-A A +A

Jste zde

Čtvrtek, Leden 11, 2018

Celý den
 
 
Před 01
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DOTAZ: "Proč není možné přidávat komentáře?"

DOTAZ: "Proč není možné přidávat komentáře?"

DOTAZ: "Proč není možné přidávat komentáře?"

V posledních dvou letech se množí "DOTAZY" a "KOMENTÁŘE" které žádnými dotazy ani komentáři nejsou. Jako příklad si dovolím uvést:

"Dobry den, velice mne mrzí, že zde není možné přidat komentáře, reps. odkazy na jiné zajímavé články... Volba sice je, ale odesláni nefunguje.. Jinak zajímavé čtení o klitorisu zde -- https://www.e....."

nebo

"Tento článek je opravdu obsáhlý a vyjadřuje podobné názory jako můj zde -- https://www.e....."

a dalšía další, v desítkách obměn a variant.

Web www.milovani.cz na normální dotazy a prosby o radu vždy reaguje a odpovědi tazatelé obdrží. Nebudu však zveřejňovat "dotazy" nebo "připomínky" které mají sloužit pouze jako reklama na weby, které propagují nejrůznější doplňky stravy a doplňky na podporu erekce. Vzhledem k tomu, že agresivita těchto "tazatelů" už překračuje rozumnou míru, dovoluji si je upozornit, že odesláni dotazů a komentářů pod články funguje, ale pokud je z obsahu dotazu jasné, že se nejedná o dotaz, ale o nasměrování návštěvníků našeho webu na jejich stránky s prodejem čehokoli, prostě příspěvek jen nezveřejním. Dělám to i přesto, že se příspěvek tváří jako "dotaz" nebo "komentář". Pokud jejich tvůrci chtějí podpořit náš web, mohou napsat žádost o legální odkaz formou reklamy a bude jim vyhověno. Jinak zatěžují sebe zbytečnou prací při psaní takovéhoto "dotazu" a mne jeho smazáním.

Děkuji za pochopení.
Administrátor webu www.milovani.cz

Poradna sexuologa 2018.

Čt, 11/01/2018 - 21:43