-A A +A

Jste zde

Pátek, Duben 13, 2018

Celý den
 
 
Před 01
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Stimulace vulvy prsty - společná masturbace

Stimulace vulvy prsty - společná masturbace

Společná masturbace hodně napoví

Volné pokračování článku "Stimulace vulvy prsty - "prstění"".

Nikdo nezná své tělo lépe, než žena sama. Muž při sexu vlastně jen odhaduje, co by se ženě mohlo líbit. Pokud mu žena neporadí, jaká stimulace jejího těla jí přináší největší radost, je odkázaná na to, co jí muž dokáže poskytnout. Rozumná žena dá muži prostor pro vlastní aktivitu, ale když zjistí, že by bylo potřeba ho trochu navést, měla by to bez jakéhokoli studu udělat.

Co se týká stimulace klitorisu, pak je pro muže velmi cenné, když svou ženu uvidí, jak si sama provádí jeho stimulaci od nulového vzrušení až po vyvrcholení. Nenásilnou podobou takové "školy sexu" je společná masturbace. Při ní je možné odpozorovat, co si žena podvědomě sama dělá pro navození vzrušení a prožití orgasmu. Také její chování před vyvrcholením a okamžiky prožívání orgasmu mu mohou poskytnout představu o tom, jak postupovat, aby tento vrcholný okamžik sexuálního vzrušení žena prožila uvolněně a naplno.

Společná masturbace není žádná exhibice. Není nutné se předhánět v extra složitých stimulacích. Naopak, měla by probíhat naprosto přirozeně, protože jedině tak žena může partnerovi ukázat, co by mohl dělat. Také se nesnažte kombinovat stimulaci rukou se stimulací sexuální pomůckou. Základem by měla být stimulace pomocí prstů, sexuální pomůcky si nechte na jindy...

Při masturbaci rukou by se žena měla snažit používat především takové techniky, které jí jsou nejvíc příjemné a vedou k vyvrcholení. Na co nesmí zapomínat, je milostná předehra, která je potřeba i při autoerotice. Když ji vynechá, může muž získat dojem, že o žádnou milostnou předehru žena vlastně ani nestojí a že chce hned "jít na TO"... Byla by velká chyba, kdyby žena muži neukázala, že touží i po něžnostech, hlazení, laskání... Když to muž uvidí, pochopí, že by to měl dělat taky...

Každá žena má vlastní "styl" masturbace. To je správné a je to přesně to, co muž potřebuje vidět. Možná ho překvapí, že při narůstajícím vzrušení žena zvolí i delší doteky nebo tlaky bez pohybu, kdy bude prožívat jemné vlnky vzrušení. Masturbace nemusí být po celou dobu nijak akční. Naopak - mnoho žen si umí nastupující a probíhající vzrušení vychutnávat v klidu. Má své oblíbené doteky nebo tlaky na konkrétním místě, u kterých ví, že jsou nejlepší...

Nejlépe to uvidíte při stimulaci klitorisu, kdy většina žen preferuje jemné a pomalé pohyby prstu, nebo jeho přiložení na jedno místo kde zastaví a zatlačí... Přesně to jsou ta místa a ty techniky, které ženu nejvíce vzrušují. Když najde to správné místo, stimulaci na něm pak dělá tak dlouho, dokud se cítí dobře. Někdy i v úplném klidu, bez pohybu, může prožívat vysoké vzrušení.

Pokud použijete vibrátor, pravděpodobně zjistíte, že žena vibrátor k citlivým místům jen přikládá. Nijak zvlášť s ním nepohybuje. Někdy jen změní jeho polohu, lehce ho přesune a opět zůstává na místě. Někdy pohyb vibrátoru nebo prstu na klitorisu nebo kolem něj pomáhá zvyšovat vzrušení, ale také ho může zbrzdit nebo může snížit jeho intenzitu. Masturbace je individuální, každá žena má svou zaručenou "sestavu doteků", většinou však opakuje podobné techniky a stimulace tak dlouho, až nastoupí vyvrcholení a uvolnění. Masturbující žena může mnohem méně "akční", než by muž předpokládal.

Společnou masturbací můžete získat velmi cenné zkušenosti, které budou prakticky použitelné i při milování.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

(AK)(Z)(L)

Pá, 13/04/2018 - 10:24
 
 
Vaginální orgasmus - jaké má při něm žena pocity?

