-A A +A

Jste zde

Pátek, Červen 2, 2017

Celý den
 
 
Před 01
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
 
Není muž homosexuální, když chce anální sex?

Není muž homosexuální, když chce anální sex?

Není muž homosexuální, když chce anální sex?

Volné pokračování článků "Anální sex" a "Časté otázky k análnímu sexu".

Anální sex rozhodně nelze spojovat pouze s penetrací ženy mužem nebo s homosexuálními aktivitami mužů. Řada mužů touží poznat jaké to je, když jsou oni při sexu ženou penetrováni do konečníku. V takovém případě se rozhodně nebude jednat o žádný "technický" problém. Na výběr je celá řada erotických pomůcek pro vaginální sex nebo dokonce speciálně tvarovaných pro anální sex. Počínaje análními kolíky bez vibrace až po velmi sofistikované anální vibrátory s řízenou vibrací. Některé pomůcky určené pro anální penetraci lesbických žen se samozřejmě dají použít i pro penetraci muže. Technicky to tedy problém rozhodně není!

Nabízí se však otázka "Je muž normální, když požaduje od ženy svoji anální penetraci?". Tuto otázku si často kladou ženy, jejichž partneři o něco takového usilují. Ale stejně palčivá je tato otázka i pro některé muže, především pro ty, kteří se opravdu upřímně obávají, zda jejich touha vyzkoušet anální penetraci není jen začátek poznání, že jsou vlastně homosexuálové, protože ti něco takového přece dělají...

Mnohé ženy i muže tedy děsí představa, že by taková touha opravdu mohla souviset se skrytou nebo doposud nerozpoznanou homosexualitou.

Vychází to z pohledu na mužskou homosexualitu, kdy se mnoho heterosexuálů domnívá, že pokud si muž nechá něco zavést do těla znamená to, že vystupuje v roli ženy. Pravdou je, že ten muž, který se nechá penetrovat do konečníku jiným mužem nebo ženou je v submisivní, tedy podřízené roli. Konkrétně u homosexuálů se však tyto role často mění podle toho, kdo chce co vyzkoušet a co chce zažívat.

Touha po análním sexu u heterosexuálního muže se opravdu může zaměřit na variantu, kdy anální sex muž chce přijímat a ne "dávat". Prostě z nějakých důvodů chce být v podřízené roli a poznat "jaké to je", když je anální sex prováděný na něm. A protože se jedná o muže heterosexuálního, je jasné, že tím "dávajícím" partnerem bude jeho žena.

Při technikách análního sexu nebo anální penetrace muže platí vše, co bylo napsáno o análním sexu obecně. Počínaje přípravou a hygienou před análním sexem, až po hygienu po análním sexu.

Pokud muž po své ženě chce, aby mu anální sex poskytla, pak je to samozřejmě jen a jen na jejím zvážení. Heterosexuální partneři se však rozhodě nemusí obávat toho, že by se pak anální sex pro takovéhoto muže stal "hobby" na další roky společného života. Nejspíš ženu občas požádá o "výpomoc", ale zcela jistě zůstane u klasických sexuálních praktik nebo bude chtít prožívat anální sex v dominantní roli.

Když jsme u těch důvodů, proč muži občas touží zažívat anální sex jako přijímající, musíme si uvědomit, že mnoho mužů prostě ví o tom, že existuje masáž prostaty a že jednou z cest je její stimulace pomocí prstu nebo pomocí sexuální pomůcky. A protože se o tom píše, mluví nebo se takové techniky předvádí v pornu, dá se očekávat, že většina mužů, kteří se o masáž prostaty zajímají, ji časem bude chtít vyzkoušet.

Masáž prostaty, pokud jsou dodrženy všechny její zásady a je zajištěna dostatečná hygiena, není v heterosexuálním vztahu nic, čeho by se partneři museli zásadně obávat. Není to samozřejmě technika úplně přirozená a vyžaduje nejen určité znalosti, ale i potlačení řady předsudků a obav, ale není to technika ani perverzní, ani nesvědčí o skryté homosexualitě muže. Pro heterosexuální muže je masáž prostaty cesta jak si obohatit sexuální život o nevšední prožitky a vzrušení a trochu jinak prožívat vyvrcholení. Ze zdravotního hlediska je občasná a přiměřená masáž prostaty pro muže prospěšná.

