-A A +A

Jste zde

Středa, Duben 11, 2018

Celý den
 
 
Před 01
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Stimulace vulvy prsty - vkládání prstů do pochvy

Stimulace vulvy prsty - vkládání prstů do pochvy

Stimulace vulvy prsty - vkládání prstů do pochvy

Technika penetrační stimulace pochvy pomocí prstů.

Volné pokračování článků "Milostná předehra", "Stimulace vulvy prsty - "prstění"".
Technika penetrační části "Tantrické masáže joni".


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví!


 

Jeden, dva nebo tři prsty?

Už jsem to někde psal. Ženy které se sexem už mají své zkušenosti říkají, že jeden je málo a tři už moc... Tak nejspíš ty dva... Ale vážně. Vkládání prstu do pochvy je svým způsobem náhradní technika, při které se místo penisu vkládá prst... Za základní se obecně považuje soulož. Jednak je to proto, že jinak než při souloži žena "prakticky" nemůže otěhotnět, ale hlavně proto, že soulož a sex je skoro považováno za jedno a to samé.

Každá žena stimulaci vulvy prsty zná z masturbace. Má tedy s manuální stimulací klitorisu a někdy i s penetrací pochvy vlastní zkušenosti. Často ženám stimulace vulvy pomocí prstů připadá méně intimní, než techniky orálního sexu cunnilingu. Prsty jsou ohebnější, pružnější, pohyblivější a také mohou stimulovat klitoris, pochvu i její citlivé oblasti mnohem přesněji, nápaditěji a dokonce současně!!! Prostě skoro lépe, než to muž zvládne penisem.

Otázkou tedy je "kolik prstů použít" a "které jsou nejšikovnější"?

Nejčastěji se při masturbaci i při technikách stimulace vulvy prsty - "prstění" používají prostředníček ("Boží prst"), prsteníček a palec. Někdy se místo prsteníčku používá také ukazováček, ale při tantrických meditacích se tento prst pro jakoukoli stimulaci nedoporučuje. Je to z důvodu, že je považovaný za prst kterým se vyjadřuje "negativní energie". Asi na tom něco bude - vyzkoušejte někomu zahrozit a hned vám bude jasné, který prst se vám sám od sebe "nabídne"...

Pokud s technikami stimulace vulvy pomocí prstů začínáte, nepřehánějte to" Nejdříve se naučte dobře používat jeden prst - prostředníček ("Boží prst"). Až si budete jisti, může experimentovat se dvěma a časem i se třemi prsty. Výsledek však určitě neodpovídá počtu "použitých" prstů ale tomu, co se s nimi naučíte dělat!!!

Technik vkládání prstů do pochvy je více. Každá technika bude mít své zastánce, ale určitě se najde někdo, komu nebude vyhovovat. Snažil jsem se je popsat a vy si určitě vyberete takovou, která pro vás bude nejpříjemnější.

Ať už použijete kteroukoli, vždy si pamatujte, že nejde o to, co se líbí vám nebo o to, co si myslíte, že by se mohlo líbit ženě. Jde jen a pouze o to CO SE LÍBÍ ŽENĚ!!! Zda se jí to opravdu líbí zjistíte jen tak, že s ní budete o tom, co děláte mluvit a že si od ní necháte poradit! Pokud řekne, že jí je něco nepříjemné nebo že ji to dokonce bolí, okamžitě s takovou stimulací přestaňte! Asi něco děláte špatně, nebo máte nějakou záděru na prstech nebo jste nepoužili dostatečné množství lubrikantu. Nejčastěji je nepříjemný pocit při stimulaci vulvy pomocí prstů spojen s tím, že žena není dostatečně vzrušená a tedy není ani dostatečně přirozeně lubrikovaná. Pamatujte si však, že nedostatečné vzrušení nenahradí dodatečná lubrikace! Přirozená lubrikace ženy je prostě lepší jak umělá!!! Pokud však nestačí, neváhejte a doplňte ji kvalitním lubrikantem nebo lubrikačním gelem.

