-A A +A

Jste zde

Pátek, Duben 6, 2018

Celý den
 
 
Před 01
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Stimulace pochvy prsty jako sexuální umění

Stimulace pochvy prsty jako sexuální umění

Stimulace pochvy prsty jako sexuální umění

Volné pokračování článků "Sex bez penetrace penisem", Stimulace pochvy prsty - "prstění" a "Tantrické masáže joni".. 

Technika stimulace pochvy prsty může být chápána i jako "sexuální umění". Tantrickými mistry je při masáži joni prováděna jako posvátný obřad, který může, ale také nemusí být zakončen orgasmem. Orgasmus při tantrické technice není cílem, ale cílem se stává cesta k němu. Jedna z takových technik stimulace pochvy prsty se nazývá "Léčení joni".

Nikdy nezapomínejte na dostatečně dlouhou milostnou předehru.

Nejlepší pro získání zkušeností s reakcemi a vzrušením ženy na dotek prstů je začít s jemnou masturbací. Získáte praktické zkušenosti s dotekem a zjistíte, co se ženě líbí a co jí přináší rozkoš. Teprve až budete mít základní představu o masturbací vnějších částí vulvy a především klitorisu, můžete přejít k uvolňování poševního vchodu jeho pozvolnou stimulací a k pomalému pronikání do pochvy.

V tantře tantrický mistr ženu nejdříve požádá o svolení vstoupit do joni, než tak učiní. Pokud by žena souhlas nedala, nedovolí si stimulaci jakkoli přenést do pochvy.

Pokud pomalu a jemně vstoupíte prsty do pochvy, nikam nespěchejte. Nesnažte se proniknout hned napoprvé několika prsty najednou. Vše má svůj čas a proto nejdříve použijte jen jeden prst a pomalu na něj ženu zvykejte a uvolňujte ji. Ideální je, pokud k laskání prsty přistoupíte formou smyslné hry a ne jako k pracovnímu úkolu. Nebojte se hrát, zapomeňte na obavy a starosti a snažte se dávat co nejkrásnější podněty a přijímat vzrušené reakce na vaši snahu.

Podrobněji si tantrickou techniku stimulace pochvy prsty představíme v článku "Léčení joni".

 

Články s podobnou tematikou

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

(AK)(Z)(L)

Pá, 06/04/2018 - 20:11
 
 
 
 
 
 
Stimulace pochvy prsty - techniky "prstění"

Stimulace pochvy prsty - techniky "prstění"

Stimulace pochvy prsty - techniky "prstění"

Volné pokračování článků "Milostná předehra", "Nepenetrační sexuální praktiky" a "Stimulace vulvy prsty - "prstění"".


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví!


Při milování se nikdy nedá popsat úplně všechno, co ho provází. Proto ani u technik stimulace ženy pomocí prstů se to určitě nepodaří popsat vyčerpávajícím způsobem. Alespoň se pokusím uvést ty techniky, které se používají nejčastěji a na které "je spolehnutí"...

Ne všechny se dají využít k dosažení vyvrcholení. Některé jsou spíše zklidňující, uvolňující, navozující očekávání, možná přinášející i vzrušení... Pak to budou techniky které jsou velmi příjemné a bezpečně vedou ke zrušení. Tyto techniky jsou zaměřeny především na stimulaci klitorisu. A nakonec to budou techniky penetrační, které spojují stimulaci klitorisu a stimulaci uvnitř pochvy.

Přípravné techniky


 

Stimulace klitorisu


 

Techniky spojené s penetrací pochvy


 

Ne všechny techniky budou pro všechny ženy stejně příjemné nebo je stejně vzruší. Každá žena je jiná a jinak na dráždění pohlaví reaguje. Tady je ideální prostor pro zkoumání, bádání, experimentování... A o tom milování přece je... Nebojte se o svých touhách a pocitech spolu mluvit. Snadněji a rychleji se vám vzájemně podaří sex povýšit na milování...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

(AK)(Z)(L)

Pá, 06/04/2018 - 23:42