Vaginální orgasmus - jaké má při něm žena pocity?

Vaginální orgasmus - jaké má při něm žena pocity?

Pokračování článku "Orgasmus vaginální" a článku "Vaginální orgasmus - jak ho žena prožívá?".

Vaginální orgasmus se dá nejsnadněji dosáhnout stimulací spojenou s hlazením, kroužením, tlakem a třením oblasti bodu G a jeho okolí. Účinnější a pro většinu žen příjemnější je stimulace širšího okolí, než jen tlak a masáž přímo na předpokládaném místě bodu G. Každá žena má tuto oblast jinak citlivou a také i jinak velkou. Příjemné pocity tak nemusí vždy prožívat jen na jediném místě, ale celkové vzrušení může vystupňovat stimulace oblasti jako celku. Je velmi těžké popsat pocity při orgasmu, je to stejně těžké jako popsat vůni květů.

Pokud se ženě podaří orgasmus vaginálního typu prožít, pak je to pro ni většinou pocit, který zasahuje celé tělo. Nejdříve se maximální vzrušení a následná orgasmická křeč prostoupí pánevní dno a vyplní celou vaginální oblast. Hluboký a silný prožitek orgasmu se pak nekontrolovaně šíří po celém těle. Žena zažívá pocity blaha, které se rozlévají do celého jejího těla a ona se jim plně oddává. Jedná se o hluboký emoční zážitek, který ženu silně zasáhne a navede jí většinou silné uvolnění na emoční úrovni. Mnohdy po tomto zážitku žena pláče, směje se a nebo se cítí otevřená, oddaná až zranitelná na velmi hluboké citové úrovni. Jedná se o velmi silný zážitek nejen pro ženu, ale také pro muže, který jej dokázal navodit. Po tomto prožitku by si žena měla chvíli odpočinou a nechat pocity doznít v láskyplném objetí muže.

Doporučuji také výchozí článek "Vaginální orgasmus - jak ho žena prožívá?".

 

Články s podobnou tematikou

Pá, 13/04/2018 - 11:48
 
Vaginální orgasmus a sexuální pomůcky

Vaginální orgasmus a sexuální pomůcky

Vaginální orgasmus a sexuální pomůcky

Pokračování článku "Vaginální orgasmus".

Nepochybuji, že pomocí sexuálních pomůcek je možné ženu dovést k vyvrcholení. K tomu jsou určené a speciálně navržené. Některé z nich jsou navíc uzpůsobené pro intenzivní stimulaci poševního vchodu, pochvy a hlavně bodu G. Mají tvar, který je stimulaci této oblasti přizpůsoben a i svými vibračními programy se zaměřuje na postupné zvyšování dráždění citlivých nervových zakončení v této části pochvy. Ze sexuologických výzkumů však vyplývá, že osm žen z deseti, které používají vibrátory uvádí, že je využívají především ke stimulaci klitorisu.

Pouze dvě ženy z deseti vibrátorem stimulují pochvu a bod G tak dlouho, až dosáhnou orgasmu. Přitom se však stimulaci klitorisu pomocí vibrátoru nebo prstů nijak nevyhýbají.

Očekává se, že vývoj sofistikovaných sexuálních pomůcek, zaměřených na stimulaci uvnitř pochvy, postupem času zvýší počet žen, které vaginálního orgasmu, díky nim, dosáhnou. Hlavní cíl milování však není v tom, aby žena dosáhla vaginálního orgasmu. To by milování degradovalo na technickou záležitost dosažení vyvrcholení. Milování je přece o něčem jiném... nebo by mělo být o něčem jiném...

Problém používání vyspělých, technicky dokonalých sexuálních pomůcek nakonec může prohloubit partnerské sexuální problémy s dosahováním orgasmu žen při klasickém sexu, tedy při souloži. Sexuální pomůcky mohou poskytovat a někdy již dnes i poskytují, mnohem dokonalejší a intenzivnější stimulaci klitorisu i vagíny, než může zajistit mužský penis... Touto problematikou se zabývá článek "Pozor na příliš časté používání vibrátoru", kde se dovíte více.

Více informací najdete v článku "Sexuální pomůcky pro stimulaci bodu G".