Velmi oblíbenou technikou (nejen lesbických žen) je současná stimulace vulvy orálně a prsty. Naprostá většina žen k ní, po nějaké době a po získání zkušeností s cunnilingem, dospěje. O technice současné orální a vaginální stimulace pojednává článek "Cunnilingus a stimulace vulvy prsty". Je to však technika podstatně intimnější, než je stimulace vulvy prsty a proto to ani pro lesbické ženy není technika "první volby".

Ještě zodpovím jednu častou otázku - "Bude ženu vzrušovat, když jí do pochvy vložím celou ruku?". Mohu vás ujistit, že ne. Pokud po této technice pokukujete z důvodu, že v pornu se to líbí, pak jste na omylu. V pornu za to ta žena dostane slušně zaplaceno... a co nabídnete své ženě vy? Říká se tomu "vaginální fisting" - vkládání ruky především do pochvy, ale osobně vám nedoporučuji svou ženu překvapovat zrovna touto technikou. Mohlo by se stát, že vám to vrátí jinak...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

(AK)(Z)(L)

St, 11/04/2018 - 18:51
 
 
Stimulace vulvy - hlazení Venušina pahorku a stydkých pysků

Stimulace vulvy - hlazení Venušina pahorku a stydkých pysků

Stimulace vulvy - hlazení Venušina pahorku a stydkých pysků

Volné pokračování článků "Milostná předehra", "Stimulace vulvy prsty - "prstění"" a "Stimulace vulvy prsty - techniky "prstění"".
Technika úvodní části "Tantrické masáže joni".


Tato technika patří mezi techniky úvodní, přípravné, nepenetrační. Jejím cílem je navázání kontaktu s pohlavím ženy a uvolnění jejího psychického i fyzického napětí. Možná vám bude připadat zbytečná, možná si budete myslet, že snad zdržuje, ale není to pravda. Pokud nespěcháte rovnou k souloži, pak je to jedna z těch technik, které by tantrici při milostná předehře nikdy nevynechali. Aniž si to uvědomíte, ženu uvolní a především zajistí aby jemný, skoro neznatelný spazmus(stažení) svalů v podbřišku, v tkáni Venušina pahorku, v tříslech a celém pánevním dnu povolilo a ženě dovolilo naplno prožívat jiné techniky které plánujete provádět, jejichž význam už nejspíš nezpochybníte. Touto technikou se dá nenásilně uvolnit napětí celého pánevního dna, které se klidně může projevovat jako neklid, obavy, nervozita a další, které se sexem nebo jakoukoli sexuální aktivitou zdánlivě nemají nic společného.

 • "Pevně v ruce"
  Položte pravou ruku dlaní na Venušin pahorek tak, aby prsty ruky lehce překrývaly velké stydké pysky. Lehce, ale pevně dlaň přitiskněte na Venušin pahorek, prsty sevřete stydké pysky až k hrázi a rukou začněte malým kruhovým pohybem pohybovat v pomalých kroužcích. Měli byste mít pocit, že Venušin pahorek i stydké pysky máte "pevně v ruce"... Ten pocit by měl být takový, že "něco držíte a nepustíte"... Pohybem ruky začnete hýbat tukovou vrstvou Venušina pahorku i tkání a kůží velkých stydkých pysků. Ruka my neměla po kůži klouzat, ale tkáň by se měla pohybovat společně s pohybem ruky. Nespěchejte a nesnažte se ten pohyb nějak urychlit. Příliš netlačte a nic dalšího k technice nepřidávejte. Pokud žena není vyholená, dávejte pozor na to, aby pohybem nebyly napínány chloupky pubického ochlupení - mohlo by je to vytrhávat nebo natahovat. V obou případech je to nepříjemné. Kruhový pohyb rukou opakujte 9x. To byla fáze uvolnění tkáně.
 • Chvění
  Další technika je podobná technice chvění, kterou znáte z klasických masáží. Ruku máte stále přiloženou dlaní na Venušině pahorku, prsty na velkých stydkých pyscích. Začněte celou rukou jemně chvět. Nesnažte se hned o příliš velké vibrace, začněte pomalých chvěním a postupně jeho frekvenci zvyšujte. Moc to nepřehánějte, mělo by to být především příjemné!!!
 • Pklepávání
  Dále pokračujeme technikou, která má za cíl prokrvit tkán podkoží i tukové vrstvy Venušina pahorku a stydkých pysků. Dlaň ponechte na Venušině pahorku a prsty začněte zlehka poklepávat na stydké pysky. Je to podobné, jako "bubnování prsty na stole". Jeden prst po druhém klepne na velké stydké pysky. I tito techniku zopakujte 9x.
 • Polácávání
  Následuje poplácávání. Zlehounka celou dlaní i prsty "poplácejte" Venušin pahorek i stydké pysky. Prsty mějte spojené, zlehka "plácejte" celou dlaní a spojenými prsty. "Plácání" opakujte 9x. Mělo y to bát především příjemné, láskyplné!!!

