-A A +A

Jste zde

Středa, Listopad 15, 2017

Celý den
 
 
Před 01
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zvětšení penisu pomocí léků

Zvětšení penisu pomocí léků

Zvětšení penisu pomocí léků

Volné pokračování článku "Jak zvětšit mužský penis?".

Na internetu a v řadě periodik, časopisů i propagačních materiálů se dočtete, že při pravidelném užívání konkretních "doplňků stravy", léků nebo mastí, se mužům zvýší potence a zvětší penis. Z tohoto pohledu tedy existuje mnoho druhů přírodních léků i nebo doplňků stravy, které mají vliv na zvětšení penisu. Především se však zdůrazňuje, že tento jev nastává při pravidelném a dlouhodobém požívání těchto přípravků nebo léků. Otázkou je, kdo z tohoto dlouhodobého užívání bude mít větší užitek... Zcela jistě doplňky stravy i přírodní afrodiziaka nějaký účinek mít budou a mají. Nebude to však účinek "zaručený" a mnohdy nemusí fungovat právě tehdy, když ho muž nejvíce potřebuje.

Samozřejmě jsou také přírodní prostředky které pomáhají s erekcí nebo při jejich konzumaci muž vnímá pocity silnější nebo delší fáze erekce. Samotné přírodní prostředky však k tomu aby pomohly potřebují i změnu životního stylu a zdravou životosprávu.  Podobné je to i s doplňky stravy a léky na podporu erekce, které jsou v dnešní době mezi muži nesmírně populární. Doplňky stravy jsou doplňky stravy a dodávají tělu látky, které jsou obsažena v řadě přírodních bylin rostlin a plodů, které mnohdy muži v jídelníčku zrovna v oblibě nemusí mít... Léky na podporu erekce jsou výsledek dlouhodobého výzkumu a testů ve farmaceutickém průmyslu. Nebo jsou, jako například Viagra, výsledkem šťastné náhody při vývoji léku na zcela jiné zdravotní problémy. Ani léky ty však nepůsobí za všech situací a některým mužům nepomáhají tak, jak by si přáli. Léky na podporu erekce však prošly klinickými testy a je o nich známo nejen to, kdy účinkují, ale i to, kdy prostě "nefungují" nebo jejich účinek omezený.

Mnohdy to však není ani tak vina přípravků na podporu erekce nebo léků na podporu erekce, že dokonale neúčinkují, ale důsledek toho, že muž není ochoten změnit svůj životní stala a změnit životosprávu a veškerou odpovědnost přenáší na přípravky a léky.

Zaručené léky, po kterých se penis zvětší neexistují. Přípravky a léky na podporu erekce působí na prokrvování penisu a některé dodávají do těla také trochu hormonů. Lepší prokrvení penisu zajistí, že se do něj dostane více krve a díky tomu se penis přirozeně větší. Zvětšení penisu se v tomto případě dostaví díky jeho prokrvení ve spojení se sexuálním vzrušením. Tento jev je přirozený a přípravky a léky na podporu erekce tomuto stavu napomáhají.

Neexistuje žádný přípravek ani lék, který mužský penis trvale prodlouží nebo trvale zvětší ve fázi klidu. Ani dnes, tak často užívané léky na podporu erekce, neudrží své účinky dlouhodobě. Mají vliv především na snadnější dosažení erekce a na kvalitu erekce. Základní vliv však mají na prokrvení penisu a muž pak vnímá, že jeho erekce je mnohem silnější a její dosažení snadnější, než jaké dosáhne bez této podpory.

Rozhodně významnou podporou je pro muže to, že se přestane soustředit na sebe a na své problémy s erekcí, zklidní se a více si začne věřit. Většinou se dotaví pohoda jakou zažíval dříve, než ho postihla erektivní dysfunkce nebo se dostavily problémy spojené se strachem ze selhání.

Přírodní prostředky na podporu erekce mají tu výhodu, že u naprosté většiny mužů nejsou spojovány s nějakými potížemi při dlouhodobém požívání. Dokonce se jejich začlenění do zdravé stravy předpokládá a doporučuje. Oproti tomu léky na podporu erekce mají i svoje vedlejší účinky a přináší určitá zdravotní rizika. Proto jsou také pouze na lékařský předpis

V dnešní době je snadné zajistit si přípravky na podporu erekce, přírodní afrodiziaka, ale léky na podporu erekce z mnoha zdrojů. Je rozumnější si je opatřit v lékárně nebo vyzkoušet přípravky ověřené, než riskovat, že si za hodně peněz se "slevou" zakoupíte placebu, které na podporu erekce vůbec nemusí působit a v některých případech může jejich konzumace dokonce způsobit zdravotní problémy. Na takovéto přípravky a léky již v minulosti důrazně upozorňoval SUKL ve svých pravidelných zprávách o nebezpečných lécích a přípravcích nebo jejich negativních účincích.