 

Články s podobnou tematikou

Pá, 13/04/2018 - 11:54
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Stimulace vulvy prsty - klitoris a bod G třemi prsty

Stimulace vulvy prsty - klitoris a bod G třemi prsty

Stimulace vulvy prsty - klitoris a bod G třemi prsty

Tato penetrační technika zahrnuje stimulaci klitorisu kroužením palce a stimulaci pochvy v oblasti bodu G třením dvěma prsty.

Volné pokračování článků "Milostná předehra", "Stimulace vulvy prsty - "prstění"".
Technika penetrační části "Tantrické masáže joni".

Vložte ukazováček a prostředníček ("Boží prst") do pochvy tak, aby palec směřoval nahoru k Venušinu pahorku a lehce ho přiložte na klitoris. Velmi příjemné jsou lehounké kroužky palcem na klitorisu za současné stimulace oblasti bodu G prsty uvnitř vagíny.

Bod G hledejte v hloubce 3-5 cm od poševního vchodu na horní stěně pochvy jako menší hrbolek houbovité tkáně.

Oblast bodu G stimulujte kroužky, poklepáváním, třením prstů po horní stěně pochvy pomocí stimulace vulvy prsty - gestem "Pojď sem" nebo jejich kombinací. Protože v pochvě jsou vloženy dva prsty, dá se experimentovat.

Velmi silné podněty žena zažívá pokud budete prsty uvnitř vagíny posouvat v opačném směru proti sobě (jeden prst hladí dopředu a druhý naopak dozadu). Tato technika dokáže navodit nejen velmi příjemné pocity vzrušení, ale i velmi vzrušující!

Pokud taková stimulace trvá dostatečně dlouho a není jednotvárná, může vzrušení narůstat až do výše, kdy přejde do orgasmu klitoridálního, vaginálního nebo kombinovaného typu. Délka stimulace se počítá na minuty. Odpovídá délce předpokládané stimulace pochvy penisem při souloži. Běžná délka stimulace by měla být 5 až 10 minut a ani ta nemusí zaručit, že žena prožije vaginální orgasmus. U většiny žen však takto dlouhá stimulace, v kombinaci se stimulací klitorisu prstem nebo s jeho orální stimulací, končí klitoridálním orgasmem, někdy kombinovaným orgasmem.

 

Články s podobnou tematikou

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

(AK)(Z)(L)

Pá, 13/04/2018 - 18:16
 
 
 
 
Skeneho žlázy

Skeneho žlázy

Skeneho žlázy

Volné pokračování článku "Pohlavní soustava ženy".


(Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Skeneho_žlázy)

Schéma ženské pohlavní soustavy

(Schéma ženské pohlavní soustavy)

Tyto žlázy byly pojmenovány po skotském gynekologovi Alexandru Skenem, který je roku 1880 jako první popsal pro západní medicínu. Skeneho žlázy (latinsky glandulae vestibulares minores) či periuretrální žlázy jsou součást zevních ženských pohlavních orgánů. Jsou umístěny v horní stěně pochvy (vaginy) poblíž spodního konce močové trubice; ústí buď do močové trubice, nebo do vulvy poblíž otvoru močové trubice.

Oblast Skeneho žláz (ve vagině) je také známa jako Bod G nebo Grafenbergův bod.

Nově je jako bod U označováno místo okolo močové trubice a částečně Skeneho žláz. Některé ženy popisují, že dráždění tohoto místa (podobně jako bodu G) přináší příjemné pocity až orgasmus.

Skeneho žlázy jsou pokládány za příčinu ženské ejakulace. V roce 2002 pro tento jev nabíd vysvětlení Emanuele Jannini z italské univerzity L’Aquila. Skeneho žlázy mají vysoce variabilní anatomii a u každé ženy jsou jinak velké. Právě tato rozdílná velikost by mohla být vysvětlením, proč se u některých žen ženská ejakulace vyskytuje a u jiných nikoliv.

Skeneho žlázy jsou homologické s předstojnou žlázou (prostatou) u mužů (tj. mají strukturu vyvinutou ze stejné zárodečné tkáně). Mléčná tekutina, která se objevuje během ženské ejakulace, má údajně obdobné složení jako tekutina, která se u mužů tvoří v předstojné žláze (prostata). Někteří vědci proto opouštějí název Skeneho žlázy a hovoří o nich jako o ženské prostatě.

(Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Skeneho_žlázy)

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

Pá, 13/04/2018 - 20:42
 
 
 
 
Stimulace vulvy prsty - dvojhmat pochva a konečník

Stimulace vulvy prsty - dvojhmat pochva a konečník

Stimulace vulvy prsty - dvojhmat pochva a konečník

Volné pokračování článků "Milostná předehra", "Stimulace vulvy prsty - "prstění"" a "Stimulace vulvy prsty - techniky "prstění"".
Technika penetrační části "Tantrické masáže joni".


Stimulace se provádí vleže, pravou rukou. Je zaměřenana jemné hlazení konečníku ženy prsty při současném vložení palce ruky do pochvy. Partner leží zprava ženy, žena má nohy doširoka rozevřené, pod koleny podložené pohankovými polštářky.

Palec prvé ruky vložte do pochvy, prsty na konečník. Stimulace se provádí ukazováčkem, prostředníčkem a prsteníčkem. Prostředníček stimuluje anální svěrač shora, ukazováček zleva a prsteníček zprava. Palec uvnitř pochvy je pouze zasunutý a polštářkem palce opřený o stěnu pochvy tak, aby vytvářel protitlak proti stimulaci prsty na análu. Pozor na to, aby nebyl tahem příliš namáhaný poševní vchod. Stimulace análu by měla být velmi jemná, spíš jen hlazením polštářky prstů. Prostředníček může na anál shora lehce tlačit, stimulovat ho pohybem prstu dopředu-dozadu, kroužením nebo jemným poklepáváním. Stimulace palcem uvnitř pochvy bude spíše sekundární vázaná na pohyb prstů na análu. Při stimulaci myslete pouze na hlazení análu.

Zvláštní pozornost věnujte oblasti hráze. Velmi jemně a nápaditě ji stimulujte hlazením, mírným tlakem, nebo třením dopředu - dozadu či kroužením. Masáž hráze přináší uvolnění pánevního dna a podporuje rozvedení vzrušení do celého pánevního dna. Pozdější vyvrcholení pak žena může vnímat až překvapivě jinak, lépe, uvolněněji, než je zvyklá.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

Pá, 13/04/2018 - 22:24
 
 
Stimulace vulvy prsty - kroužení prstem v pochvě

Stimulace vulvy prsty - kroužení prstem v pochvě

Stimulace vulvy prsty - kroužení prstem v pochvě

Technika penetrační stimulace pochvy pomocí prstů.

Volné pokračování článků "Milostná předehra", "Stimulace vulvy prsty - "prstění"" a "Stimulace vulvy prsty - techniky "prstění"".
Technika penetrační části "Tantrické masáže joni".


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví!


Než začnete k technikou kroužení prstem v pochvě experimentovat, seznamte se s článkem "Stimulace vulvy prsty - vkládání prstů do pochvy", ve kterém se dovíte, jak do pochvy ženy prsty vložit tak, aby jí to bylo příjemné. Teprve potom můžete techniku kroužení prstem v pochvě provádět tak, aby podporovala její vzrušení a vyvolávala očekávané pocity a prožitky.

Do pochvy vložte nejdříve jeden prst. Jednak je to snadnější, ale také vám to dovolí zjistit, jak pochva uvnitř vypadá, jak je žena vzrušená a tedy přirozeně lubrikovaná a zda je vložení prstu ženě příjemné. Ideální je začít pomocí prostředníčku ("Boží prst"). Po vložení prstu jím uvnitř pochvy začněte velmi pomalu, ohleduplně a opatrně kroužit. S kroužky začněte hned za poševním vchodem a rukou při něm otáčejte tak, aby prst stěnu pochvy hladil svým polštářkem. Prstem otáčejte tak, aby stěnu stimuloval pouze polštářek prstu. To znamená, že kroužení prstu v pochvě nebude po její stěně prováděno kolem dokola, ale jednou ve směru pohybu hodinových ručiček, pak směr kroužení obrátíte a vrátíte se zpět proti směru hodinových ručiček. Při správném otáčení ruky v zápěstí tak dodržíte zásadu, že stimulujete pouze polštářkem prstu. Vyvarujte se kroužením po stěně pochvy nehtem - ženu by nehet mohl poranit. Nespěchejte, myslete na to co děláte a všímejte si toho, jak na vaši techniku žena reaguje.