Pokud by muž byl skrytě homosexuál, pak by se zcela jistě projevil v jiných situacích a anální techniky by nejspíš toužil prožívat s jiným mužem. Skrytá homosexualita se zrovna touhou po análním sexu od ženy neprojevuje.

 

Poznámka:

Jedním z předsudků vztažených k lidské sexualitě, konkrétně homosexualitě mužů je to, že homosexuální muži vyžadují anální styk. Jednak to není pravda a řada homosexuálních mužů anální styk přímo odmítá, ale také se nedá prohlásit, že anální styk je základní sexuální praktikou homosexuálů. Homosexuální muži mívají pohlavní styk do análního otvoru (zdaleka ne všichni), ale vychází to spíš z toho, že je to jediný otvor, který kopulaci mezi muži umožňuje. U homosexuálního páru jde ve vztahu o všechny kvality života, které prožívá i heterosexuální pár. Sex, včetně sexu análního, je jen jednou z nich.

Související články rozvíjející základní téma análního sexu

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

Pá, 02/06/2017 - 00:54
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vztah, to není jen sex

Vztah, to není jen sex

Vztah, to není jen sex

Volné pokračování článků "Vztahy mezi lidmi" a "Sexuální chování a vztahy".

V podvědomí mladých lidí je vztah až příliš často degradovaný na představu o sexu. Na jednu stranu se to dá pochopit, ale takovýto pohled na vztahy mezi partnery se časem musí negativně projevit i v jiných rovinách života. Musíme si přiznat, že tato degradace "vztahu" tady prostě už u řady lidí je a rozhodně to není nic na co bychom měli být pyšní. Jsem toho názoru, že za tímto náhledem na "vztah" dvou lidí stojí dnešní společensky předkládaný "pohled" na partnerství, manželství, rodinu, věrnost i nevěru. Není ani nic divného na tom, že se veřejně v médiích diskutuje o tom, zda by první schůzka měla či neměla být spojena se sexem..., zda svatba není přežitkem totalitní doby..., zda partnerská věrnost ještě stojí za úvahu..., zda rodina není zbytečné "omezování osobních svobod jednotlivce"...

Často toto vše začíná právě v období zahájení partnerského vztahu, tedy v období, kdy se partneři poznávají a teprve si vzájemný vztah vytváří. Chápu, že sexuální touha lidí v tak sexem a erotikou nabité společnosti v jaké žijeme, ospravedlňuje touhu lidí zjednodušit vztah na sex, ale jak dlouho takováto představa v dalším společném životě vydrží? Jak dlouho vydrží představa, že sex ve vztahu s jednou ženou nebo jedním mužem omezuje právo jednotlivce na "plnohodnotný sexuální život" a on nebo ona začne hledat nová vzrušení někde jinde...

Možná si právě říkáte, že přeháním. Bohužel statistiky počtu sexuálních partnerů za život jednotlivce a především statistiky o rozvodech, nevěře, sexuálních chorobách, spotřebě antidepresiv i dalších partnerských problémech jsou neúprosné. Podle těchto statistik rozhodně nepřeháním.

Pokusme se proto připomenout na první pohled nenápadné maličkosti, které nemají základ v sexu, ale v souhrnu činí partnerský vztah šťastným, naplněným, jedinečným. Nedejte se mýlit, právě tyto maličkosti ženy i muži mají rádi, jen to ne vždy umí přiznat sobě a už vůbec ne partnerovi nebo partnerce.

Navazování známosti

 • Období toužení
 • Období letmých doteků a polibků
 • Držení se za ruce
 • Hlazení, tulení, laskání, něžnosti, vyznání...

