-A A +A

Jste zde

Čtvrtek, Únor 8, 2018

All day
 
 
Před 01
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aby první milování ženu nebolelo

Aby první milování ženu nebolelo

Aby první milování ženu nebolelo

Volné pokračování článků "O lásce a sexu", "První milování".

Pro většinu žen je první milování a ztráta panenství spojená více s obavami, se strachem a bolestí, než s rozkoší. Muži pak často prožívají obavy ze selhání a strach z toho, že se ztrapní.

Často mezi chlapci šířený názor "musí to proběhnout co nejrychleji, tak aby ani nevěděla, že už to má za sebou". Toto je naprosto špatný přístup k tak závažnému a významnému okamžiku v životě ženy.

  • Muž by se měl předem dobře seznámit s anatomií ženského pohlaví a především s partnerčinými obavami z prvního milování.
  • Nejlepší je využít zkušenosti neckingem a pettingem a pokusit se dívku co nejvíce vzrušit aby měla čas zvlhnout přirozenou cestou.
  • Nejsnadněji ženu vzruší laskání na poštěváčku a poševním vchodu. Zvlhnutí podpoří i orální stimulace nebo je možné použít kvalitní lubrikant
  • Nesnažte se do pochvy hned zavádět penis. Vhodné je začít pomocí prstů opatrně pronikat nejdříve prsty. Mnohdy je potřeba rozhrnout malé pysky a pak panenskou blanku postupně šetrně rozšiřovat. Je třeba být něžný a jemný a samotné proniknutí spojovat se láskyplnými slovy a projevy.
  • Teprve potom se snažte zavádět penis. Při zavádění penisu případně rozhrňte malé pysky aby nepřekážely v průniku, nebo nebyly zatlačeny dovnitř pochvy.
  • Při pohlavním styku pro ženu vhodná "Misionářské poloha", ve které může žena pokrčit nohy v kolenou. Při pomalém zasouvání údu pak dochází k postupnému rozšiřování otvoru v panenské bláně a nedochází tak přímo k jejímu protržení. Při jemném a ohleduplném průniku je bolest minimální, případně žádná.
  • Vhodná je i poloha "Na koníčka", při které si žena sama může regulovat nasednutí a pohyby podle sebe a docílit co nejmenší bolestivosti.
  • Více o polohách vhodných pro defloraci a první milování najdete ZDE.

Největší obavou chlapců je strach z neúspěchu, který způsobuje neschopnost udržet dostatečnou erekci. Někteří chlapci se cítí nejistí z důvodu, že neví co a jak mají dělat. Není žádný důvod se za tato obavy stydět. Trpělivostí a navozením atmosféry důvěry se tyto obavy podaří překonat. Další častou obavou je strach z případné předčasné ejakulace, která zkrátí pohlavní styk a žena pak nedosáhne orgasmu. Nemějte obavy. Jen jedna třetina žen při prvním milování prožije orgasmus. Je to první milování a tak o nic nejde, podaří se to při těch dalších. Můžete také ženu stimulovat orálně a tam bude daleko větší šance, že se podaří orgasmu dosáhnout už při vašem prvním milování.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)(L)

Čt, 08/02/2018 - 15:44
 
 
William Shakespeare - vyznání lásky

William Shakespeare - vyznání lásky

William Shakespeare - vyznání lásky

Až teprve naše společná láska mi ukázala co je v životě důležité. Teď vím, že štěstí je jen poloviční, když se o něj nemáš s kým dělit, a že smutek je dvojnásobný, když Ti z něj nemá kdo pomoci. S Tebou jsem poznal, co to znamená opravdu milovat a jaké to je, když je moje láska opětována...
(William Shakespeare - vyznání lásky)

Literatura a zdroje

Čt, 08/02/2018 - 16:45
 
Honoré de Balzac - o lásce

Honoré de Balzac - o lásce

Honoré de Balzac - o lásce

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

 

Literatura a zdroje

Čt, 08/02/2018 - 16:48