POZNÁMKA

Největší růst penisu nastává okolo 13-15 roku a je naprosto individuální. Dopředu upozorňuji, že v tomto životním období je užívání jakéhokoli druhu přípravků na podporu erekce zakázané a žádnému mladému muži (chlapci) takové léky lékař nepředepíše.

 

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

St, 15/11/2017 - 19:38
 
Operativní zvětšování penisu

Operativní zvětšování penisu

Operativní zvětšování penisu

Volné pokračování článku "Jak zvětšit mužský penis?".

U většiny mužů, kteří trpí komplexem méněcennosti z malého penisu se jedná především o psychologický problém. Pokud je trauma tak silné, že muž je nedokáže psychicky zvládat, pak je možné se rozhodnout pro operativní zvětšení penisu. Jedná se o lékařský zákrok a pokud si jej nedáte rozmluvit, pak jej lékaři na Vaše riziko provedou.

Kromě optického prodloužení nebo zesílení však nečekejte žádné zvýšení sexuální výkonnosti, zvýšení sexuálního apetitu nebo silnější ejakulaci. Stejně tak operace nezaručí větší uznání nebo lepší uspokojení ženy. Každý muž, který zvažuje podstoupit takovýto zákrok, by si všechny důsledky měl dopředu důkladně rozmyslet.

Chirurgický zákrok je samozřejmě relativně rychlá metoda skutečného a viditelného zvětšení penisu, bohužel je ale velmi nákladná, bolestivá a je spojena s určitými riziky.

Na výběr jsou dvou typy operací:

  • První a častější je prodlužování penisu. Provádí se uvolněním penisu od stydké kosti. Zjednodušeně řečeno odříznou se svaly držící penis u stydké kosti a penis se tak mírně vysune ven z těla. Bohužel zároveň tyto svaly pomáhají držet penis při erekci ve vztyčené poloze. Délka penisu se sice prodlouží o tu část penisu, která byla předtím skryta, penis v erekci je však v případě potřeby nutné tak trochu "podepřít" rukou. Výsledné prodloužení je zcela individuální a tak se dopředu nedá přesně určit o kolik ... většinou se jedná o několika centimetrů (do 4 cm).
  • Druhou možností je tzv. zesilování penisu. Jedná se o zákrok, po kterém se vpichováním tuku do penisu, mírně zvětší obvod mužského údu. Tuk se získává liposukcí z boků nebo hýždí. Dojde tak k fyzickému i optickému zvětšení penisu.

Oba tyto zákroky jsou operativně proveditelné a provádí se většinou jako urologický zákrok. Jako u každé jiné operace však při tomto zákroku může dojít k vážným komplikacím. Přitom nejmenší z nich může být ta, že po operaci Vám zůstanou viditelné jizvy.

Další možností, která je však značné části mužské populace z finančních důvodů nedostupná, je voperování penilního implantátu. Do těla penisu se zavede trubička a do těla malý zásobník kapaliny. V případě potřeby se "implantát" natlakuje a tím dojde ke zvětšení penisu, který pak vypadá jako byl v erekci... Takovýto zákrok má smysl vlastně jen v případech naprosté ztráty erekce a výsledný efekt "prodloužení penisu" je až sekundární záležitostí. Ceny takovéto operace však přesahují částku 100.000,-Kč a navíc je penis operačním zákrokem natolik poškozený, že jeho přirozená funkce dosažení erekce je definitivně ztracena.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

St, 15/11/2017 - 19:56
 
 
 
 
Prodloužení penisu pomocí věšení závaží

Prodloužení penisu pomocí věšení závaží

Prodloužení penisu pomocí věšení závaží

Volné pokračování článku "Je možné mužský penis zvětšit?".

Snad každého muže někdy napadlo, že nejsnadnější metodou jak prodloužit mužský penis by mohlo být jeho "vyvěšení".  Mnohé muže to nejen napadlo, ale také se pokusili svůj nápad pomocí připevnění závaží realizovat. Nebude to nic nového pod sluncem. Zmínky o prodlužování penisu pomocí zavěšování závaží na mužské přirození pochází ze záznamů starých několik tisíc let.

