i poskytují, mnohem dokonalejší a intenzivnější stimulaci klitorisu i vagíny, než může zajistit mužský penis... Touto problematikou se zabývá článek "Pozor na příliš časté používání vibrátoru", kde se dovíte více.

 

Články s podobnou tematikou

Pá, 13/04/2018 - 11:54
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Stimulace vulvy prsty - klitoris a bod G třemi prsty

Stimulace vulvy prsty - klitoris a bod G třemi prsty

Stimulace vulvy prsty - klitoris a bod G třemi prsty

Tato penetrační technika zahrnuje stimulaci klitorisu kroužením palce a stimulaci pochvy v oblasti bodu G třením dvěma prsty.

Volné pokračování článků "Milostná předehra", "Stimulace vulvy prsty - "prstění"".

Vložte ukazováček a prostředníček ("Boží prst") do pochvy tak, aby palec směřoval nahoru k Venušinu pahorku a lehce ho přiložte na klitoris. Velmi příjemné jsou lehounké kroužky palcem na klitorisu za současné stimulace oblasti bodu G prsty uvnitř vagíny.

Bod G hledejte v hloubce 3-5 cm od poševního vchodu na horní stěně pochvy jako menší hrbolek houbovité tkáně.

Oblast bodu G stimulujte kroužky, poklepáváním, třením prstů po horní stěně pochvy pomocí stimulace vulvy prsty - gestem "Pojď sem" nebo jejich kombinací. Protože v pochvě jsou vloženy dva prsty, dá se experimentovat.

Velmi silné podněty žena zažívá pokud budete prsty uvnitř vagíny posouvat v opačném směru proti sobě (jeden prst hladí dopředu a druhý naopak dozadu). Tato technika dokáže navodit nejen velmi příjemné pocity vzrušení, ale i velmi vzrušující!

Pokud taková stimulace trvá dostatečně dlouho a není jednotvárná, může vzrušení narůstat až do výše, kdy přejde do orgasmu klitoridálního, vaginálního nebo kombinovaného typu. Délka stimulace se počítá na minuty. Odpovídá délce předpokládané stimulace pochvy penisem při souloži. Běžná délka stimulace by měla být 5 až 10 minut a ani ta nemusí zaručit, že žena prožije vaginální orgasmus. U většiny žen však takto dlouhá stimulace, v kombinaci se stimulací klitorisu prstem nebo s jeho orální stimulací, končí klitoridálním orgasmem, někdy kombinovaným orgasmem.

 

Články s podobnou tematikou

(AK)(Z)(L)

Pá, 13/04/2018 - 18:16
 
 
 
 
 
 
 
 
Stimulace vulvy prsty - dvojhmat pochva a konečník

Stimulace vulvy prsty - dvojhmat pochva a konečník

Stimulace vulvy prsty - dvojhmat pochva a konečník

Volné pokračování článků "Milostná předehra", "Stimulace vulvy prsty - "prstění"" a "Stimulace vulvy prsty - techniky "prstění"".

Stimulace se provádí vleže, pravou rukou. Zaměřena je na jemné hlazení konečníku ženy prsty při současném vložení palce ruky do pochvy. Partner leží zprava ženy, žena má nohy doširoka rozevřené, pod koleny podložené pohankovými polštářky.

Palec prvé ruky vložte do pochvy, prsty na konečník. Stimulace se provádí ukazováčkem, prostředníčkem a prsteníčkem. Prostředníček stimuluje anální svěrač shora, ukazováček zleva a prsteníček zprava. Palec uvnitř pochvy je pouze zasunutý a polštářkem palce opřený o stěnu pochvy tak, aby vytvářel protitlak proti stimulaci prsty na análu. Pozor na to, aby nebyl tahem příliš namáhaný poševní vchod. Stimulace análu by měla být velmi jemná, spíš jen hlazením polštářky prstů. Prostředníček může na anál shora lehce tlačit, stimulovat ho pohybem prstu dopředu-dozadu, kroužením nebo jemným poklepáváním. Stimulace palcem uvnitř pochvy bude spíše sekundární vázaná na pohyb prstů na análu. Při stimulaci myslete pouze na hlazení análu.

Zvláštní pozornost věnujte oblasti hráze. Velmi jemně a nápaditě ji stimulujte hlazením, mírným tlakem, nebo třením dopředu - dozadu či kroužením. Masáž hráze přináší uvolnění pánevního dna a podporuje rozvedení vzrušení do celého pánevního dna. Pozdější vyvrcholení pak žena může vnímat až překvapivě jinak, lépe, uvolněněji, než je zvyklá.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

Pá, 13/04/2018 - 22:24