A jsme na konci.

Celou sestavu pak můžete opakovat 3x.
a úplný závěr přiložte ruku dlaní na Venušin pahorek, prsty opět sevřete stydké pysky a zůstaňte v úplném klidu. Přiložení dlaně a prstů je stejné, jako bylo na úplném počátku techniky, jen nyní jste oba v naprostém klidu a prociťujete spolu změnu, která nastala.

Žena bude celou oblast vulvy vnímat jako "aktivnější". Prostě si její existenci bude více uvědomovat.
Dávající partner (muž nebo žena) bude podobně vnímat svou ruku.

Technika nemá za cíl navozovat nějaké sexuální vzrušení. Vzrušující je už to, že máte ruku na pohlaví jiné ženy, podobně to však prožívá i žena s vaší rukou. Přestože je to technik velice snadná, její efekt je velký. Dojde k uvolnění tkáně vulvy a k jejímu prokrvení. Uvolní se i lymfatický systém uzlin, které jsou v této oblasti a pro tok lymfy mají velký význam. Zvláště uzliny ve tříslech a podbřišku. Sekundárně se uvolní i skrytá část klitorisu uložená pod tukovou vrstvou Venušina pahorku. Tato část ramen (kořenů) klitorisu bude později, při jiných technikách, stimulovaná tlakem a třením. Právě provedenou technikou jsme je na budoucí stimulace připravili.

 

Články s podobnou tematikou

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

(AK)(Z)(L)

St, 11/04/2018 - 19:00
 
 
 
 
 
 
Stimulace vulvy prsty - zahřívání vaječníků

Stimulace vulvy prsty - zahřívání vaječníků

Stimulace vulvy prsty - zahřívání vaječníků

Volné pokračování článků "Milostná předehra", "Stimulace vulvy prsty - "prstění"" a "Stimulace vulvy prsty - techniky "prstění"".
Technika úvodní části "Tantrické masáže joni".


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví! "Zahřívání vaječníků" je jednou z přípravných technik stimulace vulvy prsty, podobně jako je i zahřívání dělohy.


Technika se provádí v poloze při které žena leží na zádech, nohy má pokrčené a doširoka rozevřené. Nohy je vhodné pod koleny podložit pohankovými polštářky nebo jinou pevnější podporou. Vyžaduje velmi dobrou přirozenou lubrikaci nebo musíte použít kvalitní lubrikant.

Nehledejte v tom nic zvláštního nebo složitého, není to žádná tantrická věda! Ženské tělo prostě potřebuje zvláštní péči a představa, že žena přijme jakoukoli stimulaci za účelem vzrušení, bez jakékoli fyzické a psychické přípravy, není správná. Technika "zahřívání vaječníků" je velmi jednoduchá, ale přitom pro fyzickou přípravu ženy na vzrušení nebo milování je velmi prospěšná. Ženu uvolní, zklidní ji, příjemně ji naladí... Je to podobné, jako by žena vzala do dlaně mužova varlata, ohřála je v dlani a pak uchopila jeho penis. Aniž by udělala cokoli jiného, muž bude štěstím bez sebe... To, že o této technice málokdo ví, je jen a jen na škodu...