Ideální je začít na horní stěně pochvy, ještě před oblastí bodu G. Na chvilku v tomto místě pohyb prstu zastavte, lehce zatlačte a pak teprve proveďte kroužek tam a zpět. Jakmile se znovu dostanete nahoru do výchozích místa, zastavte pohyb prstu a opět lehce zatlačte. Prstem tedy v kroužcích pohybuje kývavým pohybem tam a zpět. Stěnu pochvy pak vnitřně stimulujete třením a v oblasti bodu G navíc i lehkým tlakem.

Každý další kroužek provádějte o něco hlouběji.

Každým dalším kroužkem se tedy posunujete od poševního vchodu hlouběji a proto za nějakou chvíli prstem začnete stimulovat i oblast bodu G. Technika začíná a končí mírným tlakem právě na tomto nejcitlivějším místě uvnitř pochvy každé ženy.

Bod G - Grafenbergův bod je ve skutečnosti zformované množství nervové tkáně. Pokud vložíte do pochvy dva prsty polštářky nahoru, (pozor na nehty). V hloubce 3-5 cm od poševního vchodu bude na horní stěně pochvy vnímat menší hrbolek houbovité tkáně. Při vzrušení manuální stimulací se stěna pochvy více prokrví a oblast bodu G se zvětší, stane se citlivější, vnímavější pro další stimulaci a bude více zřetelná pro rozlišení od okolní tkáně poševní stěny.

Kroužky prstem provádějte pomalu a prst po každém kývnutí tam a zpět zasouvejte do stále větší a větší hloubky. Posun prstu pro další kroužek měl být jen po 3 až 5 milimetrech. Čím bude změna hloubky rotace prstu menší, tím déle můžete techniku provádět a tím bude také více účinnější.

Žena však musí být dostatečně přirozeně nebo dodatečně lubrikovaná. Pokud tomu tak nebude, bude jí technika nepříjemná nebo ji dokonce může i bolet! Pokud přirozená lubrikace nestačí, použijte lubrikant!

Pro otáčení prstem tam a zpět používejte pomalý a stabilní rytmus. Podobně po stejnou dobu v oblasti bodu G používejte stejný, mírný tlak na stěnu pochvy. Doba tlaku může být klidně až 5 sekund. Žena potřebuje čas na to, aby mohla pocity, které jí technika přináší, naplno prožít! Prostě nikam nespěchejte! V otáčení prstem pokračujte tak dlouho, dokud prst nezasunete do maximální hloubky. Hloubka zasunutí však není to nejdůležitější. Bod G je v hloubce 3-5 cmod poševního vchodu, na horní stěně pochvy.

Největší význam techniky je v tom, že při rotaci prstů jejich polštářkem hladíte stěnu pochvy a stimulujete ji třením a v horní části její stěny (oblast bodu G) pak navíc i mírným tlakem.

Začínáte hned za poševním vchodem, tedy před bodem G a končíte v hloubce okolo 7 cm, tedy bezpečně až za bodem G. Jeho oblast tak technikou bude 100% stimulována!!! Pokud ho nebudete pod prsty vnímat, neznamená to, že on nevnímá stimulaci od vašich prstů!

Techniku můžete několikrát opakovat. Celá technika se může provádět jen jedním prstem. Pokud při "druhém kole" nebo "dalším kole" přidáte k prostředníčku i prsteníček nebo ukazováček (podle toho,se kterým prstem se vám technika bude snadněji provádět), bude technika intenzivnější, ale bude se vám obtížněji provádět. Můžete pak měnit přítlak polštářků prstů na stěny pochvy. I ve variantě dvou prstů (ne více!) jimi v kruzích pohybujte po směru hodinových ručiček a proti směru hodinových ručiček. Vzrušení bude přispívat k lepší přirozené lubrikaci a ke zvětšení bodu G a tedy i k jeho snadnější další stimulaci.

Znovu opakuji, že základem je dostatečná lubrikace a přesné provádění techniky. Nehty se stěny pochvy při rotaci prstů nesmíte dotýkat!!!

Jako další techniku můžete použít "Stimulace vulvy prsty - "šroubování prstů" do pochvy". Tato technika je intenzivnější, ale žena už je na ni díky technice "stimulace vulvy prsty - kroužení prstem v pochvě", připravena.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

(AK)(Z)(L)

Pá, 13/04/2018 - 23:47