-A A +A

Jste zde

Pondělí, Červen 5, 2017

Celý den
 
 
Před 01
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Upravená "Misionářská poloha"

Upravená "Misionářská poloha"

Upravená "Misionářská poloha"

Volné pokračování článku "Sexuální polohy" a "Polohy pro penetrační vaginální sex".

Tato poloha je další variantou klasické "Misionářské polohy". Základem "Misionářské polohy je, že žena leží na zádech a má doširoka rozevřené nohy. To je ta "klasická" poloha, která patří mezi 5 nejoblíbenějších sexuálních poloh vůbec. O výhodách této polohy jsme si psali v článku "Misionářská poloha" a rozhodně stojí za to si ho připomenout. Upravená "Misionářská poloha" totiž z té základní vychází.

Milování začíná v klasické "Misionářské poloze", kdy žena leží na zádech a nohy má doširoka rozevřené. Je vhodné se v této poloze chvíli sladit a prožívat oboustranné vzrušení, které nabízí. Po chvíli, ve fázi, kdy je mužův penis hluboko zasunutý do pochvy žena změní polohu svých nohou. Doširoka rozevřené nohy žena opatrně stáhne k sobě a narovná je mezi nohama muže.Je rozumné to provést cíleně, bez jakéhokoli pohybu penisu. Je potřeba postupovat opatrně, aby penis při změně polohy z pochvy nevyklouzl. 

Základem upravené "Misionářské polohy", tedy v polohy kdy na muž na ní leží "Tváří v tvář", po spojení s mužem žena přinožila a nechá ji, aby si nohy narovnala mezi jeho. Při souloži žena nohy drží sevřené u sebe, natažené a nad ní je muž a jeho nohy jsou oboustranně nohou ženy, tedy obráceně. Nohy má oproti nohám ženy rozevřené muž. Přitom penis je zasunutý v pochvě  a díky sevření ženiných nohou je mimořádně silně svírán stydkými pysky i stehny. Stimulace klitorisu od kořene penisu je intenzivní a kořeny klitorisu jsou navíc stimulované od tlaku stydké kosti muže na "Venušiným pahorek", pod kterým se nachází. Při souloži je pak tření penisu o poševní chod, stydké pysky a klitoris maximálně možné.

Z používaných pohybů při souloži jsou nejvhodnější pohyby "nahoru-dolů" a technika "Loďka na moři".

  • Pokud se muž posune mírně dopředu, penisem v erekci, zvláště pak jeho kořenem, bude při pohybech intenzivně dráždit klitoris tlakem a třením. To vyhovuje naprosté většině žen, protože intenzivní stimulaci klitorisu jim pomáhá dosáhnou většího vzrušení , které snadněji přeroste do klitoridálního vyvrcholení.
  • Pokud si žena podloží pod dolní část zad (oblast křížů) a zadeček polštář nebo pohankový sedák, výrazně to změní úhel pronikání penisu do pochvy. Pochva se pozvedne vzhůru a penis muže se bude intenzivněji dotýkat horní stěny pochvy. V první třetině horní stěny pochvy je  oblast bodu G., která je mimořádně silně inervovaná a tedy i podstatně vnímavější na dráždění.
  • Další variantou je poloha, kdy žena si lehne na okraj postele a tělem bude (zády) položena na ní. Nohy bude mít u sebe. Muž se ve stoje mírně rozkročí tak, aby nohy ženy byly mezi jeho a na ženu se opatrně položí. Žena bude mít nohy spuštěné z postele a úhel pronikání penisu bude ideální pro intenzivní stimulaci klitorisu. Tato varianta je pro muže výrazně obtížněji už proto, že musí penisem do pochvy proniknout přes sevření stydkých pysků. Když se mu spojení podaří navázat, pak už je i pro něho přijatelně obtížná a velice příjemná a vzrušující. Pro ženu je naopak pohodlnější než podkládání zadečku nebo podepírání beder rukama.
  • Další možností jak upravit úhel pronikání je, aby si žena podložila ruce pod zadeček nebo křížovou oblast a mírně se nadzvedla "do mostu". Jednak se tím změní poloha pochvy oproti pronikání penisu a bude více drážděn bod G, ale také žena docílí vytvoření napětí v nohách, což některé ženy přímo potřebují pro zvýšení šance na dosažení vyvrcholení.
  • Upravená "Misionářská poloha" však ženě (i přes podložení) zaručuje především intenzivní dráždění klitorisu. Proto je pravděpodobnější, že v ní žena spíše dosáhne klitoridálního vyvrcholení.