Technika se provádí ve spolupráci se ženou. Požádejte ženu, aby pomohla najít vaječníky. Každá žena je umí lokalizovat velmi přesně, protože o nich ví z období ovulace, tedy období předcházejícího menstruaci. Většinou je vnímají na levé a pravé straně pochvy v hloubce podbřišku. Po zahřátí svých rukou, například třením o sebe, je přiložte na oblast vaječníků a jemně ji hlaďte. Nejde o klasickou masáž, ale o prohřátí tkáně nad vaječníky, která teplo přenese až k nim. Masáž této oblasti může být některým ženám méně příjemná nebo i mírně bolestivá. Naprostá většina žen ji však uvítá s povděkem. To, jak žena takovouto jemnou masáž a zahřívání vaječníků vnímá, může souviset právě s menstruačním cyklem. Pokud by ženě byla technika nepříjemná, vynechejte ji.

U "Tantrické masáže joni" se může provádět následně - dlaň levé ruky přitiskněte na stydké pysky a prsty ruky "uchopte" Venušin pahorek. Levá ruka "uzavře joni" a "uzemní" 1. kořenovou čakru Múládhára. Druhou, pravou rukou pomalu v kroužcích hlaďte plochou dlaně oblast vaječníků. Ty se nachází v hloubce tkáně na levé a pravé straně pochvy. Zahřívání vaječníků věnujte asi tak 2 minuty času.

Po "zahřívání vaječníků" většinou následuje technika "Stimulace vulvy prsty - zahřívání dělohy". Klidně však "zahřívání dělohy" může "zahřívání vaječníků" i předcházet.

 

Články s podobnou tematikou

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

St, 11/04/2018 - 22:17
 
 
Stimulace vulvy prsty - klitoris třením, bod G tlakem

Stimulace vulvy prsty - klitoris třením, bod G tlakem

Stimulace vulvy prsty - klitoris třením, bod G tlakem

Technika patří mezi penetrační. Palcem pravé ruky stimulujete třením klitoris a prsty uvnitř pochvy třením a tlakem oblasti bodu G.

Volné pokračování článků "Milostná předehra", "Stimulace vulvy prsty - "prstění"" a "Stimulace vulvy prsty - techniky "prstění"".
Technika penetrační části "Tantrické masáže joni".


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví!


Jedná se o podobnou techniku penetrační stimulace pochvy a klitorisu, jako je popsána v článku "Stimulace vulvy prsty - dvě ruce současně". Na rozdíl techniky prováděné dvěma rukama je tato provedena pouze jednou rukou.

Žena leží na zádech, pokrčené nohy má doširoka rozevřené, pod koleny podložené malými polštářky. Podložení nohou pod koleny je vhodné proto, aby se uvolnilo napětí břicha a svalů nohou. Riziko křečí svalů ve stehnech se pak výrazně snižuje.

Pravou ruku otočte dlaní nahoru a zlehka a pomalu do pochvy se vložte prostředníček ("Boží prst") a prsteníček nebo ukazováček. Palec položte na klitoris. Úkolem prstů vložených do pochvy bude stimulace oblasti bodu G tlakem a třením. Na tuto stimulaci bude bodu G reagovat podrážděním které vyvolá vzrušení, oblast se zvětší, zbytní a stane se citlivější.

Bod G najdete v hloubce 3-5 cm od poševního vchodu na horní stěně pochvy jako menší hrbolek houbovité tkáně.

Bříškem palce stimulujte obnaženou hlavičku klitorisu. Přejíždějte jím po klitorisu a po klitoridální kapuci, která ho překrývá. Při jeho opakované stimulaci palcem pohybem nahoru-dolů a při jemném kroužení palcem se zvětší a vystoupí zpod klitoridální kapuce.

Jedná se o jednu z technik stimulace vulvy prsty - "prstění". Žena při ní může prožít vyvrcholení.

 

Články s podobnou tematikou

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

(AK)(Z)(L)

St, 11/04/2018 - 23:19