Vypadá to jasně, logicky a mělo by to přece fungovat... Pokud se závaží šikovně připevní na penis, penis se začne pod jeho tíhou protahovat a "prodlouží" se. Tedy na první pohled tomu tak skutečně může být ... a je. Není to však nic přirozeného a logicky proto má tato metoda svá rizika a nejistý výsledek. Pokud bude na penis váha závaží působit dostatečně dlouho, je šance, že se tkáň penisu skutečně "vytáhne" a penis se tak prodlouží. Je potřeba si však uvědomit, že tkáň penisu je tvořena erektivními tělísky, které se při vzrušení naplní krví a penis uvedou do erekce. Tkáň penisu se po dosažení dospělosti muže nijak dále neprodlužuje a penis dospělého muže už zůstává prakticky stejně dlouhý i široký. Prostě tkáň penisu se dostala do fáze, kdy je penis vyvinutý a z hlediska jeho další funkce jeho další růst již není potřebný. Násilné protažení penisu pomocí jeho "vyvěšení" zavěšením závaží tak může jeho délku protáhnout jen za cenu, že dojde k jeho zúžení. Pokud se tedy pomocí závaží jeho délka prodlouží, bude to na úkor jeho tloušťky....

Když si představíme, co taková deformace udělá s erektivními tělísky, je jasné, že to může ohrozit jejich hlavní funkci a tou je přece navození erekce při vzrušení...

Když si představíte, že dlouhou dobu hudete držet těžkou činku v ruce, sami zjistíte, že po krátké době vás ruka bude bolet, svaly ochabnou a ruka se nejspíš odkrví. Přesně tak působí tíha závaží i na penis. Působením váhy závaží se tkáň penisu unaví, protáhne a podobně jako u ruky dojde k situaci, kdy se penis bude špatně prokrvovat a tím pádem i vyživovat. Tyto nepřirozené změny pak velmi snadnou mohou způsobit poškození tkání penisu. Nemyslete si, že muži, kteří se rozhodnou pro prodloužení penisu pomocí "vyvěšen" závažími jsou nějací troškaři... Předpokládají totiž, že větší váha závaží jim rychleji přinese očekávané delší prodloužení penisu. Proto také neváhají použít závaží "jaké snesou" a k penisu ho připevní na co nejdelší dobu... Většinou pak závaží sejmou až tehdy, když vnímají opravdu velkou bolest nebo přímo registrují, že jejich penis má teplotu blížící se teplotě mrtvoly...

Následky takovéhoto experimentování mohou být přímo katastrofální. Penis se prodlouží, vytáhne, ztenčí ... a tak už zůstane. Poškození erektivní tkáně pak bývá nevratné a výsledkem, kromě delšího penisu, bývá také nevratná porucha erekce. Očekávaný výsledek se sice dostaví, ale s následky které muž opravdu nechtěl. Vzhledem k tomu, že poškození erektivních tělísek penisu bývá nevratné, je nevratná i změna v navození erekce. Problémy s erekcí pak mohou být, podle stupně poškození tkáně penisu, doživotní... V těchto případech, tedy při poškození erektivních tělísek, erekci nepomáhají ani léky na podporu erekce a muži nezbývá nic jiného, než se smířit s tím, že penis má další, ale nefunkční...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

St, 15/11/2017 - 21:10
 
Zvětšení penisu pomocí jeho napínání a natahování

Zvětšení penisu pomocí jeho napínání a natahování

Zvětšení penisu pomocí jeho napínání a natahování

Volné pokračování článku "Je možné mužský penis zvětšit?".

Tato metoda se používá především po operacích a má za cíl předcházet ochabnutí vazů, které drží penis. Jedná se o obdobu techniky věšení závaží. Penis je uchycen do rámu a lehce napínán. Jedná se řekněme o dlahu pro penis, která slouží výhradně pro rehabilitaci po lékařském výkonu.

V žádném případě by muži neměli zkoušet takové zařízení sami použít bez lékařského dohledu! Následky mohou být stejné, jako u věšení závaží.

Pokud si někdo myslí, že bude na penis věšet závaží nebo ho upínat do skřipce a on se tak prodlouží, pak je naprosto mimo. Tyto metody možná penis protáhnou o nějaký milimetr, ale on se pak již jen obtížně bude zaměřovat jinam, než směrem k zemi. Většinou tyto experimenty s prodlužováním penisu závažím nebo zaručenými přístroji na natahování penisu, končí jeho definitivním poškozením. Muž pak má možná penis o něco delší, ale jinak je mu už celkem k ničemu. Může ho leda tak ukazovat. S láskou a slzou v oku pak bude vzpomínat na dobu, kdy byl menší, ale uměl mířit ke hvězdám.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

St, 15/11/2017 - 21:16