Společně trávený volný čas

 • Na vztahu je velmi důležité naučit se najít čas jeden pro druhého. Pokud se to nenaučíte už na začátku vztahu, později už to nedoženete. Ne vždy se chce, někdy se dokonce i nechce...
 • Pro vztah sjou důležité společné výlety za krásami přírody a památek...
 • Nezanedbávejte anispolečné sportování...
 • Najděte si společné koníšky...
 • Neznamená to ovšem, že spolu musíte trávit veškerý volný čas. To by se nakonec mohlo obrátit proti Vám. Oba potřebujete mít čas na sebe a na své zájmy a na své přátele... A nakonec potřebujete být i sami se sebou, se svými myšlenkami... Proto se musíte naučit rozdělit svůj volný asi tak, aby všichni měli to, co potřebují. Dostatečné pochopení pro potřeby toho druhého, pro jeho zájmy a koníčky svědčí i o vzájemné důvěře a a vzájemnému pochopení. Bez toho žádný vztah nemůže fungovat bez problémů.

Láska prochází žaludkem

 • Lidová moudrost říká"Láska prochází žaludkem"... Nepodceňujte to. Když dívka svému chlapci nechce uvařit ani večeři, ale úkoluje ho už jako "starého ženáče", nezbývá mu, než se nechat sytit maminkou... Pokud si na to zvyknete, z dívky se stane "nevařící matka"... a z chlapce mamínek...
 • Romantická večeře je nejen krásná, vzrušující a plná očekávání, ale také vyjadřuje to, že se na sebe těšíte, že chcete být spolu a že vám na sobě záleží. Rozhodně ji nemusí připravit pokaždé jen žena. Od muže je ještě krásnější a chutná dokonce lépe...

Vzájemná pozornost partnerů

 • Partnerství a manželství je souzněním dvou lidí. Je to mnohem víc, než náhodné setkání. Bohužel časem se lidé k sobě chovají mnohdy hůře, než lidé zcela neznámí. Mnohdy původní zamilovanost, zájem a pozornost "vyšumí"... a zůstane lhostejnost a i ta se časem může vytratit... Přitom stačí udržovat každodenní slušnost, pozornost, něžnosti, vzájemný kontakt a především vzájemnou úctu... Zdánlivé maličkosti, jako je pozdrav, přání hezkého dne, úsměv, polibek a další projevy vzájemné náklonnosti, jsou základem toho, aby vám vztah vydržel ...

Milování

 • O milování je celý web www.milovani.cz. Vztah není jen o sexu, ale sex je nedílnou součástí vztahu. Každý má své představy a touhy, dokonce i jinou sexuální potřebu nebo předpoklady... V partnerském vztahu je nejdůležitější vnímat toho druhého, jeho představy a touhy. S těmi svými se pak podstatně snadněji "vlezete" do těch jeho... A nezapomínejte, že základem úspěšného sexu je komunikace. Nebojte se o svých touhách, představách nebo problémech s partnerem nebo partnerkou otevřeně mluvit!

Umět pochopit, porozumět, odpustit

 • Vše se nemusí dařit podle našich představ. Lidová moudrost říká "Každý den slunce nesvítí...". Platí to i pro vztahy. Nikdy nebude vše dokonale jednoduché, snadné, bez chyb a problémů... Snadno se stane, že něco uděláme špatně, něco dokonce pokazíme... Stát se to nejen může, ale určitě se to občas také stane...
 • O to cennější je umět uznat chybu a dokázat se omluvit. Pokud se naučíte chybu uznat, dokážete se omluvit a projevíte lítost... bude vám odpuštěno.
 • Umění je nejen dokázat se omluvit, ale stejně důležité je i umět omluvu přijmout...
 • Jen umět omluvu přijmout však stačit nemusí, nejcennější je dokázat odpustit.
 • Protože manželství nebo partnerství je také (a především) o komunikaci, pak stejně cenné je dokázat naslouchat a umět pochopit...

 

Literatura a zdroje:

Pá, 02/06/2017 - 12:07