Intenzita dráždění penisu je značná. Tato ploha proto není vhodná pro muže, kteří mají problém s kontrolou svého vzrušení nebo přímo trpí problémy s předčasnou ejakulací. 

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

Po, 05/06/2017 - 09:47
 
 
Jak snadné je otěhotnět?

Jak snadné je otěhotnět?

Jak snadné je otěhotnět?

Pokud žena touží po dítěti a snaží se otěhotnět, neměla by k sexu přistupovat jako k úkolu. Nejlepší je nic neřešit a milovat se pro radost. Těhotenství pak většinou přijde tak nějak samo od sebe. Pokud se však snažíte již dlouhou dobu v řádu měsíců až roku a stále se otěhotnět nedaří, pak je vhodné navštívit gynekologa a poradit se s ním. Možná vám jako první volbu navrhne změnu sexuální polohy při milování, která bude lépe vyhovovat vaší anatomii reprodukčních orgánů. Vždy záleží na konkrétních anatomických podmínkách konkrétní ženy, tvaru a uložení dělohy a pozici děložního hrdla. Prvotním krokem je tedy vyšetření ženy gynekologem. Gynekolog nebo sexuolog pak posoudí, jaká sexuální poloha může ženě toužící po otěhotnění zajistit lepší nasátí spermatu do dělohy. Potom jednoduchou změnou sexuální polohy můžete docílit zvýšení pravděpodobnosti otěhotnění.

Početí je normální, přirozený proces

Příroda naše starosti o "vylepšení" polohy pro otěhotnění v naprosté většině případů nepotřebuje. Spermie v pochvě mají za úkol plavat i "proti proudu" do děložního hrdla, bez ohledu na sexuální polohu ve které k ejakulaci došlo. Jakákoli "doporučená" sexuální poloha spermiím pouze usnadňuje splnění jejich úkolu a zvyšuje šanci na přirozené a rychlé oplodnění. Vždy záleží na konkrétních anatomických podmínkách konkrétní ženy, tvaru a uložení dělohy a pozici děložního hrdla. A právě tyto anatomické jedinečnosti vlastně rozhodují o tom, která sexuální poloha je pro oplodnění nejvhodnější. Většina žen to neví a v podstatě to ani vědět nepotřebuje.

Když se oplodnění nedaří, pak by to měla být první informace, kterou by jí i s doporučením vhodného chování po ejakulaci měl její gynekolog objasnit.

Pokud je pár v situaci, kdy s pokusy o oplodnění začíná, pak by si měl být vědom toho, že nic není ze dne na den, ale také i toho, že oplodnění je přirozený proces, žádná věda.... Prostě se od určité doby partneři začnou milovat bez ochrany proti otěhotnění, přeruší jakoukoli formu antikoncepce a začnou se těšit na to, že z jejich společné lásky může na svět přijít nová bytost. Je to zásadní, ale krásná změna v sexuálním chování každého páru který se rozhodne založit rodinu. Zatímco doposud se milovali pro radost, nyní má jejich snažení mnohem vyšší cíl. Mnoho žen po prvním pohlavním styku za účelem oplodnění prožije velmi silné emoce, radost, slzy štěstí a pocit naprosto výjimečné až posvátné úcty k tomu, co se právě odehrálo. Muži většinou tak silné emoce v těchto okamžicích neprožívají a tak by alespoň měli vědět, co právě prožívá jejich žena. Tak silné emoce žena většinou prožije jen při prvních milováních... ta se pak postupně mění spíše v očekávání.

Úspěch početí však nesouvisí pouze se vhodnou sexuální polohou při sexu nebo po něm. Také je často potřeba vhodně upravit životní styl, nenervovat se, více odpočívat a zlepšit kvalitu stravy. Rozhodně nezapomeňte na pohybové aktivity a pobyt na čerstvém vzduchu. Pomůže i volnější oblečení a větší pozornost tomu, jak muž dlouhodobě pečuje o své sperma....

 

Doporučené články

Literatura a zdroje

(AK)(Z)

Po, 05/06/2017 - 10:42